מבטן ומלידה

אם התעוררתם בבוקר ובא לכם לפגוש עוד אנשים עם ילדים, כדאי לכם לנסות ביקור בדיאדה - חלופה מקסימה לגינות המשחקים, מרכזי הקניות או הטלוויזיה.

כשאתן אימהות צעירות לילד ראשון, אתן עלולות לגלות ששבוע שבועיים אחרי הלידה נרגעים החברים ובני המשפחה מהחידוש וחוזרים לשגרה, ואילו עליכן נגזר שינוי שפירושו בעצם התנתקות מעולמכן הקודם. הטיפול בילד הפרטי מאוד שלכן, שהיה אמור להיות פשוט, הרמוני וטבעי, מתגלה לעיתים כמפגש עם קטנצ'יק תובעני יותר מכל בוס. אם התמזל מזלכן תהיה בסביבה הקרובה אחות או חברה שילדה קצת לפניכן והיא יכולה לתת מעט תמיכה בלי להתערב. ואם לא?
אל תוך החלל הריק הזה מתברגת דיאדה. דיאדה מגדירה את עצמה כ"בית מלידה להורים ולילדים", ובמילים פשוטות - רשת תמיכה להורים. כמעט לכל התפקידים שמילאו עד לפני כמה עשורים החמולה, הקהילה והשכנה ממול, תוכלו למצוא מענה כאן. אוזן קשבת, עצה טובה, המון, המון, המון ניסיון, מידע מהימן, תומך ומרגיע, להורות, לגוף ולנפש. משחקיה, חוגים לנשים בהריון וקורסי הכנה ללידה, ומיד אחרי הלידה - ייעוץ בהנקה וייעוץ משפחתי, מפגשים של הורים עם פעוטות לעיסוי תינוקות וליוגה, פעילויות מוזיקליות לטף ובמרפסת פזורים משחקים, ולגדולים יותר - מגוון של חוגים כלימוד אנגלית במשחק, קונצרטים לטף חוג תנועה וחוג טבע. מתקיימות גם פעילויות חד פעמיות, כמו המשחקיה שבה מפעיל צוות את הילדים מדי חצי שעה ומפגש סיפור. במקום גם חוגי חינוך מוסיקלי, חוגי התפתחות בתנועה ועוד. בקומת הקרקע חנות עם מבחר עבודות יד, מתנות מקוריות להריון ולאחר לידה ומשחקים מעוצבים. ליד החנות מסעדה ידידותית למשפחות - ולה תפריט, עיצוב ומרחב שמותאמים לאנשים עם משפחות. קהילת הורים אלטרנטיבית, מושקעת ומעוצבת טיפ טופ.

לטובת אמהות וילדים שאינם מאזור המרכז קיים בית דיאדה גם בפרדס חנה, רחוב הדקלים 103, טלפון: 6272172-04

מועדי ההופעות וההקרנות התקבלו מהמפיצים. אתר מפה אינו אחראי לשינויים.
מה ומתי
יום חמישי09:00
יום רביעי17:45 - 18:30
יום שבת11:00 - 11:45
יום חמישי09:00
יום רביעי17:45 - 18:30
יום שבת11:00 - 11:45
( 7 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • nachsht

  nachsht
  מקום מוצלח לבילוי עם ילדים|4 15.04.08
  כאשר יש תעסוקה לילדים (ויש) זה עושה את הבילוי במסעדה למוצלח, גם אם האוכל אינו משהו
 • maya_a

  maya_a
  נידנודיאדה|4 23.01.07
  זה לא הם, זאת אני... בסה"כ מקום נחמד. אני אישית לא מתחברת לאסכולת ההנקה בחברותא, או שבכלל אני אישית לא מתחברת עם נשים שהמכנה המשותף היחיד בינינו הוא שאנחנו אימהות לפעוטים בעיר הגדולה. אבל מי שכן מחפשת חברה ומקום שבו לא יעירו לך שהילד או העגלה או השד שחלצת מפריעים לו - אז זה המקום. וגם יש חנות וחוגים ומסעדה. בקיצור - רוצו בהמוניכם עם הבוגבו והבייבי ביורן
 • omha

  omha
  נחמד ויקר|4 18.08.06
  הילדים (בני 3) זכו להשתולל ברחבת המסעדה בחופשיות בזמן שאנו האמהות שתינו, אכלנו וקשקשנו להנאתינו. חבל שהאוכל יקר בהגזמה - מנת פסטה לילדים שכוללת צלוחית קטנה עם קצת פסטה, צלוחית עם רוטב וצלוחית עם ירקות חתוכים 20 ש"ח. העברנו אחה"צ מהנה אבל יקר.
 • פסולינה

