בית הספר לקרקס כפר יהושע

סוג: סדנה * ילדים
 

את בית הספר הקים בשנת 2000 דייב ברי, רקדן בלט אוסטרלי שהגיע לישראל בעקבות האהבה ומאז הקדיש את חייו לעבודה עם ילדים. במבנה באוהאוס רחב ידיים במושב כפר יהושע, הוא מלמד ביחד עם צוות אומני קרקס, את רזי מקצועות הלהטוטנות, האקרובטיקה והליצנות. קבוצות של תלמידי בית הספר מופיעות מדי פעם באירועים ברחבי הארץ וגם בסדנאות והפנינגים שעורך המקום בחגים ובחופשות.

פרטים מלאים באתר הבית.

( 3 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • goodlife

  goodlife
  משהו אחר|5 29.01.17
  מקום מיוחד עם אווירה מיוחדת, מאיר פנים ומשמח. חוץ מהיותו בית ספר לקרקס גם הופעות נערכות פה. שווה לבקר בשת האחרונה של כל חודש - חוויה !
 • wife

  wife
  שבת קרקס בשבת האחרונה בכל חודש|5 30.10.10
  פתוח למשפחות במחירים עממיים (25ש"ח לילד, 10 למבוגר). סדנאות ופעילות בין השעות 11:00-13:00 הכוללת ג'אגלינג, אקרובאלאנס, רכיבה על חד-אופן, לוליינות ועוד. אווירה מקסימה, מדריכים נהדרים, והופעה קצרה ומעוררת של השתאות. המקום מפעיל חוגים לילדים ולמבוגרים. כיף
 • yassour

  yassour
  סדנא חוייתית למשפחה מורחבת|5 30.10.08
  הגענו לקרקס לרגל יומולדת 40, בליווי 4 ילדים ו8 מבוגרים. העבירו לנו סדנא מאוד יפה וזו היתה חוויה מיוחדת, אקטיבית, משפחתית. ג'אגלינג באביזרים שונים, אקרובטיקה, ואפילו עשו לנו מופע קטן. היה נהדר, לדעתי מתאים מאוד גם לצוותים בעבודה. מומלץ בחום, לא דורש כושר יוצא דופן.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


מוזאון העמקמוזאון העמק מומלץ מפה8.2עמק יזרעאל, רק הצירוף הזה מעלה בדמיון תמונה רומנטית של שדות חרושים, חקלאים אוחזים בטוריה ושיבולי חיטה כורעים ברוח. מיתולוגיה ארץ ישראלית של חלוציות והתיישבות. במוזיאון העמק בקיבוץ יפעת, היושב בצדו המערבי של העמק, לוקחים את הניחוח הנוסטלגי הזה צעד אחד קדימה, או במקרה הזה - אחורה, אל ימי ראשית ההתיישבות. בשטחו הנרחב של המוזיאון, מוצג אוסף מרשים בגודלו של פריטים משנות ה-20 וה-30 ועד לקום המדינה. מי שתולדות היישוב מרתקות אותו, ימצא פה עניין רב, גם אם הפריטים מוצגים בסגנון הישן. התצוגה משחזרת את שגרת היום יום של מתיישבי העמק ומתמקדת בחיי הקיבוץ. הלינה המשותפת, חדר הבגדים, המקלחות הציבוריות וחדר האוכל שבו התכנסו כדי לאכול, לשיר ולרכל, מומחשים כל אחד בחדר אופייני לתקופה. בימי הפייסבוק קשה להאמין, אבל הפעמון המוצב בכניסה לחדר האוכל שצלצולו בישר על מועד הארוחות, עורר סערה בחיי הסוציאליסטים בקיבוצים. הם מחו על שהקריאה היא קולקטיבית ולא בטפיחה על כתפו של כל חבר. מקומה של מלאכת הכפיים לא נפקד כמובן ובחצר המוזיאון מוצגים כלים חקלאיים וסדנאות של נגרים וסנדלרים. ביתן חשוב מוקדש לנשים , קרא עוד
עוד אטרקציות