לבעלי עודף אנרגיה

יש הרבה מקומות עם מים, אבל המיקום של המימדיון עושה את ההבדל. את הבילוי המשובב כאן אפשר לשלב עם יום מקסים באחד הגנים של פארק הירקון או עם ביקור בלונה פארק. בחופש הגדול ובחגים האזור הומה ולכן מומלץ להגיע בתחילת העונה או בסופה (רצוי מאחת בצהריים ואילך, אז המחיר מוזל).
יש בריכה לפעוטות, בריכת גלים, בריכת שחייה, בריכה לשעשועי מים, מסלולי אבובים ומגלשות מים. כל זה בין מדשאות רחבות ידיים והרבה צל. מתשע בבוקר יש משחקי חברה, מוסיקה ומשחקי וידיאו, לצד קט-רגל, כדורסל וכדורעף.

( 18 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • sigsag

  sigsag
  פארק מים כמו שפארק צריך להיות.|4 23.08.16
  ביום שני של השבוע בכניסה לפארק המוני איש והדאגה שלנו היא בעיקר מהצפיפות, בכל זאת הגענו אין אחורה פנה. הפארק נקי ומסודר, עם אפשרויות מצוינות גם לבנות ה14 וגם לבין ה 3.5. המגרעה היחידה זה התור למעלה למגלשות שהבנות אפילו לא ניסו לחכות בו. המקום נקי ומסודר וגם בחום יולי אוגוסט מצאנו לנו פינה של דשא מוצלת עם פרטיות מסוימת. הילדים בתוך המים,באבובים, בבריכת הגלים, במסלולים המאתגרים ולנו נשאר רק להשגיח מידיי פעם.
 • sasmic

  sasmic
  לא מדהים|3 29.09.12
  היינו היום, סה"כ היה ממש רגוע, לא היו הרבה אנשים, התורים היו מאוד קצרים והיה הרבה מקום. כמות האטרקציות במקום די קטנה ודי מהר ממצים את המגלשות. קשה לי להאמין שיש מישהו שמשלם מחיר מלא ואם כן אז זה יוצא ממש יקר.
 • dekelg

  dekelg
  חויה רטובה|4 26.07.12
  באנו מוקדם ביום קיץ והיה פנוי יחסית. האבובים סבבה, המגלשות חביבות, הילדים נהנו. צוות הבידור הזוי ומיותר, האוכל יקר וזבלולי. יש תאי איחסון נוחים לכל הציוד(בתשלום) כדאי לקנות כרטיסים בועדי עובדים - שליש מחיר
 • ocp

  ocp
  אכן פשרה|3 01.08.10
  לגדולים יש רק מגלשה רצינית אחת, לקטנים יש מעט יותר, אבל ישנם מתקנים שבהם לא ברור מדוע לא נותנים להם להיכנס (והמגבלות נאכפות במידה משתנה של תקיפות). אם מגיעים עם ילדים בטווח גילאים רחב יש בעיה למצוא את המשותף. התורים הארוכים וצפוף, אבל זה נכון בכל הפארקים. בשורה התחתונה- הילדים מעדיפים את ימית 2000, וההורים- אם כבר סובלים, לפחות שהילדים יהנו.
 • eliko421

  eliko421
  גם לתל אביב יש פארק מים|4 08.10.09
  מתקנים קצת שונים ממקומות אחרים, בריכת הגלים נחמדה. צפוף בעונה - כמו במקומות אחרים ...
 • reutadmon

  reutadmon
  להקריב בשביל הילדים, ולהנות|4 03.08.09
  בחשש גדול נכנסתי עם ילדיי בשערי המימדיון, מצפה לעינוי של חצי יום. אולם, לשמחתי, הצלחנו להינות - בעיקר בבריכת הגלים ואזור הפעוטות, אבל גם מסיבוב אחד במגלשת המים הגדולה. אמנם בני בן השש ואני חיכינו בתור במשך כחצי שעה, אבל בחיי שהיה שווה! גלשנו ביחד בספיד...בקיצור, פעם בשנה אפשר לעשות מאמץ.
 • yoavbp

  yoavbp
  עונש לגדולים, הנאה לקטנטנים|3 15.08.08
  בילינו במקום במסגרת יום סגור לעובדי חברה כלשהי. לכן לעניין המחיר אני לא אתייחס. בכל מקרה המקום היה מפוצץ אנשים, כשרציתי פעם אחת לעלות לאחר המגלשות ראיתי תור מבהיל של לפחות 30 דק'. זה הספיק לי לוותר על "החוויה" . הילד הקטן שלי לעומת זאת (בן 5) נהנה מאד מאד בבריכת גלים ובמתחם הקטנטנים.
 • naor01

  naor01
  רב הקיץ היה סגור..|2 11.09.06
  לטובת ארועים סגורים. מתי שכבר היה ניתן להגיע - היה מפוצץ. תלכו לימית 2000 .
 • זישהבןציון

