1 הגדל תמונה
באדיבות פארק אתגרים אדרנלין בשטח
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
ילדות עם רובי לייזר צילום: באדיבות המקום
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
קרבות פיינטבול
הועלה על ידי ornig
4 הגדל תמונה
קירות טיפוס
הועלה על ידי ornig
6 הגדל תמונה
רכבי רייזר צילום: באדיבות המקום
הועלה על ידי מערכתמפה
7 הגדל תמונה
ילדה רובה לייזר צילום: באדיבות המקום
הועלה על ידי מערכתמפה
8 הגדל תמונה
משחק פיינטבול צילום: באדיבות המקום
הועלה על ידי מערכתמפה
9 הגדל תמונה
פעילות בפארק צילום: באדיבות המקום
הועלה על ידי מערכתמפה
10 הגדל תמונה
רובה לייזר
הועלה על ידי ornig
11 הגדל תמונה
קרבות לייזר טאג
הועלה על ידי ornig
12 הגדל תמונה
באדיבות פארק אתגרים אדרנלין בשטח
הועלה על ידי מערכתמפה
13 הגדל תמונה
באדיבות פארק אתגרים אדרנלין בשטח
הועלה על ידי מערכתמפה
14 הגדל תמונה
באדיבות פארק אתגרים אדרנלין בשטח
הועלה על ידי מערכתמפה
15 הגדל תמונה
באדיבות פארק אתגרים אדרנלין בשטח
הועלה על ידי מערכתמפה
16 הגדל תמונה
באדיבות פארק אתגרים אדרנלין בשטח
הועלה על ידי מערכתמפה
17 הגדל תמונה
באדיבות פארק אתגרים אדרנלין בשטח
הועלה על ידי מערכתמפה
18 הגדל תמונה
באדיבות פארק אתגרים אדרנלין בשטח
הועלה על ידי מערכתמפה
 
מנה גדושה של אדרנלין בשטח - סניפים בחולון ובהרצליה
חברת אדרנלין בשטח עוסקת מעל לעשור, בהפקות אירועי כיף, גיבוש, חוויה ואתגר, למאות לקוחות מרוצים, כולל חברות מהמגזר הפרטי והציבורי, בתי ספר, תנועות נוער, עמותות ועוד אלפי לקוחות פרטיים. לחברה סניף פיינטבול ולייזר טאג בהרצליה, וסניף מרכזי בחולון בפארק רחב ידיים שמשתרע על שטח ענק בגודל של כ-15 דונם. בשטח הפארק מתקיימות מגוון פעילות כך שכל אחד ואחת יוכלו לבחור מה עושה להם את זה באמת, המכנה המשותף לכל הפעילות - אדרנלין והרבה. לא משנה אם תלכו על קרב רובי לייזר טאג מלחמת פיינטבול או דווקא תחרות על מסלול המכשולים האתגרי העיקר שתצאו קצת משגרת היום יום אל עולם של כיף ואתגר. הפעילות מתקיימת בתאום מראש, ומתאימה גם למשפחות וגם לקבוצות, אנשי המקום כבר ידעו לתפור יחד איתכם את הפעילות שהכי מתאימה לכם.


רוצים חוויה מלאת אדרנלין? התקשרו עכשיו – 053-7106616
מה יש בפארק?
מתחם קרבות פיינטבול – משחק לחימה אתגרי במיוחד ומלא באדרנלין. במהלך המשחק תקבלו משימות שונות, ותתחרו קבוצה נגד קבוצה בשטח לחימה הבנוי כזירת קרב מלאה בעמדות מסתור מיוחדת. משך הפעילות כשעה וחצי וההשתתפות מגיל 10 ומעלה.


