מסע משפחתי שבו נלמד איך עושים חדשות ונגלה את עולם התוכן העשיר של קבוצת "ידיעות אחרונות".


נצפה בסרט מרתק שבו חושפים הכתבים הבכירים של ידיעות אחרונות ו-ynet את הדילמות מאחורי הכותרות והסקופים שהסעירו את המדינה.


בדסק החדשות נהפוך לשעה קלה לכתבים, לעורכים ולצלמים של ידיעות אחרונות וynet- ונתנסה בעשיית החדשות - באמצעות סימולציה חווייתית ומהנה.


בבית הדפוס שלנו, מהמתקדמים בעולם, נגלה איך גליל נייר הופך לעיתון ונכיר את מכונות הדפוס ועבודתן.

מידע למבקר
הכניסה מגיל 7, בנעליים סגורות בלבד ובתיאום מראש

המרכז ממוקם ברחוב נח מוזס פינת עליית הנוער, ראשון לציון

עלות למבקר: 20 ₪

למנויי ידיעות אחרונות: 1+1 מתנה

( 13 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • קרןהפוך

  קרןהפוך
  נתניהו ונוני מוזס מתאגרפים|5 21.08.16
  אחרי ההשמצות בעיתונות של נתניהו את נוני מוזס חשבתי שיהיו לזה הדים בביקור, אבל חוץ מהכתובת רחוב נוח מוזס, לא היה לשמות הללו זכר. הסיור מעניין ומעשיר את כל המשפחה: הכותרות על הקירות, התנסות בעריכת מהדורה: משימות פשוטות אך גם זה לא תמיד מצליח.. מבט לבית הדפוס. גם העיתון שהזמנתי מיום הולדתי -68- פתח שיחה היסטורית מלמדת - אשכול, סירחאן, כדורי אל-צרבת. תודה לאתר מפה על הכרטיסים.
 • ozamski

  ozamski
  יש עניין|4 17.07.15
  בנסיון לצקת קצת תוכן ועניין לחגיגת יום הולדת העמסנו חבורת בני 11 וביקרנו במרכז המבקרים. הילדים התלהבו במיוחד מפעילויות העריכה של הידיעות ומהממשקים הממוחשבים. סיום עם כיבוד בדשא רחב ידיים במרחק נסיעה קצרה-והחבר'ה הגדירו את החוויה כמעולה. סה"כ גם מבחינת עלות-בסדר גמור.
 • liorm39

  liorm39
  בית דפוס נטול עיתון. |2 29.03.13
  כאילו מדריכות החברה להגנת הטבע מובילות אותך בסיור כאילו מעשיר ומאפשרות למשפחה להתנסות בכאילו עיצוב שער ראשי ולהצטלם בצילום כאילו משפחתי. כאילו בובת מיקי מאוס מופיעה במהלך הסיור וההורים מותני אטרקציות מגיבים בכאילו התרגשות. וכשהגענו לדבר שעבורו התכנסנו - בית דפוס פעיל וענק ורועש - דממה. הכאילו מאבטח (את מי?) סיפר בעייפות אמיתית שזה לא בטיחותי לסייר כשהמכונות פעילות. אבל במרכז הבקרה הקרינו בכאילו על המוניטורים בית דפוס פעיל. ילד אחד מסיפור בגדי המלך התבלבל ושאל איך זה ייתכן? אבל אולי זו אני שהתבלבלתי? אז למה למקם את המרכז בתוך בית דפוס פעיל?? אלך לקרוא "ידיעות" בכאילו.
 • galiavu

  galiavu
  סיור מעולה|5 18.10.11
  עקרונית - ואנחנו אנשי עקרונות... - לא אוהבים מרכזי מבקרים של גופים מסחריים. אבל ידיעות אחרונות עשו עבודה מצוינת. הסיור מרשים ומעניין ביותר. קבוצת חברות בנות 11 נדהמו למראה גלילי הנייר העצומים ומכונות הדפוס, ושמחו לקחת חלק בעבודת דסק החדשות. זה לא יביא אותי לקרוא "ידיעות", אבל החוויה מומלצת.
 • אוריתודורון

  אוריתודורון
  מומלץ במיוחד לילדים|5 25.08.11
  היינו עם ילדים בני 9 ו-11 שנהנו מאוד, בעיקר מעריכת עמוד השער. הדרכה טובה עם התיחסות רבה לילדים.
 • dafnag

  dafnag
  היה נחמד|4 20.08.11
  הילדים התעניינו עד כדי ששכחו שהם רעבים (הסיור נקבע בשעה 13:00). לקח כשעתיים. הסיור בבית הדפוס היה מרשים אבל לרוע המזל לא הודפס שום מוסף כשהיינו שם. בסוף יש משחק המדמה דסק חדשות והמעביר בצורה יפה את הלחץ ואת שיקולי המערכת. בסה"כ נחמד.
 • danam_20

