להיפר-אקטיבים

יער הציפורים נולד ביוזמת שני חובבי ציפורים שחכרו שטח של 14 דונם מעיריית תל-אביב והקימו אתר ציפורים מיוחד במינו. זוהי שמורת טבע קטנה לציפורים נדירות ומרעישות, ויש בו אלפי ציפורים מזנים מיוחדים שהגיעו מכל העולם. יש להן כל כך הרבה מה לספר, שתוך דקה מבינים שהגוזל הפרטי שיש לכם בבית הוא שקט מאוד.
בפינת ההאכלה לתוכים אפשר להחזיק תוכי אחד על היד, ובשעות מסוימות (כדאי לברר מראש) מתקיים מופע של תוכים מאולפים. בביתן הזוחלים, מי שאוהב יכול ללטף נחשים לא ארסיים ואיגואנות ירוקות ומכוערות. הג'ונגה ג'ונגה, בניגוד לצפארי, מתאים לילדים בלבד, ובעיקר לכאלה שחובבים קפיצות, טיפוסים וזחילות. יש כאן מבוכים, אומגה, סולמות, מזרונים מנופחים ואטרקציות נוספות. ואם זה לא מספיק, לאופים הקטנים מחכה פינת אפיית פיתות בטאבון, פינות ליטוף ואפשר גם להמשיך דרומה ולהתענג על האגם המלאכותי של הפארק.

( 13 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • slavik1981

  slavik1981
  שווה לראות|5 13.04.12
  מקום יפה וטוב.שווה ביקור
 • kobi2307

  kobi2307
  מאכזב מאוד|2 15.10.11
  ביקרתי עם משפחתי בצפארי והיה מאוד מאוד מאכזב , מופע התוכים היה לא מקצועי בהשוואה לחמת גדר , נערים משמשים כנציגים כמעט בלי ידע מקצועי , פינת החי מוזנחת ולא מטופלת כראוי , בקיצור הרבה כסף על פרסום ומעט על תחזוקת המקום
 • danam_20

  danam_20
  עוף טוב...|5 29.08.11
  בן 5 וחצי נהנה מכל רגע בארבע (!!) השעות שהיינו במתחם ולא ידע שובע. המתקן אמנם קצת מיושן אבל בהחלט מספק את הסחורה. המופע חביב (אבל לא אסרו על מופעי חיות בארץ?), היער חמוד מאוד, פינת ההאכלה בהחלט אטרקציה. והקלף הבאמת מנצח - המקום מוצל ונעים! היינו באגוסט, גלשנו לשעות הצהריים החמות ולא היה מורגש כלל, למעט מקום אחד במשחקיה שלא היה מוצל כולו ולשם נמנענו מלהגיע. צריך להשקיע קצת יותר בתחזוקה (פינת הזוחלים די מעוררת רחמים, למשל) ואפשר יהיה להגיד שמדובר במקום בהחלט מנצח. הגענו עם הטבה של כרטיס אשראי.
 • lfrdzn

  lfrdzn
  נחמד מאוד|4 18.09.10
  ילדים נהנים מכל רגע. נעים, נקי, יפה. אך יקר מדאי, אם לא לקנות כרטיסים איכשהו במחבצע.
 • codish

  codish
  הילד נהנה מאוד מאוד|4 24.10.09
  האתר קצת קטן ומיושן (כלובים לא מאוד גדולים, ללא הביטאט כמקובל היום), והגונגה גונגה לא מהגדולים או המפותחים שראינו, יש רק מתקן מתנפח אחד, א-ב-ל: הילד (בן 4) נהנה עד בלי סוף, האכיל תוכים (המקום מספק גרעינים ללא תשלום או מגבלה - שאפו), טיפס והתגלש וקפץ וגם נהנה ממופע התוכים הקצת-ארוך-מדי. הלכנו כדי שהוא יהיה שמח ומטרה זו הושגה במלואה - מומלץ!
 • eliko421

  eliko421
  מיוחד וייחודי|5 10.01.09
  מופע תוכים נחמד לילדים וצפייה בציפורים מקרוב מאוד. למי שמיצה את הספארי והלונה פארק - שווה.
 • dekelg

