דרך התרופה מרכז המבקרים טבע טק של חברת טבע

מומלץ מפה
8.1
1 הגדל תמונה
מרכז המבקרים של טבע. צילום: סיון פרג'
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
צילום: באדיבות המקום
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
צילום: באדיבות המקום
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
מרכז המבקרים של טבע. צילום: סיון פרג'
הועלה על ידי מערכתמפה
5 הגדל תמונה
מרכז המבקרים של טבע. צילום: סיון פרג'
הועלה על ידי מערכתמפה
6 הגדל תמונה
מרכז המבקרים של טבע. צילום: סיון פרג'
הועלה על ידי מערכתמפה
7 הגדל תמונה
מרכז המבקרים של טבע. צילום: סיון פרג'
הועלה על ידי מערכתמפה
 

מרכז המבקרים נסגר עד להודעה חדשה - 19/12/2017

באפריל 2011, נחנך מרכז המבקרים של חברת טבע - אחת מהחברות הגנריות המובילות בתחומה, ובעלת 73 מרכזי תפעול וייצור הפרושים במספר רב של מדינות. המרכז המרתק נותן טעימה בנוגע לגלגולים של התרופות השונות המיוצרות בחברה - מהרעיון עצמו ועד ההפצה ברחבי העולם.
סיור במקום מציג את סיפורי החברה ועשייתה באמצעות סרטים פנורמיים, מסכי מגע ותחנות אינטראקטיביות. במרכז ארבעה חלקים: דרך המפעל - שמזמינה אתכם לצפות בתהליך פס הייצור של מפעל טבע-טק, דרך הטבע - שם תקבלו הסברים מדעיים על החומרים ותצטרכו לפתור משימות מסקרנות בתחום, דרך האקולוגיה - בתחנה זו יחכה לכם משחק טריוויה אינטראקטיבי בנושא איכות הסביבה ודרך התרופה - בה תקבלו את ההסבר המקיף בנוגע לשלבי ייצור התרופות והמוצרים.
במרכז מוסבר אודות תעשיית התרופות, החומרים הפעילים בתרופה וכיצד אלו משתלבים ומשפיעים על התהליכים המתרחשים בגוף האדם, כאשר בסיום מוקרן סרט בתלת מימד בנוגע לאותם שינויים מרגע נטילת התרופה עצמה. יש לציין כי הסיור הוא ללא תשלום, וניתן לערוך אותו בין השעות 08:00-16:00 בימים ראשון עד חמישי, כאשר צריך לתאם מראש.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • goodlife

  goodlife
  מענין|4 10.08.16
  מרכז מבקרים אינטראקטיבי כמקובל בימינו המציג את הפלא של טבע ואיך הוא נולד. לשים לב למגבלות השונות להזמנת מקום ולקוות שכל המכשור במרכז המבקרים עובד ותקין. היה מענין ומלמד.
 • yassour

  yassour
  נחמד מאוד|4 21.03.12
  הגענו משפחה מורחבת. יש הפעלות נחמדות לילדים בגיל יסודי. לצערנו אין כניסה לילדים מתחת גיל 8 או 10 או משהו כזה - מה שיוצר קשיים ארגוניים. המרכז חדש ויפה והסיור כולל כניסה למרכז מבקרים בלבד (לא למפעל עצמו), התנסות בכמה תחנות פעילות דרך משחקים ומסתיים בסרט תלת-מימדי.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
שביל הסלטשביל הסלט מומלץ מפה9.5אורי אלון הוא אגרונום, חקלאי ואלוף הארץ בהפרחת יוני דואר. הטיול המודרך שהוא מוביל בחבל הבשור, בין נופי טבע לנופי חקלאות מתקדמת, משלב את כל אהבותיו המקצועיות ואת תחביביו. תחילת הטיול היא בשדות הפלחה ב"דרך השדות", משם עוברים המטיילים לחממות פרטיות בהן אפשר לראות ולטעום תותים מעופפים שהם תותי שדה שגדלים באדניות מוגבהות ובחממה הם מודברים בהדברה ביולוגית ללא שימוש בחומרי ריסוס. בהמשך נכנסים המטיילים לחממות בהן מגדלים עגבניות שרי, עוצרים ליד מכוורות של דבורי בומבוס שהחקלאים נעזרים בהם למטרות האבקה, וממשיכים לפרדס של תפוזים סיניים ותפוזי דם המתפקעים מעסיס אדמדם. בכל אחת מהתחנות במסלול ישנה הפעלה, טעימה או הסבר ובסוף הסיור מגיעים המטיילים לחצר משקו של אלון. שם מפריחים הילדים והמבוגרים יוני דואר כשלכל אחת מהן מוצמדת משאלה קטנה של השולח. במשק של אורי ושולי אלון גדלות לצד שובכי היונים ערוגות תבלין מהם מכינים ביחד לקינוח היום רוטב פסטו שמלווה את הפיתות שנאפות גם הן במקום ומתובלות בסיפורים ואגדות. הסיורים נערכים כשלוש שעות, מתואמים בתיאום מראש ומתאימים לכל הגילאים.קרא עוד


עוד אטרקציות