מתחם לייזר טאג – כל קבוצה תקבל ציוד לחימה מתקדם המצוידים בחיישנים רגישים: רובים עם כוונות אופטיות, אפודי לחימה וקסדות. בכל פעם ששחקן יפגע הנשק יצפצף ויהבהב וכתוצאה מכך תרד למשתתף תקופת חיים אחת .המתחם קרבות לייזר טאג מתאים למבוגרים וילדים כאחד, וניתן לבצע אותו במספר רמות קושי שונות.


סדנאות גיבוש ומנהיגות – על מנת שצוות יוכל להתנהל במקצועיות וביעילות עליו להיות מגובש. בפארק אתגרים בחולון תוכלו ליהנות מסדנאות O.D.T בהן תשתתפו במשימות קבוצתיות שונות המצריכות חשיבה, תכנון מוקדם ושיתוף פעולה.


מרוצי קארטינג פדלים – תחרות קבוצתית בראלי שטח. התחרות הינה קבוצתית, בה על חברי הקבוצה לתכנן כיצד ינצחו את הקבוצה המתחרה. הראלי הקבוצתי כולל הכולל סיבובי מסלול הכוללים החלפות נהגים תדלוקים החלפת גלגל ועוד.


ירי בחץ וקשת מקצועי – תחרות ירי אתגרי בחץ וקשת הינה משחק אתגרי בו לומדים ומשלבים סגנונות שונים של ירי בחץ וקשת במשימות שונות שעל הקבוצות לנצח.


מתחם קיר טיפוס – במתחם מחכה לכם קיר טיפוס גדול ומקצועי המתאים לרמות שונות. קיר הטיפוס מאובטח ועומד בנהלים ובתקנות המחמירות ביותר וערוך כדי לספר לכם חוויה יוצאת דופן של פעם בחיים.


ימי כיף וגיבוש לקבוצות ולמשפחות – בפארק אתגרים תוכלו לשלב בין פעילויות שונות ולבנות לו"ז בהתאמה אישית לפעילות של קבוצות, ארגונים ומשפחות. לקביעת פעילות יש ליצור קשר עם בית העסק.
התקשרו עכשיו לפרטים נוספים 072-3948225
( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • בטי-א

  בטי-א
  חגיגות יום ההולדת|5 24.01.17
  חגגנו בפארק האתגרים יומולדת לבן שלי, הילדים נהנו מאוד. אטרקציה מומלצת מאוד!
 • shai_y

