1 הגדל תמונה
דייגים בנמל
הועלה על ידי sagi44
2 הגדל תמונה
הסטוריה בנמל
הועלה על ידי sagi44
3 הגדל תמונה
שיר הנמל
הועלה על ידי sagi44
4 הגדל תמונה
חוף מציצים
הועלה על ידי sagi44
5 הגדל תמונה
...
הועלה על ידי m_vizel
6 הגדל תמונה
...
הועלה על ידי m_vizel
7 הגדל תמונה
תל אביב
הועלה על ידי m_vizel
8 הגדל תמונה
תל אביב
הועלה על ידי m_vizel
9 הגדל תמונה
תל אביב
הועלה על ידי m_vizel
10 הגדל תמונה
דוברה מול חוף תל אביב
הועלה על ידי shimshi
 

בשנים האחרונות החלו עסקי החרסינה והריצוף להתפנות וההאנגרים הגדולים משתפצים בזה אחר זה והופכים למסעדות ולבתי קפה. רציף נמל ישן יש כאן, וטיילת עץ מקסימה שמתחתיה הים רוגש ומתנפץ אל החוף, ולרגליה מקום מצוין לרכיבה על אופניים ושיטוט עם עגלות תינוקות. בימי הקיץ החמים עורכים פה לפעמים קרנבלים, מסיבות ואירועי רחוב לכל המשפחה, ואפשר לתפוס בריזה נעימה. מקום מושלם לפגישה משפחתית בסוף יום העבודה או לעת ערב לפני שקיעה, עם או בלי קשר לרומנטיקה. בימי שישי ושבת צפוף על הדק ואתם עלולים להידרס על ידי פעוט ששועט על בימבה. למעט זאת, הכול נפלא.

מועדי ההופעות וההקרנות התקבלו מהמפיצים. אתר מפה אינו אחראי לשינויים.
מה ומתי
( 35 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • yaelariemy

  yaelariemy
  מקום יפה וקסום!|5 19.03.14
  מקום מדהים חנויות מכל עבר מהטיילת רואים את הנוף הנהדר של הים חנויות טעימות דברים של רואים כל יום בשוק האכירים ומקום מצויין לרכיבה על אופניים כיך לבוא על הבוקר לרוץ בחוף ואחר כך לאכול פיצת שוקולד במקס ברנר הסמוך פשוט חוויה!
 • peereran

  peereran
  כיף כיף|5 23.08.13
  מקום מקסים להעביר ימי שבת ובאוגוסט יש מגוון פעילויות. בימי שלישי בערב ישנה הקרנה של סרט ליד וניליה. כמו כן הכניסה לנמל הוקם גן שעשועים גדול לילדים
 • ocp

  ocp
  אחד המקומות הנעימים בעיר|5 11.07.12
  יש בו כמעט הכל, לכל טעם. באירועים המוניים (כולל סופ"ש) קצת צפוף ומעיק.
 • yanivli

  yanivli
  גם רומנטי בלילה|5 20.03.10
  הלכנו שני זוגות על גשר העץ והים מתחתינו בלילה (אחרי ארוחה במול ים...). מקום שאי אפשר ללכת בו בלי להחזיק ידיים ולשתוק. וכשקריר - מתחיל התהליך: כמו בימים ההם. רק לרומנטיקנים.
 • galida

  galida
  יש בה הכל|5 16.12.09
  גם מסעדות, גם בתי קפה, גם שטחים לילדים להתרוצץ ולהוציא אנרגיה, חנויות רבות. לאחרונה שונה נושא החניונים בנמל וזה חיסרון (נוצרו המון חניונים קטנים פנימיים) וחניון רידינג החינמי צומצם בשטחו.
 • goodlife

  goodlife
  מרגוע באמצע העיר|3 21.11.09
  ביקור חוזר 21.11.09 - מפוצץ...כמות אדירה של אנשים, המקום צר מלהכיל. שטחים פתוחים רבים "שועבדו" למסעדות/בתי קפה. פקקים בחניה בכניסה וביציאה. להשתדל לא לבוא בשבת. 11.10.06 טיילת יפה, הילדים יכולים לסוע ופניים, ניתן לעצור במסעדה/ בית קפה ולהתבונן בנוף. החנויות לא זולות. בסה"כ מקום מקסים להתרעננות.
 • ארגמנית

