פארק המים שפיים

 

פארק המים שפיים

פארק המים, שהיה הראשון בישראל, משתרע על כמאה דונמים וכולל סוגים רבים של מגלשות שהשוני ביניהן הוא גודלן ופיתוליהן. מגלשות הקמיקזה המהירות מתאימות לילדים, מגלשת הסופה גועשת יותר ולכן מתאימה לאוהבי הרפתקאות ולצידן מגלשות סללום, שייט אבובים זוגי במסלול חשוך עם אפקטים ובריכת גלים גדולה. מתחם עולם הילד מעוצב כחוף ים קריבי, ובו מאה ארבעים מזרקות שמזרימות את מימיהן לקצבה של מוסיקת ילדים, בריכת פעוטות המתאימה לגילאי שנה עד 12 ובה דמויות בעלי חיים מעולם המים המתיזות זרמי מים ומסלולי גלישה שמותאמים לגילאים הקטנים. מסלול מעניין לא פחות תמצאו בגבעת המגלשות, מתקן מים הכולל 12 מסלולי גלישה הבנויים על גבעה ומאפשרים גלישה כמעט בכל תנוחה.

טיפ להורים חסרי ניסיון: סביר להניח שכל טקטיקה להגיע למקום ביום ובשעה שקטים, רגועים וללא תור ארוך ליד המגלשות, נידונה מראש לכשלון. כדאי להצטייד עוד בבית בקילו סבלנות ואורך רוח, בתקווה שיספיק לכמה שעות טובות, לילדים אין מה לדאוג, רעש והמולה באופן מפתיע רק עושים להם יותר שמח. בכל מקרה, מי שהשתכשכות מתמשכת במים לא מספיקה לו, יוכל להשתמש גם במתקני הספורט שבמקום ובהם מגרשי קטרגל, כדורסל וטניס. בתחומי הפארק יש גם חורשה קטנה עם שולחנות פיקניק.

( 29 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • אייריס

  אייריס
  גרוע|1 02.08.15
  יולי עם הילדים , לראשונה בשפיים. 4 שעות 4 מתקנים. ממלאים את הפארק כאילו אין מחר. הילד התלונן שעופקים אותו כל הזמן עם סיפורי אבא שלי שם, המציל חבר שלי וכו'. אין מי שישגיח ,אין דין ואין דיין. מיצינו כולנו.
 • danam_20

  danam_20
  שפיים ו(לא) נהנים|1 02.09.14
  בדרך כלל אנו מגיעים לפארק רק במסגרת ימים "סגורים" למקום העבודה. השנה נאלצנו להגיע ביום "פתוח", ומה שנקרא בפשטות - אכלנו אותה ובגדול.כבר בכניסה נאלצנו להמתין בתור ארוך ומייגע, כשבקופות ישב צוות לא מיומן, עם מחשבים חצי מתפקדים. המקום היה עמוס הרבה מעבר לקיבולת הרצויה. הילדים נאלצו לחכות 40 (!!) דקות בתור למגלשה. בריכת הגלים היתה מטונפת ברמות קשות. במתקן המזרנים המתגלשים, למרות שיש כ-10 מסלולים - לא היו מספיק מזרנים והיה פשוט מגוחך לצפות בתור משתרך כאשר בכל פעם גולש רק אדם אחד. גם במזנון לא רווינו נחת מהמחירים המופקעים - 14 ש"ח לקסטה ו-10 ש"ח לצמר גפן מתוק! מזל שאת האוכל הבאנו מהבית. בקיצור -לא!
 • davihare

  davihare
  השתפר אך יש עוד מקום לשיפור|3 15.08.12
  יצא לי להיות בשלושת השנים האחרונות בשפיים 3 פעמים. המקום השתפר אך ניקר שיש עוד הרבה מקום לשיפור. המלתחות זקוקות לניקיון יותר תכוף. לבריכת הגלים נכנסים ללא כובע ים ולכן יוצא לפגוש שערות ורמת הניקיון הכללית בבריכה היא נמוכה. התור למגלשה המפותלת היה 40 דקות ולמגשת האבובים שעה וחצי! נוספה עוד מגלשה אך הי מיועדת לילדים גדולים. יחסית לפרקי מים אחרים המקום סביר, אך יש לצפות ליותר.
 • liorm39

