אגם מונפורט

פארק אגם מונפורט הוא אטרקציה לכל המשפחה שעשוייה לרענן לכם יום קיץ חם, רק אל תצפו לגדולות ונצורות. האתר ממוקם מזרחית למעלות תרשיחא לא הרחק מכרמיאל ושטחו נרחב. סביב אגם מלאכותי גדול ונאה תוכלו למצוא מדשאות רחבות, שולחנות פיקניק ואיזורי קמפינג - לכל אלו הכניסה בחינם. הפעילויות בתשלום הן עבור: שייט באגם, סירות פדאלים, קארטינג, בריכה, משחקי אולם ספורט ואולם החלקה על הקרח.

המקום מנסה לצייר עצמו כבעל סטנדרטים אירופאים, אלא שסממנים של אחזקה לקויה, בלאי בציוד ובמתקנים, והזנחה מסויימת, מחזירים אותו הישיר אל המזרח התיכון.

בכל שנה בחוה''מ פסח מתקיים במקום פסטיבל בין-לאומי לפיסול סביבתי.

( 15 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • קרןהפוך

  קרןהפוך
  ICLIMB|5 10.03.18
  המקום בתהליכי שיפוץ . בנו טיילת חדשה ומפלונים. אפילו מזכיר קצת את העיירה טיטיזי מהיער השחור. הלהיט הגדול הוא פארק חבלים נפלא בן ארבע קומות. בפארק יש אתגרים לכל הגילאים, וככל שעולים בקומות עולה דרגת הקושי והאומץ. יש הקפדה גדולה מאד על בטיחות. יצאתי משם מועצמת שהצלחתי להתגבר על הפחדים.
 • theshumai2

  theshumai2
  בנו שם פארק חבלים!|5 01.02.18
  האגם עצמו חביב ופסטורלי, אך הלהיט המפתיע לגמרי היה פארק החבלים הגדול בארץ (ככה הם אמרו) שהקימו שם. מצחיק שלא הבנו מה אנחנו רואים עד שכבר היינו בפתח הפארק, בעקבות העיצוב הלא שגרתי של פארק החבלים שתפס לנו את העין מרחוק.
 • feigy1

  feigy1
  שעמום בחו"ל (ללא אטרקציות)|3 27.09.12
  האגם התכלחל טבול בירוק עד, כשבגבעה הסמוכה בולטים גגות אדומים ציוריים... אין ספק שהמקום תורם לתחושת הרוגע. אבל לדעתי ממצים את המקום די מהר. מה שמציל את המצב הן האטרקציות: שיט (ממצים אחרי חצי שעה), קרטינג חביב, בריכה פתוחה ואחלה קרח שלא ביקרנו בו.
 • shbfilms

  shbfilms
  שומר נפשו ירחק!!!|1 16.08.12
  פשוט זועה. כבר שלוש פעמים יצא לנו להגיע ולחזור כלעומת שבאנו. מקום לא מתוחזק, לא מאורגן. מופעל על ידי אנשים לא מקצועיים (ולא נחמדים). אין מספיק נעלים בהחלקה על הקרח. קסדות או אמצעי מגן אחרים אין בכלל. הקרח לא מתוחזק כמו שצריך. הקרטינג מוזנח, קצר ויקר. לא להתקרב לאגם מונפורט!!!
 • shechtery

  shechtery
  טוב לילדים|3 30.04.11
  היינו בחול המועד פסח גם באולם החלקה וגם באגם. שניהם לא ממש מושקעים וחבל. היו כמה דוכני מכירה מוזנחים מסביב לאגם וכשירד גשם לא היתה שום הערכות שאפשרה המשך שהייה באתר. הילדים נהנו.
 • xbravo

  xbravo
  נחמד אך לא יוטר מזא|3 15.04.09
  מקום נחמד אל לא מספיק מושקע. יש החלקה על הקרח אבל ציוד במצב לא טוב, גובים תשלום גבוה על חניה, שביל מסביב לאגם לא נקי. בסך הכל הרגשה של פוטנציאל לא ממומש
 • berg

  berg
  נחמד ומהנה|3 13.09.07
  שטנו בסירת מנוע היה כיף.המקום עצמו לא נקי .להכנס רק אם אתם בסביבה .מומלץ להמשיך לחורפיש ולאכול בסמבוסק הארזים.
 • יסמיןא