  פסולינה
  משחקיה לילדים רק עד גיל 3|4 18.06.06
  ילדים קטנים עשו חיים משוגעים שם. חוץ מזה במסעדה יש קבלת שבת בימים שישי שהיא אומנם טקס קטן אבל הילדים נהנים מאוד ביחד עם הכנת חלות שבת. החנות יקרה מדי וניתן להשיג אותם מוצרים במקומות אחרים בהרבה יותר זול.
 • אלפלפה

  אלפלפה
  לכאורה מקום מרתיע|5 05.12.05
  אבל בעצם חמוד, ביתי ונעים. עם שלל פעילויות מרתקות ומועילות. הרבה בזכות הצוות המקסים, האווירה הביתית ומדיניות הכספים הנוחה והמתחשבת. רק הערה אחת: חסרות מלתחות וחבל.
 • dekelg

  dekelg
  מקסים1|5 25.07.04
  מושקע ומטופח. לא כדאי לבוא בשבת
 • manorzemer

  manorzemer
  נחמד|4 25.07.04
  מעט מידי משחקים. הילדים מאוד נהנים. המשחקיה פתוחה חמישי - שבת.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
מוזיאון תל אביב לאמנותמוזיאון תל אביב לאמנות מומלץ מפה9.8מוזיאון תל אביב תופס מקום מרכזי בסצנת האמנות הישראלית המודרנית. הוא מהווה מרכז חשוב הנותן במה לאמנים ישראליים וכן לאמנים בעלי שם מכל העולם. התארחו ומתארחות בו תערוכות משמעותיות בעולם האמנות המקומי. המוזיאון והמוסדות הסמוכים לו, ספריית בית אריאלה ומשכן אמנויות הבמה הם עורק פועם בלבה התרבותי של תל אביב. המוזיאון הוקם ב-1932 ביוזמת ראש העיר מאיר דיזנגוף. תחילה שכן המוזיאון בביתו של דיזנגוף, אך הרחבת האוסף חייבה את הקמתו של מבנה גדול יותר וב-1971 נחנך משכנו הנוכחי. במוזיאון תצוגת קבע של אמנים אירופאיים מהמאות ה-16 עד ה-19, אוסף אמנות של ציירים מהמאה ה-20 שבו יצירות של אמנים גדולים כקלימט וקנדינסקי ותצוגת קבע של פיסול מודרני ובה גם יצירות של פיקאסו. נוסף על תצוגות הקבע מציג המוזיאון תערוכות מתחלפות בכל תחומי האמנות ותערוכה מתחלפת המיועדת לילדים ונסמכת על אוספי המוזיאון. כן מתקיימים במוזיאון אירועי תרבות כקונצרטים והצגות ומוקרנים בו סרטים. הכניסה למוזיאון לילדים עד גיל 18 היא ללא תשלום, ילדים עד גיל 14 חייבים בליווי הורים.קרא עוד
בית ביאליקבית ביאליק מומלץ מפה9.7בקצה רחוב שנקרא על שמו עוד בחייו, כבוד שזכו לו מתי מעט מיקירי העיר והאומה, נמצא ביתו של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק. ב - 2009, לאחר עבודות שיפוץ שארכו כשלוש שנים, נפתחו דלתות הבית מחדש לציבור. הבית המרשים בו גר וכתב ביאליק בין השנים 1925-1934, תוכנן על פי מסורת הבניה המזרחית ומשלב בין מזרח למערב. האדריכלות המזרחית לצד הריהוט האירופי שבעלי הבית הביאו אתם, יוצרים תמהיל פיוטי של שולחן שח, כלי חרסינה, בלטות איטלקיות, נרגילה, קשתות וכיפה בראש הבית. בבית שהפך למוזיאון קטן, אפשר ללמוד על קורות חייו של המשורר, שהאישי בחייו היה כרוך עם הלאומי. בקומת הכניסה שקירותיה צבועים בירוק, כחול ואדום, צבעי הקיר המקוריים שנתגלו באקראי בעת השיפוץ ושוחזרו, נמצאים טרקלין האירוח וחדר האוכל שבו שולחן ערוך לסעודה שכבר לא תיהיה. מדרגות עץ מובילות אל הקומה השניה בה התנהלו חייהם הפרטיים של בני הזוג. חדר העבודה והספרייה שבקומה שוחזרו ומספקים הצצה לחייו היותר אישיים של המשורר. מאוסף הספרים המסקרן, אפשר להתרשם רק ממראה עיניים, שכן למען שימורם הם ננעלו מאחורי חלונות זכוכית. במספר עמדות מחשב מוצגים תולדות האיש וקרא עוד


עוד אטרקציות