חוף הסרגל

בניגוד לחופים המפורצים והעגולים שבדור- נחשולים רצועת החוף הישרה שנמתחת למרגלות קיבוץ מעיין צבי וזכרון יעקב, ישרה כמו סרגל. מכאן, הים באמת נראה אינסופי ומי שרוצה להסתכל אל הנצח בעיניים שיגיע הנה בדרך החתחתים ויתפוס מקום ליד המאהלים של מתנחלי החוף. בקיץ, מלבד אנשים, תמצאו בדיונות שבגב החוף חבצלות פורחות ובבריכות הדגים שמקשטות את הנסיעה הארוכה אל החוף כנראה שתיראו שלל מיני ציפורים. החוף אינו מוכרז אבל הוא נהדר לביקור איכותי בים התיכון. הרחצה היא על אחראיות המתרחצים, ועליהם בלבד.
איך מגיעים
נוסעים בכביש חיפה-תל אביב הישן, כביש 4. צומת אחד דרומה מצומת פארדיס פונים מערבה באזור התעשייה עם השילוט לפארק הדייג של מעיין צבי. נוסעים בדרך משובשת עוברים מטעי מנגו מימין ואבוקדו משמאל, עוברים בין בריכות הדגים, מתפתלים עם הכביש ועולים על גשר מעל כביש החוף. יורדים שמאלה עם הכביש ופונים בחדות ימינה. בכניסה לפארק הדיג פונים שמאלה לעבר עוד בריכות דגים, ונוסעים עם הדרך עד החול הרך של החוף.

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • סגלגלה

    סגלגלה
    חוף נהדר ולא הומה|4 09.06.14
    עשינו קמפינג בחוף שהתברר כבחירה מוצלחת מאוד. יחסית לחוף לא מוכרז, ניתן להגיע עם הרכב קרוב למים, בסופ"ש היו אנשים אבל לא יותר מדי ובמוצ"ש היינו לבד לגמרי על החוף. המים נקיים מאוד אבל החול פחות. שימו לב לא להתחפר בחול עם הרכב, זה קורה לרבות מהמכוניות ושלט לגרירת שטח שנתלה על עץ מעיד על כך... ועוד דבר: מי שמתפתה להיכנס עד לחוף עם הרכב לא רק הורס את האווירה אלא גם צפוי לקבל קנס מפקחים באזור... מומלץ!
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


עוד אטרקציות