1 הגדל תמונה
ספארי
הועלה על ידי m_vizel
3 הגדל תמונה
השטח הפתוח
הועלה על ידי sagi44
4 הגדל תמונה
שוכני הגן
הועלה על ידי sagi44
5 הגדל תמונה
פיל
הועלה על ידי sagi44
6 הגדל תמונה
צב...
הועלה על ידי sagi44
7 הגדל תמונה
מתקדמים לעבר האוכל
הועלה על ידי yosefag
8 הגדל תמונה
משפחת הקופים
הועלה על ידי yosefag
9 הגדל תמונה
הקרנף
הועלה על ידי yosefag
10 הגדל תמונה
אחד קטן
הועלה על ידי yosefag
11 הגדל תמונה
ציפורים אדומות
הועלה על ידי yosefag
12 הגדל תמונה
משפחת הטפירים
הועלה על ידי yosefag
13 הגדל תמונה
יענים
הועלה על ידי yosefag
14 הגדל תמונה
ספארי ר"ג
הועלה על ידי אבירם98
15 הגדל תמונה
ספארי ר"ג
הועלה על ידי אבירם98
16 הגדל תמונה
ספארי ר"ג
הועלה על ידי אבירם98
17 הגדל תמונה
ספארי ר"ג
הועלה על ידי אבירם98
18 הגדל תמונה
ספארי ר"ג
הועלה על ידי אבירם98
19 הגדל תמונה
ספארי ר"ג
הועלה על ידי אבירם98
20 הגדל תמונה
ספארי ר"ג
הועלה על ידי אבירם98
21 הגדל תמונה
ספארי ר"ג
הועלה על ידי אבירם98
22 הגדל תמונה
ספארי
הועלה על ידי m_vizel
23 הגדל תמונה
ספארי
הועלה על ידי m_vizel
24 הגדל תמונה
ספארי
הועלה על ידי m_vizel
25 הגדל תמונה
ספארי
הועלה על ידי m_vizel
26 הגדל תמונה
ילדה בכלוב
הועלה על ידי shlomob22
27 הגדל תמונה
זברה בחלוני
הועלה על ידי shamirt
28 הגדל תמונה
הידעת? לג'ירפה ולאדם אותו מספר חוליות צואר
הועלה על ידי shamirt
29 הגדל תמונה
דב
הועלה על ידי shamirt
30 הגדל תמונה
גן החיות בספארי ר"ג
הועלה על ידי eyalsh
31 הגדל תמונה
גן החיות בספארי ר"ג
הועלה על ידי eyalsh
32 הגדל תמונה
גן החיות בספארי ר"ג
הועלה על ידי eyalsh
33 הגדל תמונה
גן החיות בספארי ר"ג
הועלה על ידי eyalsh
34 הגדל תמונה
איך קרנף נולד (צילום: טיבור יגר)
הועלה על ידי מערכתמפה
35 הגדל תמונה
הקרנפה טנדה וטירקל הקטן (צילום: טיבור יגר)
הועלה על ידי מערכתמפה
36 הגדל תמונה
טנדה וטרקל (צילום: טיבור יגר)
הועלה על ידי מערכתמפה
37 הגדל תמונה
הקרנפון טרקל (צילום: טיבור יגר)
הועלה על ידי מערכתמפה
 

זכרונות אהבה מאפריקה

בספארי של רמת גן כמו בספארי של אפריקה, אפשר לראות בעלי חיים גדולים ממרחק אפס בסביבת מחיה (כאילו) אמיתית. ברגע שחולפים בשער ומשאירים מאחור את רמת גן וגוש דן, עוברים לכמה שעות לעולם אחר. נוסעים בשביל עד שמגיעים לאגם קטן, שבו באים להרוות את צמאונם אוכלי עשב החיים בשטח הפתוח של הגן. צבאים קלי רגלים חוצים את הכביש בדהרה נפחדת וחיננית, יענים ארוכות צוואר מטופפות בשאננות מרושלת על זוג רגליים ארוכות, ולידן מהדסים בכבדות קרנפים ענקים ומגושמים. הגבעות הצפות במי האגם, שעליהן נחות אנפות לבנות ועדינות, הופכות אט אט להיפופוטמים, ששוב נעלמים מתחת לפני המים וממלאים אותם אלפי בועות. מכאן ממשיכים לתצוגת האריות, הנחשבת לאטרקציה הגדולה ביותר של האתר.
אם הספארי מנסה לחקות נוף של סוואנה אפריקאית, גן החיות שבלבו מנסה להיות גן עדן. בתוך אי ירוק ומוצל אפשר לבלות שעות של צפייה בבעלי החיים, לקרוא את השלטים המעניינים שליד כל כלוב, ולגלות מידע מרתק, מצחיק ומפתיע על כל אחד מדיירי הגן.

