חוף עין גב

סוג: חוף
 

-------החוף סגור החל מפברואר 2014------

חוף עין גב מתאים למי שמחפש פינה שקטה יחסית, נקייה ובעיקר נוסטלגית בצד המזרחי והטוב של הכנרת. נכון שהכול כאן דהה בשמש של שניים או שלושה עשורים אבל בין שלל הגופים והמפעילים - זהו עדיין אחד החופים הבטוחים שיש. לא תמצאו כאן שברי בקבוקים או חבורות צעירים עם מוזיקה קולנית וגבול אזור הרחצה המותר, על אף שאינו גדול, מסומן במצופים, לטובת משפחות עם ילדים קטנים.
היינו שמחים לומר שזהו חוף שמתאים לאוכלוסייה וותיקה, אך דווקא אוכלוסייה זו תתקשה להתמודד עם העדר גישה למוגבלי תנועה ומחוסר הנוחות של המתקנים במקום: המקלחות חשופות, המלתחות נמצאות מחוץ לחוף והשירותים במרחק של כמה דקות הליכה.
מידע כללי:
בחוף עין גב פזורים צליות ושולחנות פיקניק. קצת מעל החוף נמצאת מדשאה קטנה ומוצלת בה אפשר לעשות מנגל. אין אזור קמפינג ואין אפשרות לישון בחוף. החוף פעיל בין החודשים אפריל לאוקטובר. בחורף החוף סגור.

מחיר למבוגר: 30 ₪. ילדים עד גיל 13 נכנסים ללא תשלום.
בסמוך לחוף תוכלו ליהנות משלל פעילויות במתחם עין גב כמו גם מהמסעדות שבו.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • פולי27

  פולי27
  חוף של פעם - מחיר של היום|4 17.11.13
  60 ש"ח עולה כניסה והתמורה? תלויה בציפיות. היינו שתי משפחות עם ילדים קטנטנים בחופשת פסח ומצאנו חוף נקי ושקט, שזה יותר ממה שרוב חופי הכנרת יציעו לכם. המציל והטרנזיסטור ניגנו דיסקו מהסבנטיז ואנחנו הרגשנו כמו הילדים שהיינו פעם בחופשה עם אמא ואבא. בסך הכול חוויה טובה, נוסטלגיה, קוראים לזה.
 • נמושקה

  נמושקה
  סביר|2 21.08.12
  יקר מאוד יחסית לתמורה. נקי ומסודר. מציל משמיע מוזיקה בקולי קולות והחוף קטן וצר מלהכיל את המתרחצים בו. הדשא רחוק מהחוף.
- 1
אתר מפה מעדכן בקביעות שעות פתיחה וטווחי מחירים, אך תמיד מומלץ לבדוק מראש עם המקום.
עוד אטרקציות מומלצות


עוד אטרקציות