אזימוט פעילויות שטח

 

אזימוט פעילויות שטח מציעה טיולי טרקטורונים וריינג'רים בכל הארץ. פרט לכלי רכב אלה, תוכלו להתנייד בשטח גם באמצעות תומקארים או אופניים. את הבילוי בחוץ אפשר לשלב עם ארוחות שטח, בתיאום מראש.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • yoavbp

  yoavbp
  נחמד לילדים -יש הרבה מה לשפר|3 06.09.15
  ביקרנו במקום בשביל טיול יום הולדת לילד ולמספר חברים שלו. מדובר ב- 50 דק' של טיול רגוע..יותר מדי רגוע לצערי, עם ריינג'רים וטרקטורונים. התשלום יוצא בערך 150 ש"ח לנוהג כלי ו- 100 ש"ח לנוסע. כוכב אחד הורדתי על עצם הדרישה כי בנוסף לתשלום הרגיל- כל נהג שרוצה משקפי אבק, מתבקש להוסיף 20 ש"ח. מדובר בעניין קטנוני וחבל שכך..אם רוצה יכולים לדרוש פיקדון במקום על מנת להבטיח החזרת המשקפיים ולא לגבות תשלום נוסף. כוכב נוסף ירד על היעדר תוכן בטיול. למעט חווית נהיגה, אין שום ערך מוסף- אין שום עצירה עם הסברים על המקום, השטח בו אנו מטיילים, משהו להעשיר את הטיול. לגבי הטיול כבר ציינתי- יותר מדי רגוע..
 • barash5

  barash5
  יחס גרוע - לא להתקרב|1 02.06.12
  בני שרצה לחגוג יום הולדת לחברתו, שילם לא מעט עבור חוויה של נהיגת שטח בטרקטורונים - אך האכזבה הייתה רבה. היחס בו נתקלו מצד בעל העסק היה גרוע ומשפיל, לווה בגערות רצופות ובחוסר סבלנות וסובלנות בולטים. בני וחברתו הם בודאי לא מאלו שמשתוללים על הטרקטורון והם בעלי אחריות ונימוסים - ובכל מקרה ההתנהגות העלובה של בעל העסק - מחפירה. לא להתקרב!!!
- 1