  danam_20
  כותרת ראשית|5 17.08.11
  סיור מרתק, שענין גם בני נוער. מקבלים למזכרת (עם העתקים לפי מספר המשתתפים) עמו ראשון עם תמונה אישית וכותרת אישית - נחמד ביותר. בעלות של 20 ש"ח למשתתף מדובר בעסקה משתלמת ביותר.
 • dalitdo

  dalitdo
  נחמד ומעניין|4 28.07.11
  סיור קבוצתי נחמד של שעה וחצי, שממחיש קצת את תהליך הכנת עיתון. גלילי הנייר ומכונות הדפוס הרשימו מאוד. היה נחמד להתנסות בעיצוב דף לעיתון. צריך להרשם מראש, העלות- 20 ש"ח לאדם. מתאים מגיל 9 ומעלה, אבל גם ההורים נהנו.
 • פסולינה

  פסולינה
  חינם ומצוין|5 01.11.09
  סיור מהנה ומלמד. היה כיף ומרתק. אפיל חילקו לנו עיתונים ומגזינים בסוף.
 • dornaveh

  dornaveh
  ביקור מהנה מעניין ומאורגן|5 15.08.08
  הסיור ארך כשעה וחצי וכלל ביקור במחסנים ובבית הדפוס. לאחר מכן, הוצג סרט נחמד והמדריך ענה על שאלות. בסוף הסיור חולקו עיתונים. מומלץ.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
מוזיאון תל אביב לאמנותמוזיאון תל אביב לאמנות מומלץ מפה9.8מוזיאון תל אביב תופס מקום מרכזי בסצנת האמנות הישראלית המודרנית. הוא מהווה מרכז חשוב הנותן במה לאמנים ישראליים וכן לאמנים בעלי שם מכל העולם. התארחו ומתארחות בו תערוכות משמעותיות בעולם האמנות המקומי. המוזיאון והמוסדות הסמוכים לו, ספריית בית אריאלה ומשכן אמנויות הבמה הם עורק פועם בלבה התרבותי של תל אביב. המוזיאון הוקם ב-1932 ביוזמת ראש העיר מאיר דיזנגוף. תחילה שכן המוזיאון בביתו של דיזנגוף, אך הרחבת האוסף חייבה את הקמתו של מבנה גדול יותר וב-1971 נחנך משכנו הנוכחי. במוזיאון תצוגת קבע של אמנים אירופאיים מהמאות ה-16 עד ה-19, אוסף אמנות של ציירים מהמאה ה-20 שבו יצירות של אמנים גדולים כקלימט וקנדינסקי ותצוגת קבע של פיסול מודרני ובה גם יצירות של פיקאסו. נוסף על תצוגות הקבע מציג המוזיאון תערוכות מתחלפות בכל תחומי האמנות ותערוכה מתחלפת המיועדת לילדים ונסמכת על אוספי המוזיאון. כן מתקיימים במוזיאון אירועי תרבות כקונצרטים והצגות ומוקרנים בו סרטים. הכניסה למוזיאון לילדים עד גיל 18 היא ללא תשלום, ילדים עד גיל 14 חייבים בליווי הורים.קרא עוד
בית ביאליקבית ביאליק מומלץ מפה9.7בקצה רחוב שנקרא על שמו עוד בחייו, כבוד שזכו לו מתי מעט מיקירי העיר והאומה, נמצא ביתו של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק. ב - 2009, לאחר עבודות שיפוץ שארכו כשלוש שנים, נפתחו דלתות הבית מחדש לציבור. הבית המרשים בו גר וכתב ביאליק בין השנים 1925-1934, תוכנן על פי מסורת הבניה המזרחית ומשלב בין מזרח למערב. האדריכלות המזרחית לצד הריהוט האירופי שבעלי הבית הביאו אתם, יוצרים תמהיל פיוטי של שולחן שח, כלי חרסינה, בלטות איטלקיות, נרגילה, קשתות וכיפה בראש הבית. בבית שהפך למוזיאון קטן, אפשר ללמוד על קורות חייו של המשורר, שהאישי בחייו היה כרוך עם הלאומי. בקומת הכניסה שקירותיה צבועים בירוק, כחול ואדום, צבעי הקיר המקוריים שנתגלו באקראי בעת השיפוץ ושוחזרו, נמצאים טרקלין האירוח וחדר האוכל שבו שולחן ערוך לסעודה שכבר לא תיהיה. מדרגות עץ מובילות אל הקומה השניה בה התנהלו חייהם הפרטיים של בני הזוג. חדר העבודה והספרייה שבקומה שוחזרו ומספקים הצצה לחייו היותר אישיים של המשורר. מאוסף הספרים המסקרן, אפשר להתרשם רק ממראה עיניים, שכן למען שימורם הם ננעלו מאחורי חלונות זכוכית. במספר עמדות מחשב מוצגים תולדות האיש וקרא עוד


עוד אטרקציות