טיפול באבנים אינדיאניות - אודטה צדוק

מומלץ מפה
8
סוג: אתרי ספא
 

טיפול באבנים אינדיאניות - אודטה צדוק

שנים ארוכות התעמקה אודטה צדוק בפילוסופיה האינדיאנית, עד שגילתה טיפול ששבה את ליבה ותאם את תפיסת עולמה – עיסוי אינדיאני עתיק, העושה שימוש ב-54 אבני בזלת לוהטות ו-20 אבני ירקן (ג'ייד) קרות. אודטה מספרת שאת הטיפול קיבלו לוחמים אינדיאנים ששבו ממסעות ציד, במטרה לפתוח את ערוצי האנרגיה בגופם ולהעניק להם הרפיה ושחרור מתלאות היום הפיזיות והרגשיות. הטיפול של אודטה, הנערך בקרוון נעים וחמים, בליווי ריחות קטורת ושמנים ולצלילי מוזיקת ניו-אייג' אינדיאנית – אפקטיבי גם כיום, כששבים ממסע שופינג מפרך באילת, או מטיול בנחל פארן הסמוך.
על ערוצי האנרגיה והצ'אקרות ולאורך חוליות הגב מניחה אודטה, בעדינות ולסירוגין, אבני בזלת חמות ואבני ירקן צוננות. האבנים החמות משחררות חסימות, כאבים ומועקות, ואילו הקרות מפזרות את הפסולת והרעלים שהצטברו בגוף. במהלך העיסוי משלבת אודטה לפי הצורך גם שיטות נוספות כמו רייקי, עיסוי תאילנדי קצר וממוקד, כוסות רוח, מגנותרפיה וקערות טיבטיות. כשתצאו מרחפים מהמסאז', יקבלו את פניכם המרוצים והרפויים שקט מדברי וספל של תה צמחים.
אפשר גם לתאם טיפול איורוודה עם בתה של אודטה, ליעם, המתמחה בשיטה ההודית העתיקה, או טיפול פילינג עם מלחים, שמנים ודבש.

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • yzeidner

    yzeidner
    אבנים חמות ויחס חם|5 17.02.05
    אודטה ובעלה אירחו אותנו בלבביות בביתם. הם דאגו לשהותנו בספיר ללא קשר לטיפול. הטיפול עצמו היה מקצועי, מענג וארוך מהרגיל (כשעתיים), היה חוויה נהדרת.
- 1
עוד אטרקציות