המרכז להורים ולילדים מיועד לגילאי לידה עד 5 ומחולק לשני מתחמי פעילות. האחד הוא מתחם הגן ובו פינות צעצועים, משחקים, פאזלים, פינת בובות, פינת מטבח ואזור יצירה. במתחם השני נמצאים מתקני הג'ימבורי והמשחקיה וכן מטבח המיועד גם להורים וגם לילדים. המקום מציע גם סדנאות כגון הורים בשיטת אדלר וכן חוגי מוזיקה משחק ותנועה והפעלות מידי יום כמו "גן עם אמא", לפעוטות שלא הולכים לגן. הגעה לפעילויות בתיאום מראש.

בימי ראשון בשעה 17:30 מתקיימת שעת סיפור או הצגה.

( 4 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • orihila

  orihila
  קסום|5 11.10.11
  מקום קסום, ואיכותי. בלי המולה בלי בלאגן.
 • meitalblu

  meitalblu
  מומלץ ביותר|5 04.09.10
  מקום נעים להורים ולילדים. במקום חלונות ענקיים עם נוף של עצים. כך שבזמן שנהנים מהמזגן מרגישים כאילו אנחנו בחוץ. הילדים בשמיים. המקום שומר על אינטימיות נעימה, לא צפוף ולחוץ אלא רגוע ונעים. כמו ללכת לגן רק עם אמא ( או אבא).
 • idital

  idital
  כיף לא נורמלי !|5 07.10.08
  מי שרוצה חוויה שהילד לא ישכח זה המקום בשבילו! הגענו בשעות הבוקר, המקום מקסים, משדר כיף ושמחה. הילדים נהנו מאד!!!
 • bluman

  bluman
  מקום מדהים לילדים|5 12.01.07
  המקום מציע פעילות של מספר שעות בינהן פעילות מודרכת ומשחק חופשי. אנחנו היינו בפעילות שכללה הצגה "איילת מטיילת" ואח"כ הילדים שיחקו ונהנו. אפילו ארוחת ערב סגרנו במקום. הילדים יצאו עייפים ומרוצים. חשוב - יש לתאם מראש את ההגעה.
- 1
אתר מפה מעדכן בקביעות שעות פתיחה וטווחי מחירים, אך תמיד מומלץ לבדוק מראש עם המקום.
עוד אטרקציות מומלצות


החצר הישנה בעין שמרהחצר הישנה בעין שמר מומלץ מפה9.5החצר הישנה של עין שמר הוקמה בשנת 1913 כתחנת שמירה של ארגון השומר בפתחו של ואדי ערה. מאז עברה כמה שינויים, בעיקר עם התיישבות הקבע של אנשי השומר הצעיר בשנת 1927, אבל מבניה נותרו מאז כמעט כשהיו. בתחילת שנות השמונים החלו עבודות השחזור והפיכת החצר למוזיאון הפתוח למבקרים. המוזיאון המושקע והמטופח ממחיש לילדים המבקרים בו את אורח החיים החלוציים בפעילות כאפיית לחמים בתנור לוהט, כיבוס בגדים על קרש, התלבשות בבגדי החלוצים ובפעולות חקלאיות כמסיק והפקת שמן בבית הבד, קציר וטחינת קמח ובציר והכנת תירוש, בהתאם לעונה. הילדים הגדולים יותר והמבוגרים סופגים מידע היסטורי וחברתי על חיי הקיבוץ ובוחנים את הדילמות בחייו של הקיבוצניק כיחיד אל מול החברה לאורך השנים, בחדרי תצוגה בבית האבן הישן. חללי התצוגה מוקדשים לילדות בקיבוץ, לערך העבודה, למקומו של היחיד בקבוצה ולתרבות ואמנות. בחדר תצוגה נוסף, בובות בלבושן של דמויות אופייניות לתקופה מדגימות את שהתרחש בארץ ישראל בימי המנדט הבריטי.קרא עוד
עוד אטרקציות