הפארק, שכנראה היה פעיל יותר בימי עבר, מתגאה בבריכת שחייה פעילה ובמתקנים נוספים שמחכים לתחייה מחודשת. מסביב לבריכת השחייה אפשר לשבת בכסאות נוח שנשארו משנים רחוקות ולצפות בנוף הרי ירושלים. במקום מדשאות עם פינות ישיבה ומנגל ושתי מגלשות מים קטנות. לטובת הציבור הדתי, נקבעו שעות שחייה נפרדות לנשים וגברים.

קמפינג בפארק
בפארק הוקצה שטח המתאים לקמפינג. את האוהל תביאו מהבית, את כל השאר מספק המקום: שירותים ומקלחות עם מים חמים, מתקני מים לשתיה, מקרר ואפשרות חיבור לחשמל. במזנון של הפארק אפשר לרכוש שתיה, חטיפים וארוחות קלות.

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • iravid

    iravid
    צימרים של פארק המים נס הרים|1 31.05.11
    שכרנו 4 יחידות מתוך ה-5.היחידות מתחת למסעדה רועשת כך ש"זכינו" להיות חלק משני אירועים במהלך הסופש ולארח בחצר הצימר אורחים לא שלנו.בהגיענו ידית הדלת התפרקה,TV לא עבדה,ברזים השפריצו לכל עבר,רעש האירוע החריש אוזניים,החדרים היו לא מאווררים, בחדר אחד לא היו מים חמים (ובשאר מתקלחים במים קרים/חמים לסירוגין),רמת התחזוקה ירודה ומאוד לא נקי.הם ניסו לסדר אבל רצינו רק שקט ומקום נעים לשהות בו ואת זה ממש אבל ממש לא קיבלנו.גם במהלך יום שישי נאלצנו לוותר על מנוחה בשל אירוע.לסיכום לא ושוב לא!
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


עין יעל - מוזיאון פתוחעין יעל - מוזיאון פתוח מומלץ מפה9המוזיאון הפתוח עין יעל משתרע על 40 דונם הצופים לעמק רפאים. בחפירות ארכיאולוגיות שנערכו במקום, נחשפו שרידים ארכיאולוגים מרשימים, שהם התשתית הפיזית וגם הרעיונית של המקום: הכנסת המבקרים לעולמם המרתק של תושבי הארץ בתקופות קדומות. מערכת חקלאות השלחין שנחשפה כאן שוחזרה במלואה. מי עין יאלו, שהפך לעין יעל, זורמים אל בריכת האגירה ומשם להשקיית הגידולים בשטחים החקלאיים של ההווה. גידולים חקלאיים אלו משתתפים בסדנאות שלמענן כדאי כל כך להגיע לכאן: חיטה נקצרת במגל, נטחנת לקמח ונאפית בטאבון לפיתה טעימה; צמחים ארומטיים הופכים לבושם ומזיתים מופק שמן. לכאורה, קשה להניח שילדים יתלהבו מהרעיון של סיור לימודי על שימור מלאכות מן העת העתיקה בארץ ישראל, אבל כאילו בניגוד לכל הסיכויים, עין יעל הוא אתר תיירות יפה, רציני, מתוכנן ומרתק. זהו מקום מוצלח במיוחד למשפחות עם ילדים בגיל גן חובה ומעלה וגם ההורים יהנו כאן. בין הצע הסדנאות אפשר להתנסות בסדנת אריגה שמתחילה בגז ומסתיימת בשטיחונים קטנים הנארגים בנול, יצירה בחימר, משלב הפקת החומר מעורק של סלע החוואר, עיבודו בבריכות שיקוע ועד להתנסות באובניים וגם בבניית כלי נגיקרא עוד
עוד אטרקציות