  liorm39
  לא שפוי להגיע לשם|1 03.08.11
  מה קרה לי השד יודע? לי עצמי הדבר לא ברור.. ביקור מטלטל במרבצי כולי? סיור במפעל השקיית דשא סינטתי במי שפכים? טיול בבית הגידול הטבעי של צידנית כתר הפלסטיק המצוייה? וגם כוייסנו. מה ציפינו? שומר נפשו והגיינה ירחק. כן היה דבר אחד נפלא - הילדים רצו הבייתה. אולי בכל זאת עשינו משהו טוב בגידול שלהם
 • eliko421

  eliko421
  הרבה מתקנים וגם אנשים|4 07.10.09
  פארק גדול ומרווח, אך גם עמוס בד"כ בעונה. ילדים נהנים - כצפוי ...
 • sigsag

  sigsag
  רע רע רע ב-2009 לא להתקרב !|1 31.08.08
  * הריח במקלחות מזכיר לי טיולי צחנה להודו. אין סירחון בלי זוהמה בפועל! כמה ילדים אחראים על הניקיון, יושבים כל הזמן בצל ומדברים * מגלשות - מתוך 5 מגלשות 2 לא עובדות. למגלשת אבובים אין מספיק אבובים והתור נתקע. האחראים לא ממש הסתכל לראות מה קורה במגלשות. עסוקים יותר בעצמם ובלשלוח SMS. משעמם לכם? תחליפו משמרות כל שעתיים. * תור למגלשות - לפחות תור אחד, ללא גגון. עומדים 45 דקות בשמש קופחת ומתבשלים. * בריכת גלים – רק צד אחד פועל, רק בחצי עוצמה. אצלי באמבטיה יש יותר גלים. * שירות כללי נוראי - שום חיוך, שום הסבר פניך לאורח. פארק המים שפיים, אנחנו לא חוזרים! לא לוקחים יותר צ'אנס.מצערים.
 • מילנצ'וק

  מילנצ
  צפוף ודחוס אבל הילדים אוהבים|3 09.08.08
  היינו באמצ"ש ביום סגור של לייף-סטייל ובכל זאת היה עמוס מאד מאד, מה שגורע כמובן מרמת ההנאה ולא עושה חשק לחזור. המקום יותר מוזנח ממה שהיה לפני 5-6 שנים, וזמן ההמתנה למתקנים רק עלה. כמי שאינה חובבת נלהבת של מפגשים המוניים מהסוג הזה קשה לי להמליץ על המקום, ואולי זה גם תלוי באיכות האנשים שמתקבצים שם . הילדים בכל מקרה אהבו, ורק בגלל שהם כבר מספיק בוגרים בשביל להסתובב באופן עצמאי, הצלחנו לעבור את החוויה הזאת בשלום.
 • טאטי

  טאטי
  אסור להתקרב עד שתוגבל הכניסה|1 23.06.08
  בשבתות המקום עמוס בלי חשבון. בתוך המים אי אפשר לזוז ואני מתכוון לזה באופן מילולי. המים ברוב הבריכות עכורים ומגעילים. למרות נזיפות הצוות, מבקרים מהסוג המפוקפק קופצים למים העמוסים ומסכנים את הילדים. המציל שוב נוזף והם צוחקים לו בפרצוף וממשיכים בשלהם. אין מספיק מקומות ישיבה בצל ומי שמגיע אחרי 10 חייב לאלתר. לכל המגלשות יש תורים אינסופיים שגורמים לדחיפות, צעקות והרבה התמרמרות. אין מספיק קופות והקופאיות בלתי יעלות בעליל ואפשר "לסמוך" בשקט על 20 דקות המתנה רק בקופה. מצידי שיכפילו מחיר כרטיס אבל יגבילו את כמות המבקרים לחצי. האוכל במקום יקר בצורה שערורייתית ממש. במצב הדברים הנוכחי זה סיוט ולא בילוי.
 • gilieven

  gilieven
  זוועה|1 27.08.07
  מוכרים כרטיסים ללא הגבלה - המקום נורא צפוף ומטונף. תורים אינסופיים ומרבדי הבד במקום דשא רק מעצימים את האימה. מחיר מופקע לסיוט נוראי. בחיים לא נחזור ונרחיק את כל מי שרק נוכל.
 • galiab

  galiab
  פוטנציאל מבוזבז|2 21.08.07
  לא היה מקום ישיבה. בתור למגלשות שומעים רק קללות. באחת המגלשות נער החליט "להשתעשע" ולא לתת לאף אחד להמשיך מה שגרם ל"פפק" שיכול היה להגמר בפציעה. ובכל זאת - הילדות נהנו.....
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


עוד אטרקציות