1 הגדל תמונה
אני והתוכי
הועלה על ידי weinman
2 הגדל תמונה
חוות התוכים
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
חוות התוכים
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
חוות התוכים
הועלה על ידי מערכתמפה
5 הגדל תמונה
חוות התוכים
הועלה על ידי מערכתמפה
6 הגדל תמונה
חוות התוכים
הועלה על ידי מערכתמפה
7 הגדל תמונה
חוות התוכים
הועלה על ידי מערכתמפה
8 הגדל תמונה
חוות התוכים
הועלה על ידי מערכתמפה
9 הגדל תמונה
חוות התוכים
הועלה על ידי מערכתמפה
10 הגדל תמונה
בפינת יצירה בנושא בע"ח
הועלה על ידי weinman
11 הגדל תמונה
עומר בפינת הרכיבה על סוס הפוני
הועלה על ידי weinman
12 הגדל תמונה
לירון בפינת הפינת ליטוף
הועלה על ידי weinman
13 הגדל תמונה
לירון בפינת האפייה בטבון
הועלה על ידי weinman
14 הגדל תמונה
ליעד בפינת האפייה בטבון
הועלה על ידי weinman
15 הגדל תמונה
לירון עם תוכי
הועלה על ידי weinman
16 הגדל תמונה
ליעד בשביל האכלת חיות
הועלה על ידי weinman
17 הגדל תמונה
עופרית עם התוכי
הועלה על ידי weinman
18 הגדל תמונה
עופרית עם תוכי
הועלה על ידי weinman
 

להתהדר בנוצות

בכניסה לחווה חדר גדול ובו תוכים המורגלים במפגשים עם בני אדם. תוכי על כף היד ותוכי על הכתף, נשיקה עם תוכי וצילום עם תוכי. מחלונות ההצצה בתאי הדגירה השקופים אפשר לצפות בתוכים דוגרים בשלבי דגירה שונים. הנה אמא תוכיה דוגרת על ביצים, כאן בקיעה שמתרחשת בדיוק כרגע, שם גוזל צעיר, שלמראהו אפשר להבין סוף סוף מה ההבדל בין גוזל, הגוזל את תשומת הלב של הוריו, לבין אפרוח, הפורח מיד עם בקיעתו מן הביצה.
ציפורים וחיות אחרות
במורד החווה מיני בעלי חיים בכלובים, אמו מאוסטרליה, עיזים, חוטמנים, ארנבות, טווסים ופניניות שמוחזקים בתנאים סבירים. בהמשך מיני תוכים רבים כשעל כל כלוב מידע בסיסי על הציפור ובית גידולה. בפינת הליטוף שבמקום מעט ארנבים וצבים מצטופפים זה לזה מפוחדים בתוך מבנה מעוגל מבטון. יש גם פינת יצירה ואפשר להצטלם כשראשכם מבצבץ מתוך ציור של תוכי או לצייר תוכים וכל דבר אחר בפינת היצירה.

( 23 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • geffena

  geffena
  חבל על הזמן והכסף|1 18.04.14
  המקום עלוב - מתוחזק ברמה נמוכה ביותר.חבל על הזמן ולטרוח להגיע לשם ובמיוחד לשלם את דמי הכניסה.
 • m_yaron

  m_yaron
  מוזנח מאוד|2 26.08.13
  חלק מהאטרקציות המפורסמות לא פועלות. אין יצירה, אין פיתות בטאבון. יש פינת משחקים אך היא נעולה. כל מה שקיים מאוד מוזנח ומלוכלך. אין מה לקנות בקיוסק אם במקרה לא באתם עם אוכל וכו'. מזל שילדים קטנים הם עם חיובי בד"כ.
 • danam_20

  danam_20
  צער בעלי חיים|2 20.10.12
  "זכינו" לחוויה מפוקפקת בביקור שלנו. נתחיל בכך שהגישה לעגלות בלתי אפשרית למרות שקהל היעד הוא משפחות עם זאטוטים. באתר עצמו ניכרת הזנחה פושעת בכל פינה : פינת המשחקים מטונפת, החול מלא במגבונים משומשים ושאריות אשפה. המתקנים מיושנים. בפינת החי אי אפשר לנשום מרוב צחנה, התוכים האומללים שוהים בכלובים מטונפים והאזור כולו מלא סרחון. אפילו הירקות בפינת ההאכלה רקובים והילדים שאמורים להאכיל איתם את החיות סירבו לגעת בהם. השירותים במצב מחריד, עדיף להתאפק. למזלי היה לי קופון 1+1 כי בהחלט לא שווה לשלם 40 ש"ח לאדם. דירגנו 2 כובים ולא 1 כי כל זאת הילדים נהנו מאוד, ולא רצו ללכת. אחרי 3 וחצי שעות גירדנו אותם משם.
 • reutsagi

