1 הגדל תמונה
המייסדים
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
החולמים
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
בעלי החזון
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
האמצים
הועלה על ידי מערכתמפה
5 הגדל תמונה
מפת ישראל
הועלה על ידי מערכתמפה
7 הגדל תמונה
אורות בחשיכה
הועלה על ידי מערכתמפה
8 הגדל תמונה
גראנד פינאלה
הועלה על ידי מערכתמפה
9 הגדל תמונה
החולמים
הועלה על ידי מערכתמפה
10 הגדל תמונה
המייסדים
הועלה על ידי מערכתמפה
 

המוזיאון מציע חוויה אינטראקטיבית וטכנולוגית המעבירה את הסיפור על החלום והתחייה של העם היהודי במולדת ההיסטורית שלו ואת סיפורם של הלא יהודיים, שהאמינו בהבטחות המקראיות ובקשר בין עם ישראל לארצו, ועשו מעל ומעבר למען העם היהודי. שבעת החללים של המוזיאון הם מסע בדרכי הגיבורים - במגע יד, תוכלו לצפות בסיפורם.

מבצע מיוחד לזמן מוגבל! שני מבוגרים ושלושה ילדים ב100 ₪ בלבד לאורך כל תקופת החופש הגדול
*תקף בימים ראשון עד חמישי בשעות 9:00-13:00

להזמנות התקשרו : 072-3948144

שעות פתיחה :
יום א' – ה' – 9:30 – 20:45.
שישי – 9:30 – 14:00.
שבת – 10:00 – 18:00.

מוזיאון המציע חוויה רב-חושית: 36 מסכי מגע, סרט תלת מימד, מוסיקה מקורית ומרגשת, סאונד היקפי, מיצגים מרהיבים, טכנולוגיות תלת מימד ופסי קול מקוריים, אותם לא תוכלו למצוא באף מוזיאון אחר בירושלים. המוזיאון מעביר דרך תצוגות חדשניות את נקודת המבט הייחודית על הסיפור הציוני של העם היהודי ומשמש כפלטפורמה למאבק ב- BDS ונתמך על ידי ידידי ישראל מכל העולם.

הסיור במוזיאון מתחיל בעמדת צילום "סלפי", בהמשך בחללי המוזיאון תוכלו לראות את הולדתה של ההבטחה המקראית, בין אלוהים לאברהם. הברית החלה כשאלוהים קרא לאברהם, והוא נענה מיד, "הנני". מוטיב ה"הנני" עובר כחוט השני לאורך הסיור במוזיאון.
בהתקדמות ההיסטוריה תוכלו להיווכח כיצד השפיעה ההבטחה על אמיצים שהחליטו לעמוד לצדו של העם היהודי, ולענות "הנני" לקריאה האלוהית.

בחלל "בעלי החזון" באמצעות 36 מסכי מגע, תוכלו לעורר 12 בעלי חזון שפעלו מעבר לים לטובת מימוש ההבטחה, ולצפות בסיפורם. ביניהם למשל הלורד בלפור שהקים בית לאומי ליהודים בארץ ישראל.

המוזיאון מסתיים בסרט תלת מימד, ובו תשאלו את עצמכם כיצד כל מה שחוויתם ביום הביקור ימשיך ויפגוש אתכם בחייכם האישיים. איך אתם תענו "הנני" לקריאה?

ערך מוסף של המוזיאון
הפעילות במוזיאון יוצרת השפעה רחבה ומשמעותית, ולא מסתכמת בסיור יוצא הדופן שתחוו. אתם מוזמנים להמשיך ולתמוך בנו גם לאחר הביקור, ולעזור לנו להעביר את הערכים הציוניים! הצטרפו לעזרות המיליונים שתומכים בארץ ישראל דרכנו ברחבי העולם, דרך אתר האינטרנט והרשתות החברתיות שלנו.

חדשות ואירועים
בתאריכי ציון, המוזיאון מציג תערוכות מתחדשות.

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • mayar

    mayar
    מוזיאון חדש ומרגש|5 10.12.16
    אמנם צריך להערך מראש ולהזמין סיור מודרך, אחרת לא ניתן לטייל במוזאון, אך שווה את המאמץ והתכנון. מרגש ומושקע
- 1
עוד אטרקציות