מרכז השטח אלון הגליל ממוקם על גבעה קטנה בין כרמים, יערות ושדות, באיזור טיולים עשיר בנופים וסוגי צמחיה. המרכז מספק שירותים מגוונים למטיילים באזור, בין אם הם צועדים ברגל, רוכבים על אופניים, או נוהגים בג'יפ או טרקטורון. נהגי ג'יפים יקבלו במקום הדרכות מקצועיות. אם בכל זאת הם ימצאו עצמם שקועים בבוץ בשטח, הם יוכלו להעזר בציוד החילוץ של המרכז. רוכבי אופניים יכולים להצטרף ללא תשלום לאחד מטיולי האופניים שמוציא המרכז בכל סוף שבוע למסלולים ברמות קושי שונות, הכוללים טיול זריחה, טיול שקיעה וטיול לאור הירח. יש אפשרות לשכור אופניים במקום ולטייל עם הקבוצה או באופן עצמאי. שביל ישראל עובר במקום, והמרכז מזמין את המטיילים בו או באתרים אחרים באזור להקים אוהל או ללון בסככה במקום ללא תשלום ולהשתמש במקלחות, שירותים וחשמל.

בחנות של המרכז ניתן לרכוש ציוד לטיולים, לנהיגת שטח, לרכיבת אופניים ולניווט. מי שפעילות השטח הנמרצת הזו עוררה בו תיאבון, יכול להזמין ארוחה מתפריט מגוון, חלבי או בשרי, לסעודה במקום או לפיקניק באזור. עוד מארגן המרכז ארועים לקבוצות שכוללים ימי כיף או טיולים בתוספת אפשרית של מופעי מוזיקה וריקוד, סדנאות והפעלות שונות.

מועדי ההופעות וההקרנות התקבלו מהמפיצים. אתר מפה אינו אחראי לשינויים.
מה ומתי
( 4 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • leornevo

  leornevo
  למרכז השטח אלון הגליל - מהרוכב|5 15.06.14
  אז לפני כמה שנים שמעתי במיקרה על מרכז השטח של אלון הגליל, וכרוכב הרים וותיק מאז שנולדו אופני ההרים ,, באתי לישאול "אם לפה גם מגיעים רוכבים :-) " אני גר בקריות,, דרור ושלמה קיבלוני בחיוך ובמשך מספר שנים רכבתי בעיקר בימי שישי אחר הצהריים, כיום באופן זמני ניכנעתי לעליות ורוכב בחוף ובשדות - אבל מגיע לדרור, שלומית, שלמה וכוחות העזר כל הכבוד על ההתמדה ומתן השירות לכל הרוכבים באיזור (וחילוצים כאשר הרןכבים נישברים או ניפצעים באמצע רכיבה גם),, אחד שחולץ בעת משבר ברכיבה,,,, לאור
 • chupale

  chupale
  מקצועיות ונחמדות|5 27.10.08
  הגענו 3 שביליסטיות עייפות, ואת פנינו קיבלו דרור ושלומית, לבביים ומסבירי פנים, פתחו בפנינו את רחבת החנות (גם את האזור המקורה), מקלחת קרה ומרעננת,ורצון לעזור בכל שנצטרך. במקום חנות מקצועית לאופניי שטח והדרכה לטיול חינם אין כסף.
 • שובידו

  שובידו
  חברה טובים.|5 19.04.07
  אני יוצא עם קבוצת רוכבי האופנים כבר זמן לא קצר לטיולי בוקר, חברה מאוד נחמדים, מקצועיים ותמיד מוכנים לעזור. מומלץ להגיע, מקום יפהפה, מלא מסלולים לטיול בייחוד עכשיו באביב. לבוא ולהנות.
 • batami

  batami
  מקום סימפטי|5 12.09.06
  מרכז אופניים מקצועי בלב אזור טיולים. ניתן להעזר בשרותיו גם ללא תמורה, בעת טיולים באזור. מוציאים טיולי אופניים מהמקום בסופי שבוע.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


עוד אטרקציות