  ארגמנית
  אווירת חו"ל בנמל העברי|5 02.10.08
  כמה נהנינו כולנו! אמא ואבא שבעים מארוחות החג עם 3 ילדים בגילאים מגוונים. היה נעים ואוורירי למרות ההמוניות, קרקס רחוב ברמה גבוהה, רוח משגעת ותחושת חופש ומרחב. התבאסתי רק מהעובדה שכל החנויות והמסעדות לוקות בעומס אנגלית ולעז. אבל אולי זה מה שעושה את המקום לכ"כ לא ישראלי??? צ'ופר!
 • sigsag

  sigsag
  שלושה דורות, ים אחד ונמל אחד|5 28.08.08
  שלוש שעות בילינו אמש בנמל ת"א, בבית קפה מול הים, עם רוח נעימה, מרחבים עצומים, אמא בת ושתי נכדות וכל אחת מאיתנו קיבלה good time. הבנות רכבו על אופניים בעשרה שקלים כל אחת, טיול בנמל רגלי היה כיף, ולסיום גלידה מעולה של אלדו . אבל האוויר, הרוח, הרביצה על כריות אוח - חוויית קיץ במיטבה. מומלץ!
 • benib

  benib
  טיול נעים לערב.|5 19.07.08
  אסתתי מרחבי שטח עם דק עץ מסעדות מצוינות בקיצור מקום מצוין לבילוי אחה"צ לטיול לאורך הים.
 • tamnof

  tamnof
  מקום שפוי באופן קיצוני|5 15.07.08
  מרחבי דק (ריצוף עץ) עצומים, ים, הופעות רחוב, מסעדות - מה שצריך לבילוי קצר של כמה שעות (משפחתי או זוגי או מה שרוצים).
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
מוזיאון תל אביב לאמנותמוזיאון תל אביב לאמנות מומלץ מפה9.8מוזיאון תל אביב תופס מקום מרכזי בסצנת האמנות הישראלית המודרנית. הוא מהווה מרכז חשוב הנותן במה לאמנים ישראליים וכן לאמנים בעלי שם מכל העולם. התארחו ומתארחות בו תערוכות משמעותיות בעולם האמנות המקומי. המוזיאון והמוסדות הסמוכים לו, ספריית בית אריאלה ומשכן אמנויות הבמה הם עורק פועם בלבה התרבותי של תל אביב. המוזיאון הוקם ב-1932 ביוזמת ראש העיר מאיר דיזנגוף. תחילה שכן המוזיאון בביתו של דיזנגוף, אך הרחבת האוסף חייבה את הקמתו של מבנה גדול יותר וב-1971 נחנך משכנו הנוכחי. במוזיאון תצוגת קבע של אמנים אירופאיים מהמאות ה-16 עד ה-19, אוסף אמנות של ציירים מהמאה ה-20 שבו יצירות של אמנים גדולים כקלימט וקנדינסקי ותצוגת קבע של פיסול מודרני ובה גם יצירות של פיקאסו. נוסף על תצוגות הקבע מציג המוזיאון תערוכות מתחלפות בכל תחומי האמנות ותערוכה מתחלפת המיועדת לילדים ונסמכת על אוספי המוזיאון. כן מתקיימים במוזיאון אירועי תרבות כקונצרטים והצגות ומוקרנים בו סרטים. הכניסה למוזיאון לילדים עד גיל 18 היא ללא תשלום, ילדים עד גיל 14 חייבים בליווי הורים.קרא עוד
בית ביאליקבית ביאליק מומלץ מפה9.7בקצה רחוב שנקרא על שמו עוד בחייו, כבוד שזכו לו מתי מעט מיקירי העיר והאומה, נמצא ביתו של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק. ב - 2009, לאחר עבודות שיפוץ שארכו כשלוש שנים, נפתחו דלתות הבית מחדש לציבור. הבית המרשים בו גר וכתב ביאליק בין השנים 1925-1934, תוכנן על פי מסורת הבניה המזרחית ומשלב בין מזרח למערב. האדריכלות המזרחית לצד הריהוט האירופי שבעלי הבית הביאו אתם, יוצרים תמהיל פיוטי של שולחן שח, כלי חרסינה, בלטות איטלקיות, נרגילה, קשתות וכיפה בראש הבית. בבית שהפך למוזיאון קטן, אפשר ללמוד על קורות חייו של המשורר, שהאישי בחייו היה כרוך עם הלאומי. בקומת הכניסה שקירותיה צבועים בירוק, כחול ואדום, צבעי הקיר המקוריים שנתגלו באקראי בעת השיפוץ ושוחזרו, נמצאים טרקלין האירוח וחדר האוכל שבו שולחן ערוך לסעודה שכבר לא תיהיה. מדרגות עץ מובילות אל הקומה השניה בה התנהלו חייהם הפרטיים של בני הזוג. חדר העבודה והספרייה שבקומה שוחזרו ומספקים הצצה לחייו היותר אישיים של המשורר. מאוסף הספרים המסקרן, אפשר להתרשם רק ממראה עיניים, שכן למען שימורם הם ננעלו מאחורי חלונות זכוכית. במספר עמדות מחשב מוצגים תולדות האיש וקרא עוד


עוד אטרקציות