  זישהבןציון
  צריך יותר ממתקני מים|3 24.08.06
  התור....בכל מתקן לפחות 30 דקות. שעת סגירה...למה סוגרים כל כך מוקדם. הולכים לישון ב 16:30?
 • dove2

  dove2
  חוויה|5 20.08.06
  בילינו יום נהדר, כיף לא רגיל לילדים עם "בריכת עולם הילדים" הכוללת מזרקות צבעוניות בצורות שונות עם זרמים בחוזקים שונים ומגלשות, "בריכת גלים", בריכת פעוטות", "מסלולי אבובים", מגלשות ענק ומה לא, למרות החופש והקהל הרב, לא הורגשה צפיפות עקב המדשאות הענקיות, מתוחזק היטב, רמת נקיון טובה מאוד, בילוי מומלץ לכל המשפחה.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
מוזיאון תל אביב לאמנותמוזיאון תל אביב לאמנות מומלץ מפה9.8מוזיאון תל אביב תופס מקום מרכזי בסצנת האמנות הישראלית המודרנית. הוא מהווה מרכז חשוב הנותן במה לאמנים ישראליים וכן לאמנים בעלי שם מכל העולם. התארחו ומתארחות בו תערוכות משמעותיות בעולם האמנות המקומי. המוזיאון והמוסדות הסמוכים לו, ספריית בית אריאלה ומשכן אמנויות הבמה הם עורק פועם בלבה התרבותי של תל אביב. המוזיאון הוקם ב-1932 ביוזמת ראש העיר מאיר דיזנגוף. תחילה שכן המוזיאון בביתו של דיזנגוף, אך הרחבת האוסף חייבה את הקמתו של מבנה גדול יותר וב-1971 נחנך משכנו הנוכחי. במוזיאון תצוגת קבע של אמנים אירופאיים מהמאות ה-16 עד ה-19, אוסף אמנות של ציירים מהמאה ה-20 שבו יצירות של אמנים גדולים כקלימט וקנדינסקי ותצוגת קבע של פיסול מודרני ובה גם יצירות של פיקאסו. נוסף על תצוגות הקבע מציג המוזיאון תערוכות מתחלפות בכל תחומי האמנות ותערוכה מתחלפת המיועדת לילדים ונסמכת על אוספי המוזיאון. כן מתקיימים במוזיאון אירועי תרבות כקונצרטים והצגות ומוקרנים בו סרטים. הכניסה למוזיאון לילדים עד גיל 18 היא ללא תשלום, ילדים עד גיל 14 חייבים בליווי הורים.קרא עוד
בית ביאליקבית ביאליק מומלץ מפה9.7בקצה רחוב שנקרא על שמו עוד בחייו, כבוד שזכו לו מתי מעט מיקירי העיר והאומה, נמצא ביתו של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק. ב - 2009, לאחר עבודות שיפוץ שארכו כשלוש שנים, נפתחו דלתות הבית מחדש לציבור. הבית המרשים בו גר וכתב ביאליק בין השנים 1925-1934, תוכנן על פי מסורת הבניה המזרחית ומשלב בין מזרח למערב. האדריכלות המזרחית לצד הריהוט האירופי שבעלי הבית הביאו אתם, יוצרים תמהיל פיוטי של שולחן שח, כלי חרסינה, בלטות איטלקיות, נרגילה, קשתות וכיפה בראש הבית. בבית שהפך למוזיאון קטן, אפשר ללמוד על קורות חייו של המשורר, שהאישי בחייו היה כרוך עם הלאומי. בקומת הכניסה שקירותיה צבועים בירוק, כחול ואדום, צבעי הקיר המקוריים שנתגלו באקראי בעת השיפוץ ושוחזרו, נמצאים טרקלין האירוח וחדר האוכל שבו שולחן ערוך לסעודה שכבר לא תיהיה. מדרגות עץ מובילות אל הקומה השניה בה התנהלו חייהם הפרטיים של בני הזוג. חדר העבודה והספרייה שבקומה שוחזרו ומספקים הצצה לחייו היותר אישיים של המשורר. מאוסף הספרים המסקרן, אפשר להתרשם רק ממראה עיניים, שכן למען שימורם הם ננעלו מאחורי חלונות זכוכית. במספר עמדות מחשב מוצגים תולדות האיש וקרא עוד


בית העצמאותבית העצמאות מומלץ מפה9.4מוזיאון היסטורי לתולדות הכרזת העצמאות של מדינת ישראל. ביקור במוזיאון כולל הסבר מרתק, מלווה בתמונות וסרט העוסקים בהקמת העיר השוקקת תל אביב ובפועל של דיזנגוף. חלקו השני של הביקור מתקיים באולם הכרזת העצמאות, בו הריהוט והתמונות שוחזרו מ- 1948 וברקע המדריך מגולל את אירועי הימים ההם ומחזיר את המאזינים לאווירת המתח סביב רגע השיא של המפעל הציוני. לסיום מושמעת ההקלטה המקורית והמרגשת של ההכרזה, בקולו של בן גוריון, עם תוספות שכנראה לא שמעתם באף מקום אחר. **להזמנות התקשרו > 072-3946611** **מתקני המקום** - אולם הכרזת העצמאות של מדינת ישראל - אולם הסברים ע"י מדריך - סרט ותמונות מעניינים - ההקלטה המקורית של בן גוריון על הכרזת העצמאות - **הבית של צינה ומאיר דיזנגוף -** דיזנגוף, ראש הועד ואחר כך ראש העיר המיתולוגי, היה הראשון לבנות את ביתו בשדרות רוטשילד. עם מותה של צינה דיזנגוף ב-1930, ביקש דיזנגוף להפוך את ביתם המשותף למוזיאון אמנות, ובכך הגשים חלום ישן: לתת בית לאמני העיר. בשנים אלה, כשהסגנון הבינלאומי (באוהאוס בלשון עממית) נהפך פופולארי מאוד בתל אביב שונה המבנה מהיסוד. בהתאם לתפיסות שאפיינו את קרא עוד
עוד אטרקציות