  יסמיןא
  חמוד על הדרך|4 22.04.07
  נחמד להכנס על הדרך ולראות .האגם נחמד במיוחד עם ילדים קטנים אממ ואין לי כבר כאלה ,בקיצר שווה להכנס לראות ולנסוע הלאה
 • talmr123

  talmr123
  חביב ועממי|3 15.10.06
  הגענו בחוה"מ סוכות ונהננו מהמון מתקנים מתנפחים חינם. הילדים נהנו מהשייט באגם ומשפע ג''אנק פוד בדוכני המזון. נחמד לאוהבי בילויים עממיים.
 • zevb

  zevb
  הציוד בהחלקרח ישן ומקולקל|1 14.06.05
  הנעליים ישנות ברובן וגרועות. לאישתי נוצר ממש פצע בכף הרגל לאחר מספר דקות. הילדה החליפה 3 זוגות עד שיכלה לגלוש. בית הקפה שבפנים מנתק מהחשמל את מכונות השתיה האוטומטיות. בקיצור מקום לא מנוהל.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


כנסיית הר תבורכנסיית הר תבור מומלץ מפה9.6בראש ההר המקודש לנוצרים עומדות זו לצד זו כנסייה יוונית-אורתודוקסית וכנסייה פרנציסקנית שנבנתה על יסודות ביזנטיים וצלבניים עתיקים על ידי האדריכל המפורסם אנטוניו ברלוצי. במסורת הנוצרית נקרא התבור הר ההשתנות, משום שעליו השתנה ישו בלבושו ובמראהו כשנגלה היסוד האלוהי שלו לעיני תלמידיו הבכירים. בברית החדשה לא צוין בדיוק מיקומו של ההר שעליו התקיים החזיון העל טבעי הזה, אבל צוין הר גבוה והר קדוש. סמיכותו לאתרים נוצריים אחרים הפכו את התבור למועמד הנבחר לשמש כהר ההשתנות. כבר מהמאה הרביעית החלו לבנות כאן מבנים, שנהרסו ושוקמו חליפות. לאחר מלחמת העולם הראשונה החלו בבניית הכנסייה החדשה בה משולבות הקפלות העתיקות והיא תוכננה כך שהאור החודר אליה, יחד עם חומרי הבניין, יצרו את אווירת ההשתנות הבוהקת והמבריקה. בקדמת הכנסייה מצוי פסיפס המתאר את סצינת השינוי - ישו ניצב לעיני תלמידיו פטרוס, יעקב ויוחנן, בין משה, סמל החוק, ואליהו, סמל הנבואה, כמו שנכתב בברית החדשה בספר לוקס: "ויהי בהתפללו, וישתנו פניו, ולבושו הלבין והבריק, והנה שני אנשים מדברים איתו, משה ואליהו". לכל אחד מאלה, המוכרים לנו מהתנ"ך, מוקדשת קפלה מרשקרא עוד
אולמות האביריםאולמות האבירים מומלץ מפה9.6מתחם אולמות האבירים הפך עם הזמן לשער הכניסה הרשמי של עכו העתיקה. כאן, בחצר בפאתי האולמות, תוכלו לרכוש כרטיס משולב לכל האטרקציות של עכו או לכל אחת בנפרד ולקבל כל מידע שתרצו, כולל להצטייד באמצעי הדרכה קולית. הביקור בשטחי המצודה ההוספיטלרית עצמה, בה נמצאים אולמות האבירים, פותח צוהר למחשכי עכו הצלבנית שכיום נמצאת מתחת לפני השטח. המצודה, שהיתה חלק מהרובע ההוספיטלרי העתיק ששקק חיים לפני כמעט אלף שנים, כוללת ארבעה אגפים הבנויים סביב חצר פתוחה. המבנים השתמרו באופן יוצא דופן ועיקר עבודת החפירה כאן היתה הוצאת עפר מתוך האולמות וניקיון כללי, עבודה שנמשכת כל הזמן וחושפת עוד ועוד מבנים. הקהל המבקר יכול להנות מארכיטקטורה צלבנית טיפוסית ואולמות מקומרים, אדירי ממדים, בהם גרו האבירים, אכלו וניהלו את טקסיהם. החל מ-2015 מוקרנים על קירות החללים סרטוני אנימציה הממחישים את החיים כאן בימי הביניים, ואומנים של ימינו עושים את מלאכתם העתיקה בכמה חנויות. בפינת החצר נחשף המקום בו עשו האבירים את צרכיהם. מי שאינו רוצה לחזור חזרה למרכז המבקרים יכול לסיים את הביקור במינהרה שאורכה 350 מ'. המנהרה מסתיימת מחוץ למצודה במרתקרא עוד
עוד אטרקציות