המחפשים בילוי קבוצתי מקורי יוכלו להצטרף לאחד הסיורים המיוחדים שמציעים בספארי: ביקור לילי לצפייה בחיי הלילה של חיות הגן, או ביקור בוקר בשעה שבע וחצי והצצה מקרוב אל מאחורי הקלעים של החיות והמטפלים. בשני המקרים מתנהל הסיור בקרונות הפתוחים של רכבת הספארי ולא במכוניות פרטיות. לפעמים יכולים משתתפי הסיור להאכיל חיות. סיור הבוקר מסתיים תמיד בארוחת בוקר לאורחים. אחר כך אפשר למהר הביתה ולהשלים עוד כמה שעות שינה.

אם אחרי הבילוי במקום אתם עדיין רעבים, או ליתר דיוק צמאים, לעוד אטרקציות, כדאי לכם לקפוץ למרכז המבקרים החושי של קוקה קולה.
*המלטה של הקרנפון טרקל (15.06.2012) - צלם: טיבור יגר.

( 47 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • sigsag

  sigsag
  ערב בספארי|4 24.08.15
  שני בני שלוש ואחת בת שנה נהנינו מאוד מטיול של שעתיים בין התוכים לג'ירפות. ממליצה בגיל הזה לקחת קלנועית כי ההליכה לא פשוטה לצעירים שלנו. אכזבה נרשמה שגילינו שסיורי הרכבת הסתיימו בשעה שלוש אבל עבור הסיורים המודרכים הם עבדו. צפינו ברכבת בערגה.
 • dafnag

  dafnag
  קסם בספארי - לא משהו|2 25.08.14
  כדאי להגיע מוקדם (19:00) כשיש עוד אור אז מצליחים לראות גם את החלק של הספארי. אם נתקעים בפקק הכניסה (כמונו) נוסעים בחושך ורואים רק צלליות של חיות. בגן החיות (שם מתקיים ה"קסם של ספארי") יש מיצגי אור. היו כשלושה מיצגים יפים שהרשימו. היתר קצת פחות. ראינו עטלפים בפעילותץ ודב נמלים. רב החיות היו נעולות וישנו (אני מקווה שהרעש לא הפריע להן). המיצגים בפסטיבל "אור בירושליים" יפים הרבה יותר. מצד שני, העברנו שם בלילה כשעתיים עם ילדים בני 11-13. הם לא התלהבו אבל גם לא השתעממו מאד. פרווה. בטח לא שווה את המחיר המלא.
 • avidorsi

  avidorsi
  ספארי לילה: לברוח ולא לבוא!|1 17.08.14
  אמש הלכנו עם הילדים למופע לילי שנקרא קסם בספארי. הסיכום יבוא לפני הפירוט: בזבוז זמן וכסף. תאורה רבה מדי, רמקולים עם מוסיקה בכ מקום. הדבר הכי הפוך לתצפית בע"ח בלילה ולא שהיו יותר מדי בע"ח לתצפית. את רובם סגרו בכלובים ללינת לילה. מופע אורקולי המתאים לגן אירועים המוני. במקום חיות צפינו בהקרנות על קירות הכלובים, של בעה"ח, שהיינו אמורים לראות. כך שבמקום חיות בלילה צפינו בסרטים. בספארי ניצלו את ההזדמנות למכירת צעצועים אם אפקטים מסנוורים של אור. אז הקטנטנים, במקום לסגל לעצמם ראיית לילה בהו ושיחקו בצעצועים. תאורה שלא תוכננה נכון. הרבה ממנה בגובה העיניים ואינה מאפשרת תצפית לילה. מה שכן מואר, אינו מספיק
 • לנטנרצר

  לנטנרצר
  חיי לילה|5 27.09.13
  סיור הלילה בספארי התגלה כחוויה מרתקת וקסומה. שמענו הרבה סיפורים על הרגלי החיים, השינה והאהבה של החיות ועוד סקצת סיפורים על קורותיהן בספארי. אנחנו לקחנו את הסיור המאוחר, ללא ילדים, אבל יש גם סיורי לילה קצת יותר מוקדמים שמיועדים גם לילדים. בעינינו מומלץ לכל הגילים.
 • mirishechter

  mirishechter
  לבוא ב 13:00 ביום שבת|5 13.04.12
  באנו ב 13:00, כבר לא היה תור בכניסה ואפילו בדרך הראשונה לא היו הרבה מכוניות. מומלץ לעשות ישר את הסיבוב באריות מכיוון שסוגרים אותם ב 15:00 ורק אז לחזור לגן החיות (לא לדאוג יש שילוט). הורים תקפידו לא להאכיל, ראיתי היום הורים מאכילים - הילדים יודעים שאסור
 • maya_a