  shai_y
  פשוט להשתולל|4 25.10.16
  מלא משחקים מגניבים, הלייזר מדליק במיוחד, ילדים יכולים להרוג פה כמה שעות בכייף, ואחרי זה לא יהיה להם כוח לנשום.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
מוזיאון תל אביב לאמנותמוזיאון תל אביב לאמנות מומלץ מפה9.8מוזיאון תל אביב תופס מקום מרכזי בסצנת האמנות הישראלית המודרנית. הוא מהווה מרכז חשוב הנותן במה לאמנים ישראליים וכן לאמנים בעלי שם מכל העולם. התארחו ומתארחות בו תערוכות משמעותיות בעולם האמנות המקומי. המוזיאון והמוסדות הסמוכים לו, ספריית בית אריאלה ומשכן אמנויות הבמה הם עורק פועם בלבה התרבותי של תל אביב. המוזיאון הוקם ב-1932 ביוזמת ראש העיר מאיר דיזנגוף. תחילה שכן המוזיאון בביתו של דיזנגוף, אך הרחבת האוסף חייבה את הקמתו של מבנה גדול יותר וב-1971 נחנך משכנו הנוכחי. במוזיאון תצוגת קבע של אמנים אירופאיים מהמאות ה-16 עד ה-19, אוסף אמנות של ציירים מהמאה ה-20 שבו יצירות של אמנים גדולים כקלימט וקנדינסקי ותצוגת קבע של פיסול מודרני ובה גם יצירות של פיקאסו. נוסף על תצוגות הקבע מציג המוזיאון תערוכות מתחלפות בכל תחומי האמנות ותערוכה מתחלפת המיועדת לילדים ונסמכת על אוספי המוזיאון. כן מתקיימים במוזיאון אירועי תרבות כקונצרטים והצגות ומוקרנים בו סרטים. הכניסה למוזיאון לילדים עד גיל 18 היא ללא תשלום, ילדים עד גיל 14 חייבים בליווי הורים.קרא עוד
בית ביאליקבית ביאליק מומלץ מפה9.7בקצה רחוב שנקרא על שמו עוד בחייו, כבוד שזכו לו מתי מעט מיקירי העיר והאומה, נמצא ביתו של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק. ב - 2009, לאחר עבודות שיפוץ שארכו כשלוש שנים, נפתחו דלתות הבית מחדש לציבור. הבית המרשים בו גר וכתב ביאליק בין השנים 1925-1934, תוכנן על פי מסורת הבניה המזרחית ומשלב בין מזרח למערב. האדריכלות המזרחית לצד הריהוט האירופי שבעלי הבית הביאו אתם, יוצרים תמהיל פיוטי של שולחן שח, כלי חרסינה, בלטות איטלקיות, נרגילה, קשתות וכיפה בראש הבית. בבית שהפך למוזיאון קטן, אפשר ללמוד על קורות חייו של המשורר, שהאישי בחייו היה כרוך עם הלאומי. בקומת הכניסה שקירותיה צבועים בירוק, כחול ואדום, צבעי הקיר המקוריים שנתגלו באקראי בעת השיפוץ ושוחזרו, נמצאים טרקלין האירוח וחדר האוכל שבו שולחן ערוך לסעודה שכבר לא תיהיה. מדרגות עץ מובילות אל הקומה השניה בה התנהלו חייהם הפרטיים של בני הזוג. חדר העבודה והספרייה שבקומה שוחזרו ומספקים הצצה לחייו היותר אישיים של המשורר. מאוסף הספרים המסקרן, אפשר להתרשם רק ממראה עיניים, שכן למען שימורם הם ננעלו מאחורי חלונות זכוכית. במספר עמדות מחשב מוצגים תולדות האיש וקרא עוד


בית העצמאותבית העצמאות מומלץ מפה9.4מוזיאון היסטורי לתולדות הכרזת העצמאות של מדינת ישראל. ביקור במוזיאון כולל הסבר מרתק, מלווה בתמונות וסרט העוסקים בהקמת העיר השוקקת תל אביב ובפועל של דיזנגוף. חלקו השני של הביקור מתקיים באולם הכרזת העצמאות, בו הריהוט והתמונות שוחזרו מ- 1948 וברקע המדריך מגולל את אירועי הימים ההם ומחזיר את המאזינים לאווירת המתח סביב רגע השיא של המפעל הציוני. לסיום מושמעת ההקלטה המקורית והמרגשת של ההכרזה, בקולו של בן גוריון, עם תוספות שכנראה לא שמעתם באף מקום אחר. **להזמנות התקשרו > 072-3946611** **מתקני המקום** - אולם הכרזת העצמאות של מדינת ישראל - אולם הסברים ע"י מדריך - סרט ותמונות מעניינים - ההקלטה המקורית של בן גוריון על הכרזת העצמאות - **הבית של צינה ומאיר דיזנגוף -** דיזנגוף, ראש הועד ואחר כך ראש העיר המיתולוגי, היה הראשון לבנות את ביתו בשדרות רוטשילד. עם מותה של צינה דיזנגוף ב-1930, ביקש דיזנגוף להפוך את ביתם המשותף למוזיאון אמנות, ובכך הגשים חלום ישן: לתת בית לאמני העיר. בשנים אלה, כשהסגנון הבינלאומי (באוהאוס בלשון עממית) נהפך פופולארי מאוד בתל אביב שונה המבנה מהיסוד. בהתאם לתפיסות שאפיינו את קרא עוד
עוד אטרקציות