בוקר אחד קם סטפן אזולאי בביתו שבפריז, והחליט שהוא זקוק לקצת שקט מדברי. כך הוא הגיע למצפה רמון - עם המון מוטיבציה ורעיונות. בעזרת חבר הוא בנה רכב שטח מסוג באגי שהיה הסנונית הראשונה לצי הרכבים, הכולל כיום ארבעה רכבי באגי ושני ג'יפים, והחל להדריך טיולי שטח עם הבאגי באזור. הטיולים מותאמים לקבוצות קטנות, ואפשר לצאת לטיול קצר של שלוש שעות וגם להאריך לטיול בן יומיים. במהלך הטיול יכירו המשתתפים מקרוב את החי, הצומח והדומם שאופייניים לאזור ובסיום המסלול מוזמנים הטיילים, מאובקים ועייפים, בחזרה להאנגר של סטפן - שם יחכו להם תה חם ובתיאום מראש גם סאונה, ג'קוזי בריכה וטיפולי גוף. מי שירצה יוכל להשאר גם ללון באחד משבעה החדרים שבמתחם האירוח.

הנהיגה בבאגי אפשרית לבעלי רשיון נהיגה בלבד. ההדרכה נעשית בעברית, באנגלית ובצרפתית. ילדים מגיל שש יכולים להצטרף בליווי מבוגר בלבד.

לאטרקציות נוספות במכתש רמון היכנסו למתחם מצפה רמון באתר מפה.

( 6 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • סיגלהה

  סיגלהה
  מתאים לחבורה שמטיילת!|1 01.03.15
  לצד זה שהבעלים,סטפן, מאוד נחמד ושירותי ומלא רצון טוב, הצגת המקום כצימרים שאחד מהם הוא סוויטה מפנקת עם ארוחת בוקר בלמעלה מ-1000 ש"ח - זה לא קשור בכלל למציאות. זהו חדר רגיל בגודלו שנבנה מ"טלאים" בתוך האנגר גדול ולידו עוד 4 חדרים, השינה היא כמו בדרמיטורי, כל רחש נשמע מכל חדר, כל שיעול וכל הזזת מזלג. זה מקום שמתאים למשפחות שבאות ביחד. בחדר מיטה עם מזרון דק וקשה כמו קרש, אמבטיה שבה אי אפשר לעמוד כי התקרה נמוכה - צריך להתקלח בישיבה, זרזיף מים עלוב שאי אפשר לקרוא לו זרם, אין תאורה בשירותים, וילון מפריד בין החדר לאמבטיה - זה לא הופך את זה לסוויטה. המון אבק, אין חלונות. ארוחת בוקר פשוטה כמו באכסניה.
 • ענתאילן

  ענתאילן
  מקום מקסים - מומלץ בחום!|5 29.09.14
  היינו זוג עם שני ילדים גדולים בראש השנה ונהנינו ממקום מקסים ומיוחד. בריכה מחוממת, שולחן סנוקר מושקע ובעיקר - העיצוב המיוחד המשרה אווירה של קומונה למקום. בעל הבית, סטפן, אדם נעים וחברותי ואני ממליץ בחום על טיול בטום-קאר בהובלתו. טיול מהנה עם חוויית נהיגה, נוף וגם הדרכה טובה. בקיצור - בילינו חופשה מהנה ומיוחדת - מומלץ בחום! (גם הילדים ממש נהנו וזה לא מובן מאליו)
 • efim1

  efim1
  מומלץ בחום!|5 22.03.09
  2 זוגות מבוגרים לקחנו טיול שטח ונהנינו מכל דקה. הנוף, המסלול, הרכב המיוחד ורונית המדריכה המקסימה תרמו לענין.הנהיגה עצמית הרכב יציב מאוד,נוח לישיבה ולנהיגה(גיר אוטומט). גילינו שיש להם יחידות אירוח עם כל הפינוקים. אנחנו פיספסנו כי לא ידענו אבל בפעם הבאה נלך על כל הקונספט של אירוח + טיול שטח.פגשנו גם את סטפן וגילינו איש שיחה מרתק.
 • dalitz

  dalitz
  מגניב ומעולה ביותר!!!|5 13.10.06
  היינו זוג עם ארבעה ילדים,נהנינו ביותר מהרכבים הנפלאים, מהנוף, מרונית המקסימה שהייתה סובלנית והכי כייף- להתמלא ענני פודרה מהאבק שאנחנו הרמנו לאוויר. מומלץ בכל פה.
 • savyon

  savyon
  מדליק ביותר!! איך נהננו|5 20.08.06
  ספורט מוטורי חביב ביותר אשר מגיע למקומות שרגל טראנו לא תדרוך בו לעולם. לכלי הזה יש עבירות נפלאה, הישיבה נוחה ובטוחה. הצוות המדריך והמלווה עושה עבודה נפלאה בהכירו את נפש המכתש וקשוב מאוד לרחשי לב הלקוחות. הסיור בנופי בראשית אלה מתאים גם לילד וגם לסבתא אשר תהנה מאוד להרים ענני אבק מלוא הגלגל. לא להחמיץ ולהזמין מקום מראש כי אנחנו אמרנו "יהיה בסדר" וכמעט לא היה מקום. אני מחכה לסיורי החורף בבוץ המדברי המתחפר. בפעם הבאה ניקח את החבילה של טיול וארוחה אחריו.
 • mogly

  mogly
  מגניב, אבל...|4 11.05.05
  המסלול הרגיל הוא רשמית 3 שעות. חלק מהניסעה באזורים יפים על שפת המכתש ובמקונות שבהם אפשר "להתלהב" מבצועי הבאגי. חלק אחר של המסלול סתם משמעם (נסיעה שטוחה ללא תכלית באזור שומם). ההפסקה די ארוכה (כ- 40 דקות). בסך הכול הטיול נמשך 2 ו- 40 דקות, אך לא צריך להיות קטנוניים.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


עוד אטרקציות