פיינטבול הרצליה

משחקי פיינטבול מדמים מלחמה ידידותית. כמו בקרב אמיתי מנסים להביס את הקבוצה היריבה תוך הגנה על זו שלך, אבל הרובים עשויים פלסטיק והתחמושת כוללת כדורי צבע. מה שמתחיל באווירה צבאית הכוללת תדריכים, חוקים והצטיידות בשכפ"צים ובמסכות מגן הופך עד מהרה לחוויה צבעונית. בזירת הקרב פזורים כלי רכב שונים, חביות ועמדות מסתור. המשחק בנוי מכמה מערכות שבהן משימות שונות בהנחיית המדריך, כשהמטרה הכללית היא לירות על בני הקבוצה היריבה כמה שיותר כדורי צבע ולחמוק ככל האפשר מירי נגדי. במלחמה כמו במלחמה, פגיעות הכדורים מעט מכאיבות אבל גם מספקות מוטיבציה לנקמה בריאה בחברים או במשפחה. גם מי שאינו מתגעגע לימי הטירונות ולא חובב גדול של הז'אנר יכול ליהנות מהחוויה שבסופו של דבר מספקת זריקת אדרנלין ותחושת התפרקות.
המשחק, שאורך כשעה וחצי, מתבצע בקבוצות של שמונה אנשים לפחות מגיל 10ומעלה. ניתן להגיע למקום לימי גיבוש לחברות ואירועים פרטיים הכוללים פעילות מודרכת, תחרויות ירי, ארוחות וכניסה לבריכה האולימפית הצמודה למתחם.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • goodlife

  goodlife
  נחמד|4 31.12.11
  הילדים נהנו לשחק משחקי מלחמה במציאות ועדיין בכאילו. נחמד להעביר צהריים בשבת.
 • aziza

  aziza
  מלחמה בכאילו|4 01.02.11
  אני שוחרת שלום, אבל למען אחייני המהולל ניאותי להצטרף לטורניר פיינטבול משפחתי. היינו 8 אנשים מבוגרים ומצאנו את עצמנו מתחבאים, רצים, צועקים ובעיקר יורים וחוטפים כדורי צבע בצרורות. למרות הסימנים הכחולים שנשארו על הגוף, אני מסכמת את החוויה ככיף גדול.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


עוד אטרקציות