  reutsagi
  יקר יחסית לתמורה|3 11.08.12
  המקום נחמד ומזמין לילדים, אך מאוד לא מטופח, חסרים במקום פינות ישיבה וצל. הכיף האמיתי זה הליטוף והמשחק עם התוכים. מומלץ לא לבוא בקיץ. מרבית המתחם הוא עם חול דבר שגורם לזאטוטים להתלכלך כאילו היו על חוף הים
 • רותואייל

  רותואייל
  סביר בהחלט- להעביר שעתים שלוש|3 03.09.10
  לטעמי אין טעם להגיע מרחוק. המקום מתאים לילדים עד גיל 8-9 לטעמי. לא מאוד "מתוקתק" ומסביר פנים. להעביר 2-3 וזהו. בחופשת הקיץ וודאו שאין קיטנות.
 • anina

  anina
  לא ערוכים לקבלת הרבה מבקרים|1 02.06.08
  היתי במקום כ-10 פעמים והיה טוב מאד. אך בשבת אחרונה ביקרתי פעם נוספת וספק רב אם ארצה לבוא לשם אי פעם עוד. המקום היה מפוצץ במבקרים, כולם עם ילדים כמובן ולבעלי העסק ממש לא היה איכפט מזה. חיכיתי בטור לאפיית פיטה כ-25 דקות (!), אנשים בתור התעצבנו (לא לדבר על ילדים מסכנים) ול-2 בחרים בגילאי ה-16 שהיו אחראים על האפייה זה לא הפריע. כשהערתי לאחד הבעלים במקום שכדאי לתקן את זה, אחרת אנשים כולל אותי יפסיקו לבוא הוא השיב: "לא נורא".. (!!!!) חוצפה שכזו מזמן לא ראיתי.. בפינת ליטוף חיכינו 15 דקות לחייה פנוייה. המקום די מוזנח. לא לבוא עד שיבינו מה זה שירות..
 • orirami_l

  orirami_l
  חברה קצת לארג'יות|3 21.12.07
  אוירה מעט מוזנחת, הצעירים שאמורים להדריך בפינות השונות, לא ממש מסבירי פנים. בפינת הטאבון מפזרים בקמצנות היסטרית חלקיקי בצק וגרגירי קמח "ממוספרים", ואוירה שהיתה צריכה להיות מחויכת, מתהדרת בנוצות לא לה.
 • max01

  max01
  מקום נחמד לבלות עם ילדים|4 26.09.07
  יש הרבה מה לראות ולעשות. תוכים, חיות מכל מיני סוגים, פינת ליטוף - בהס"כ מעניין. יצאנו מרוצים. השולחונות נמצאים באזור לא הכי מתאים לאורחה, וניתן לשפר את כביש הגישה.
 • pang

  pang
  לא ברור למה הוא מומלץ מפה|3 12.06.07
  פינת חי נחמדה אך מוזנחת. יקר יחסית לתמורה, אולם הפעוט בן השלוש נהנה וזו התמורה האמיתית
 • alain33

  alain33
  ראינו פינות חי יותר מושקעות|3 16.09.06
  חוסר ניקיון והשקעה גורמים לתחושה ראשונה של דחיה. התשתית מוזנחת, כאילו נבתנה בשנות השישים ולא טופלה מאז. אולם אחד בלבד של תוכים, רובם מאולפים ואשר עולים בכיף על כף ידך. מעבר לזה מדובר על פינת חי שיגרתית, העם פינת ליטוף, משחקיה, סיבוב קצר על סוס פוני אשר כלול במחיר : 50 ש"ח למבוגר וילד. צוות רב, ולכן נותרה השאלה המטרידה איך לא הפכתם את המקום הזה למקום לתפארת ?
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


עוד אטרקציות