חוף עין בוקק

מומלץ מפה
8.8
סוג: חוף
1 הגדל תמונה
חוף עין בוקק
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
.
הועלה על ידי נוצהלבנה
3 הגדל תמונה
צפים
הועלה על ידי נוצהלבנה
4 הגדל תמונה
.
הועלה על ידי נוצהלבנה
5 הגדל תמונה
מבט ממעלה יאיר
הועלה על ידי נוצהלבנה
6 הגדל תמונה
.
הועלה על ידי נוצהלבנה
7 הגדל תמונה
.
הועלה על ידי נוצהלבנה
8 הגדל תמונה
.
הועלה על ידי נוצהלבנה
 

בנקודה בה הוקם מתחם התיירות של עין בוקק, נשפכים לים המלח מי המעיין שהעניק למקום את שמו. במקום פועלת סוללת מלונות, ולצדה מרכזי קניות קטנים וחוף רחצה מוכרז. מי שמגיע לטבול במי המלח המרפאים ימצא חוף מסודר ונוח שרופד בחול שאומנם לא קשור לנוף המקומי, אבל כנראה שאין כמו חול טוב לחופש טוב. אפשר להיכנס למים יחפים שכן, בניגוד לחופים אחרים, אין כאן אבנים מאתגרות. יחסית לחוף שהכניסה אליו ללא תשלום, החוף נקי ושקט ולרשות המתרחצים עומדות מקלחות חוף וברזיות הזמינות כל שעות היממה. נקודת החולשה של החוף הציבורי הם השירותים שביקור בהם עולה כשני שקל והניקיון בהם רחוק מלהיות מושלם.
בחוף תמצאו מציל, סככות צל ומתחם להקמת אוהלים ולינת לילה.

עדכון
בחודש נובמבר 2015 הסתיים שיפוץ חוף עין בוקק שבמסגרתו נוספו: טיילת נאה לאורך קו המים, מפרצי רחצה, וכן הובא חול צהוב ונעים. בחוף יש כעת הרבה יותר צל וכן מקלחות עבור אלה שיוצאים ונכנסים למים.

( 8 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • naftalyk

  naftalyk
  מתוחזק היטב ועוד אפילו שחינם|5 06.08.13
  החוף שודרג ושופץ, מתוחזק היטב ונקי. והיתרון הגדול לא בחסכון בכסף אלא בשעות הכניסה החל מאור ראשון להבדיל מהחופים בתשלום שהכניסה מוגבלת לשעות.
 • טאטי

  טאטי
  החוף הדרומי נקי ונעים|4 13.04.12
  החוף נקי מאד אפילו בימים עמוסים וניכר שמתוחזק בצורה ראויה. כל הכבוד. אהבנו מאד גם שלא השתלטו על החוף משכירי כסאות הנוח. אבל יש גם כמה בעיות. אין בסביבה אפשרות לקנות שתייה קרה ויש להתארגן בהתאם, מראש. מגרש החנייה שליד החוף קטן ואין אלטרנטיבות בסביבה. כנראה שההנחה היא שרוב הנופשים מגיעים מבתי המלון. הסככות פזורות בחוף במשורה, עוד סיבה להגיע מוקדם ולתפוס מקום בצל. כשאנחנו היינו שם "זכינו" למציל משתדל מדי שלא הפסיק לקשקש ברמקול ברמות מוגזמות ביותר והוציא חשק לבלות בים. אבל בשורה התחתונה מדובר באחד החופים הטובים בארץ ובעיקר חינם.
 • goodlife

  goodlife
  פסלים סביבתיים|4 15.12.10
  החוף עצמו חביב ונעים לרחצה. אך האם שאלתם עצמכם בנסיעתכם ברחוב הראשי של האזור מהם אותם פסלים סביבתיים ושלטי החוצות הרבים ? ובכן אלו משאבות שהוטמנו במקומות אלו ע"מ לשאוב את הקרקע המתמלאת במי ים המלח המציפים את אזור המלונות. המחסום נפרץ, פני המים עולים...
 • gasaf

  gasaf
  נקי, מסודר ו..בחינם|5 03.04.10
  כיף לראות שיש עוד חופים ציבוריים בחינם ולהזכר שאתרי הטבע הנם נחלת הכלל ולא רכוש פרטי של אוליגרכים. סככות מוצלות, מקלחות חופשיות לשימוש הציבור וים ייחודי שהרחיצה בו חוויה מיוחדשת.
 • eliko421

  eliko421
  שמור ומטופח|4 03.02.10
  חוף נעים מאוד, מז"א בד"כ טוב והמים נעימים. לשבת קרוב למקלחות (לרגישים למלח). אין הרבה מידי אקשן וטוב שכך. מרכז קניות קרוב ומסעדות משלל סוגים (בעיקר מזון מהיר ומלכודות תיירים).
 • קרןהפוך

