מתחם מיק קפה, הוקם בהשראת משחק הרשת הישראלי מיק מק. המתחם כולל בית קפה לילדים עם תפריט מתוק, חנות למוצרים ייחודיים של דמויות מיקמק, משחקייה לגילאים 5-13 ובו משחקים אינטראקטיביים ומתחם סרטים בו מתקיימות הקרנות רצופות של הסדרה. המתחם נמצא בתוך קניון רננים.

הכניסה למתחם החוויתי כרוכה ברכישת כרטיס מיקארד בעלות של 40 ש"ח. מלווה אחד מעל גיל 18 לא זקוק לכרטיס כניסה. הכניסה לבית הקפה מיקפה ולחנות לא כרוכה בתשלום.

( 3 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • daphnaol

  daphnaol
  נורא ואיום|1 24.09.13
  מקום מוזנח, התצלומים בפרסומת אינם משקפים את העליבות של המקום, המחירים מופקעים והתמורה קטנה מאוד. אין שום סיבה להגיע למקום.
 • peereran

  peereran
  הילדים נהנו זה העיקר|3 27.10.12
  קיימנו השבת יום הולדת במקום בעקבות בקשת הילדים. העובדים נתנו שירות מצויין אבל בעלי המקום קשים מאוד ולא מתגמשים. מדובר סה"כ בגמבורי פלוס שבעקבות הפרסום הצליח. סכומי הכסף שלוקחים ליום הולדת מוגזמים במיוחד שמדובר על שעה וחצי משחק ללא אוכל ( רק ממתקים ) וללא שתיה (רק מים).
 • sasmic

  sasmic
  תענוג לילדים פחות להורים|4 27.10.12
  מדובר על משחקיה בנושא אתר האינטרנט של מיקמק. הילדים מקבלים בכטיס נטען אותו מעבירים בתחנות השונות ומקבלים נקודות אותן ניתן לנצל באתר האינטרנט. אנחנו ערכנו במקום יום הולדת, המחיר לא זול בכלל והתנאים די נוקשים ויש תחושה של קמצנות משהו . לטובת הצוות במקום ייאמר שהם מאוד משתדלים שהאירוע יעבור בצורה מוצלחת. יש במקום חדר סגור עם מקרן לטובת האירוע ואם רוצים בובת מיקמק שתתןהופעת אורח של חמש דקות יש להוסיף 300 ש"ח. סה"כ מבחינת הילדים נראה שהם מאוד נהנים מחווית המיקמק.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
חצר ראשונים (החצר הישנה בקיבוץ עין שמר)חצר ראשונים (החצר הישנה בקיבוץ עין שמר) מומלץ מפה9.8החצר הישנה של עין שמר הוקמה בשנת 1913 כתחנת שמירה של ארגון השומר בפתחו של ואדי ערה. מאז עברה כמה שינויים, בעיקר עם התיישבות הקבע של אנשי השומר הצעיר בשנת 1927, אבל מבניה נותרו מאז כמעט כשהיו. בתחילת שנות השמונים החלו עבודות השחזור והפיכת החצר למוזיאון הפתוח למבקרים. המוזיאון המושקע והמטופח ממחיש לילדים המבקרים בו את אורח החיים החלוציים בפעילות כאפיית לחמים בתנור לוהט, כיבוס בגדים על קרש, התלבשות בבגדי החלוצים ובפעולות חקלאיות כמסיק והפקת שמן בבית הבד, קציר וטחינת קמח ובציר והכנת תירוש, בהתאם לעונה. הילדים הגדולים יותר והמבוגרים סופגים מידע היסטורי וחברתי על חיי הקיבוץ ובוחנים את הדילמות בחייו של הקיבוצניק כיחיד אל מול החברה לאורך השנים, בחדרי תצוגה בבית האבן הישן. חללי התצוגה מוקדשים לילדות בקיבוץ, לערך העבודה, למקומו של היחיד בקבוצה ולתרבות ואמנות. בחדר תצוגה נוסף, בובות בלבושן של דמויות אופייניות לתקופה מדגימות את שהתרחש בארץ ישראל בימי המנדט הבריטי.קרא עוד


עוד אטרקציות