האתר, הנמצא בגוש עציון, משלב מתקנים של ספורט אתגרי עם חי בר. המבקרים יכולים להנות מקיר טיפוס, פארק חבלים, מתחם פיינטבול, קליעה בחץ וקשת ועוד. גולת הכותרת היא האומגה הארוכה ביותר בארץ, באורך 600 מטרים המשאירה את הגולש באוויר למשך יותר מדקה. גובה של 150 מטרים מעניק לגולשים תצפית מרשימה על עמק האלה. כמו כן קיימות עוד שתי אומגות קצרות יותר, ומכובדות מספיק בזכות עצמן, ואפשרות לצאת לטיולי ג'יפים ורכיבה על סוסים. בתחום החי אפשר למצוא איילים שמסתובבים חופשי, בריכת עופות ופינת ליטוף והאכלה בה מצויים ארנבים, ברווזים וטווסים. לכל פעילות תשלום בנפרד.

איך מגיעים: על כביש 367 בין הכניסה לאלון שבות וכיכר כפר עציון פונים צפונה לדרך עפר, על פי השילוט לארץ האיילים ועין כלבא.

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • yoavbp

    yoavbp
    פארק אתגרי חביב|4 10.04.12
    ביקרנו במקום בחג, היו הרבה אנשים אבל לא היה עמוס מאד. הכניסה עלתה 15 ש"ח לאדם לחי בר כאשר כל פעילות עלתה בין 10-20 ש"ח. יש אפשרות לרכישת כרטיס חופשי למרבית הפעילויות ב- 60 ש"ח. מצד אחד יש אטרקציות חביבות ולא יותר כמו הפיינטבול, קליעה בחץ וקשת ופינת החי. מצד שני- יש חוויות אקסטרים מדהימות כמו הסווינג וגולת הכותרת -האומגה הכי גדולה בארץ ומהגדולות בעולם- אומגה של 400 מטר מעל ואדי עצום בגובה של מעל 100 מ'- חוויה אדירה !!! [האומגה הזו בתשלום נוסף אבל שווה כל שקל].
- 1
עוד אטרקציות