  קרןהפוך
  לאסוף גושי מלח|4 06.04.09
  הילדים נהנים במיוחד לאסוף גושי מלח. מומלץ להביא שקיות או דליים לאיסוף ולהשתמש בבית באמבטייה. חוץ מזה החוף מסודר ומלא אנשים (הופתעתי לראות).
 • srul59

  srul59
  נקי ושקט|5 20.10.07
  מקום נקי ושקט ללא תשלום. מקלחות במקום מלתחות תמורת 2 ש"ח.שקט ושלווה שנטי
 • dafnag

  dafnag
  חוף פתוח בים המלח|4 26.05.07
  מקלחות פשוטות לנוחות הבאים. גושי מלח בקצה המים- לילדים.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
שמורת טבע עין גדישמורת טבע עין גדי מומלץ מפה10שמורת טבע עין גדי היא חגיגה מתמשכת של טבע והיסטוריה, שהשרידים הקדומים ביותר שהתגלו בה משויכים לתקופה הכלכוליתית, לפני כחמשת אלפים שנה. השמורה הנמצאת בחלקו המזרחי של מדבר יהודה, בעלת נופים עוצרי נשימה, של מדבר צהוב, מי נחלים בצבע טורקיז, צמחיה ירוקה וחיי בר שוקקים. בשטח השמורה נובעים ארבעה מעיינות מתוקים: מעיין דוד, עין ערוגות, מעיין שולמית ומעיין עין גדי. המים המתוקים שבחלקם נארזים בבקבוקי פלסטיק ונשלחים לתפוצה ארצית, לצערם של שוחרי הטבע ולרווחתם של בעלי העסק, הם גם מקור החיים לשפע החי והצומח בנווה המדבר המרהיב הזה. אפשר לזהות כאן צמחייה טרופית לצד צמחיית נחלים, צמחייה ים תיכונית, צמחים חד שנתיים, טחבים ושרכים. עולם החי בשמורה מרתק אף יותר, ושאלת השאלות האם יש כאן נמר או לא, הופכת את החיפוש אחר אותן חיות מדבר לאחת האטרקציות המרכזיות במהלך הביקור במקום. משפחות גדולות של שפני סלע כבר מזמן התרגלו למבקרים ומדגמנות פוזות למצלמה בלי להתרגש. מפתיע יותר שיתוף הפעולה של היעלים, הם קצת יותר מרוחקים וקצת פחות מסתחבקים, אבל אל תתפלאו אם תמצאו את עצמכם עומדים במרחק מטר מקרב קרניים מרתק. בשביל כקרא עוד
עינות צוקים - עין פשחהעינות צוקים - עין פשחה מומלץ מפה9.3כשיורד גשם בירושלים, מגיע השיטפון בתוך זמן קצר למדבר יהודה. אבל לא רק מי שטפונות מגיעים לכאן. חלק ממי הגשמים מחלחלים אל שכבות התהום ונובעים בסופו של דבר מתוך מעיינות הנמצאים בתחתית המצוק של השבר הסורי-אפריקאי. כל המעיינות האלה צובעים את קו החוף של הים המת ביותר בעולם בירוק עז ומפתיע. עין פשחה, כלומר המעיין השבור או המעיין המבוקע, היה אתר פיקניק כבר בימי השלטון הירדני. לא נראה שנעשו במקום שינויים מרחיקי לכת מאז ימי המלך חוסיין ועד היום, אם כי לא נראה שהאתר ניזוק מכך. דווקא הפיתוח המועט נותן לעינות צוקים טעם של אתר נופש מפעם. תמים, טבעי, עם בריכות בטון מסוידות בכחול, פלגים שזורמים כמעט באופן חופשי, בריכות שכשוך נפלאות עם מים צלולים בעומק הסבך, ופה ושם ספסל קטן במים ושבילי עפר שלא מכוסים במרצפות של מדרכות. בחלק הפתוח של השמורה מצוי גם אתר ארכיאולוגי מתקופת בית שני, ובו מתקן יחיד מסוגו בארץ להפקת בושם האפרסמון. בקיצור, יותר טבע מאשר אתר תיירות, וזה נורא מקסים. לא מעט אנשים יעדיפו את הפשטות הזאת על-פני הרבה מקומות אחרים, מושקעים ומלוקקים.קרא עוד


חוף מינרלחוף מינרל מומלץ מפה9.2*** החל מחורף 2015 ועד להודעה חדשה - החוף סגור עקב בולען שנפער בחנייה *** יומיים בשנה בלבד נסגר חוף מינרל לתנועת המבקרים – ביום הזכרון וביום כיפור. בשאר הימים, בימי שמש מלטפת, גשם, עננה או שמש יוקדת, המקום פתוח. לעיתים נסגר המקום לעובדי חברה מסוימת ולכן כדאי בכל זאת להתקשר לפני שיוצאים. החוף המטופח והמשופץ נמצא מדרום למצפה שלם, הקיבוץ האחראי על הפעלתו והוא מזמין ונקי. לידיעת המנפנפים - מנגלים אסורים בו, אוכל תוכלו למצוא בקפיטריה קטנה שמציעה סנדביצ'ים. בחוף שתי בריכות קטנות: בריכת מים מתוקים לילדים קטנים ובריכה של מי גופרית ומלחים, בטמפרטורה קבועה של 39 מעלות, שמימם מגיעים מקידוח סמוך. על החוף פזורות סככות צל בסגנון חופי סיני וכסאות פלסטיק. על קו המים נמצאות חביות עם בוץ טבעי שאפשר למרוח ולהתמרח בו. עוד במקום - מלתחות חוף, מקלחות, מזנון וחנות שאפשר למצוא בה ממוצרי ים המלח ושקפקפים לכניסה לים. בחדרי הטיפולים בחוף אפשר בתיאום מראש ליהנות מעיסוי שוודי, עיסוי בשמנים ארומאטיים, עיסוי לנשים הרות, שיאצו וטיפולים אחרים.קרא עוד
עוד אטרקציות