  maya_a
  בגן החיות זורחת השמש|4 29.05.11
  הגענו ביום חמישי בבוקר. זוג הורים ו-2 ילדים קטנים. מחיר הכניסה יקר, אני לא חושבת שצריך לקחת מחיר אחיד על מבוגרים ועל ילדים. מביקורים בגני חיות אחרים, למדנו שלא צריך "לחרוש" את כל הגן לפי המסלול, בשביל הילדים עדיף להתחיל באטרקציות - פילים, ג'ירפות, דובים, טיגריסים, ואם נשאר כוח אפשר להמשיך גם לחיות ה"פחות" אטרקטיביות. לא נתקלנו בכלל במדריכים, כן נתקלנו באוטובוסים מאורגנים, אבל לא היתה צפיפות. המקום לא נקי, המחירים בקיוסקים מופקעים. אבל הילדים נהנו וזה העיקר!
 • נדבעדן

  נדבעדן
  סיור מקסים ומרתק|4 21.05.11
  הגענו בשבת ב 12:00, המקום לא היה עמוס מדי.הנסיע לשטח החיות מקסימה את הילדים ומרתקת אותם, לאחר מכן הסיור הרגלי בין הכלובים די מעייף ומבלבל מעט.זכינו לראות בשעה 14:00 האכלה של השקנאים והפנגין ולקבל הדרכה במקביל מראה מיוחד מאוד. מעט אריות בשטח כל כך גדול במיוחד שחם קשה מאוד להינות מהם. מחיר הכניסה 57 ש"ח. מקום מקסים,ודי נקי.
 • איילת

  איילת
  שווה|5 16.04.11
  אז נכון שהיה מלא וקצת יקר.. אבל בסה"כ מאוד נהננו. ניתן לבלות מס' שעות ויש הרבה מה לראות.אם מגיעים בשבת, לנסות ולהגיע מוקדם ולראות את האריות בכניסה ולא ביציאה (היה תור ארוך........).
 • m_yaron

  m_yaron
  כדאי להגיע בשישי בבוקר|5 23.01.11
  ממש תענוג להגיע עם הילדה בשישי בבוקר. המקום לא הומה כמו בשבת, ופשוט נחמד להסתובב שם. רצוי לחשוב על דרך יותר יעילה לווסת את התנועה בכניסה, אבל מעבר לזה אין תלונות.
 • gogo

  gogo
  חיות לילה|5 01.11.10
  באנו לבדוק מה עושות האיילות בלילות וחזרנו עם ידע מסעיר ומעורר קנאה על הרגלי ההזדווגות והרבייה של בעלי החיים. ההדרכה אינפורמטיבית ומשעשעת ובעלי החיים מרשימים ויפים כהרגלם. סיור מומלץ אך מבחינת תוכן אינו מתאים לילדים.
- 1
אתר מפה מעדכן בקביעות שעות פתיחה וטווחי מחירים, אך תמיד מומלץ לבדוק מראש עם המקום.
עוד אטרקציות מומלצות


מרכז החושים של קוקה קולהמרכז החושים של קוקה קולה מומלץ מפה8.7מרכז החושים של קוקה-קולה מציע הצצה אל עולמו של מותג העל והמשקה המפורסם ביותר בעולם. תחילת הסיור, שאורכו כשעה וחצי, בבית המזיגה של דוקטור פמברטון, ממציא הנוסחה הסודית שמשגעת את העולם כבר יותר ממאה שנה. הסיור ממשיך בשלל הפעלות ואמצעי המחשה טכנולוגיים מתקדמים, ביניהם משחק טריוויה אינטראקטיבי ו"המנהרה הישראלית" שמספרת את ההיסטוריה של קוקה-קולה בארץ. בדרך אפשר להצטלם לסרטון שאותו מוזמנים המבקרים לשתף ביוטיוב או בפייסבוק, לרקוד במסיבת אוזניות באולפן המוזיקה, להתרשם מקולות, ריחות ומראות ב"מעגל החושים", להשתתף באופן פעיל בתהליך המחזור, להיכנס לתוך בועה עם משקפי תלת-ממד, ועוד דברים שילדים, ולא רק הם, אוהבים. לקראת סוף הביקור עוברים המבקרים מעל לקו הייצור החדש וצופים בתהליך הייצור של המשקה המפורסם. לסיום תקבלו כמובן בקבוק משקה ותוכלו לרכוש מגוון מזכרות בחנות שבמרכז. המרכז נגיש לבעלי מוגבלויות. הסיור המודרך מתאים לילדים מגיל 7 ומעלה בקבוצות של עד 25 איש. יש להירשם לסיור מראש ב[אתר האינטרנט של מרכז המבקרים](http://online.qdigital.co.il/Coca-Cola/sense_center/)+.קרא עוד
עוד אטרקציות