פיינטבול הרצליה

משחקי פיינטבול מדמים מלחמה ידידותית. כמו בקרב אמיתי מנסים להביס את הקבוצה היריבה תוך הגנה על זו שלך, אבל הרובים עשויים פלסטיק והתחמושת כוללת כדורי צבע. מה שמתחיל באווירה צבאית הכוללת תדריכים, חוקים והצטיידות בשכפ"צים ובמסכות מגן הופך עד מהרה לחוויה צבעונית. בזירת הקרב פזורים כלי רכב שונים, חביות ועמדות מסתור. המשחק בנוי מכמה מערכות שבהן משימות שונות בהנחיית המדריך, כשהמטרה הכללית היא לירות על בני הקבוצה היריבה כמה שיותר כדורי צבע ולחמוק ככל האפשר מירי נגדי. במלחמה כמו במלחמה, פגיעות הכדורים מעט מכאיבות אבל גם מספקות מוטיבציה לנקמה בריאה בחברים או במשפחה. גם מי שאינו מתגעגע לימי הטירונות ולא חובב גדול של הז'אנר יכול ליהנות מהחוויה שבסופו של דבר מספקת זריקת אדרנלין ותחושת התפרקות.
המשחק, שאורך כשעה וחצי, מתבצע בקבוצות של שמונה אנשים לפחות מגיל 10ומעלה. ניתן להגיע למקום לימי גיבוש לחברות ואירועים פרטיים הכוללים פעילות מודרכת, תחרויות ירי, ארוחות וכניסה לבריכה האולימפית הצמודה למתחם.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • goodlife

  goodlife
  נחמד|4 31.12.11
  הילדים נהנו לשחק משחקי מלחמה במציאות ועדיין בכאילו. נחמד להעביר צהריים בשבת.
 • aziza

  aziza
  מלחמה בכאילו|4 01.02.11
  אני שוחרת שלום, אבל למען אחייני המהולל ניאותי להצטרף לטורניר פיינטבול משפחתי. היינו 8 אנשים מבוגרים ומצאנו את עצמנו מתחבאים, רצים, צועקים ובעיקר יורים וחוטפים כדורי צבע בצרורות. למרות הסימנים הכחולים שנשארו על הגוף, אני מסכמת את החוויה ככיף גדול.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
חצר ראשונים (החצר הישנה בקיבוץ עין שמר)חצר ראשונים (החצר הישנה בקיבוץ עין שמר) מומלץ מפה9.8החצר הישנה של עין שמר הוקמה בשנת 1913 כתחנת שמירה של ארגון השומר בפתחו של ואדי ערה. מאז עברה כמה שינויים, בעיקר עם התיישבות הקבע של אנשי השומר הצעיר בשנת 1927, אבל מבניה נותרו מאז כמעט כשהיו. בתחילת שנות השמונים החלו עבודות השחזור והפיכת החצר למוזיאון הפתוח למבקרים. המוזיאון המושקע והמטופח ממחיש לילדים המבקרים בו את אורח החיים החלוציים בפעילות כאפיית לחמים בתנור לוהט, כיבוס בגדים על קרש, התלבשות בבגדי החלוצים ובפעולות חקלאיות כמסיק והפקת שמן בבית הבד, קציר וטחינת קמח ובציר והכנת תירוש, בהתאם לעונה. הילדים הגדולים יותר והמבוגרים סופגים מידע היסטורי וחברתי על חיי הקיבוץ ובוחנים את הדילמות בחייו של הקיבוצניק כיחיד אל מול החברה לאורך השנים, בחדרי תצוגה בבית האבן הישן. חללי התצוגה מוקדשים לילדות בקיבוץ, לערך העבודה, למקומו של היחיד בקבוצה ולתרבות ואמנות. בחדר תצוגה נוסף, בובות בלבושן של דמויות אופייניות לתקופה מדגימות את שהתרחש בארץ ישראל בימי המנדט הבריטי.קרא עוד


עוד אטרקציות