  dekelg
  הילדים מתלהבים|4 06.09.08
  בקיץ הזה הילדים היו כבר פעמיים. קצת חסר לי האלמנט החינוכי שיש בגני חיות מסויימים, ןגם מעורר געגועים ל"איש הציפורים". בעיני ממוסחר בטרוף, אבל הילדים נהנו מהמתקנים ,מההצגה(גם בפעם השניה).בני 3 ו 6.
 • yuvalm

  yuvalm
  מומלץ|5 24.08.08
  היינו עם הצוציקים באוגוסט. למרות החום הכבד, היה המון צל, המון פעילות, כיף לא נורמלי. גם למבוגרים. קצת מסכנים כל התוכים בכלובים - הם לא טיפשים מנסים לנשוך את המנעולים. לשווא.
 • shamgar

  shamgar
  חביב|4 02.09.06
  מופע תוכים נחמד, הילדים התלהבו מכך שיכלו להאכיל תוכים ולשים אותם על הכתף. הג''ונגה הינו מרכז הפעלות לילדים, כולל מתנפחים, איזור טיפוס ומגלשות(כמו שקיים בכל פארק עירוני, רק קצת יותר מורכב). סכ"ה חביב מאד ביחוד לגילאי גן- תחילת יסודי.
 • amito5

  amito5
  מעולה ונפלא לילדים|5 06.04.06
  אוירה נהדרת ומקסימה לילדים ולהוריהם. מופע תוכים מ ש ג ע ו מ ש ע ש ע !! פינת ליטוף מגניבה עם צוות חביב ג''ונגה ג''ונגה חבל על הזמן...
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
מוזיאון תל אביב לאמנותמוזיאון תל אביב לאמנות מומלץ מפה9.8מוזיאון תל אביב תופס מקום מרכזי בסצנת האמנות הישראלית המודרנית. הוא מהווה מרכז חשוב הנותן במה לאמנים ישראליים וכן לאמנים בעלי שם מכל העולם. התארחו ומתארחות בו תערוכות משמעותיות בעולם האמנות המקומי. המוזיאון והמוסדות הסמוכים לו, ספריית בית אריאלה ומשכן אמנויות הבמה הם עורק פועם בלבה התרבותי של תל אביב. המוזיאון הוקם ב-1932 ביוזמת ראש העיר מאיר דיזנגוף. תחילה שכן המוזיאון בביתו של דיזנגוף, אך הרחבת האוסף חייבה את הקמתו של מבנה גדול יותר וב-1971 נחנך משכנו הנוכחי. במוזיאון תצוגת קבע של אמנים אירופאיים מהמאות ה-16 עד ה-19, אוסף אמנות של ציירים מהמאה ה-20 שבו יצירות של אמנים גדולים כקלימט וקנדינסקי ותצוגת קבע של פיסול מודרני ובה גם יצירות של פיקאסו. נוסף על תצוגות הקבע מציג המוזיאון תערוכות מתחלפות בכל תחומי האמנות ותערוכה מתחלפת המיועדת לילדים ונסמכת על אוספי המוזיאון. כן מתקיימים במוזיאון אירועי תרבות כקונצרטים והצגות ומוקרנים בו סרטים. הכניסה למוזיאון לילדים עד גיל 18 היא ללא תשלום, ילדים עד גיל 14 חייבים בליווי הורים.קרא עוד
בית ביאליקבית ביאליק מומלץ מפה9.7בקצה רחוב שנקרא על שמו עוד בחייו, כבוד שזכו לו מתי מעט מיקירי העיר והאומה, נמצא ביתו של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק. ב - 2009, לאחר עבודות שיפוץ שארכו כשלוש שנים, נפתחו דלתות הבית מחדש לציבור. הבית המרשים בו גר וכתב ביאליק בין השנים 1925-1934, תוכנן על פי מסורת הבניה המזרחית ומשלב בין מזרח למערב. האדריכלות המזרחית לצד הריהוט האירופי שבעלי הבית הביאו אתם, יוצרים תמהיל פיוטי של שולחן שח, כלי חרסינה, בלטות איטלקיות, נרגילה, קשתות וכיפה בראש הבית. בבית שהפך למוזיאון קטן, אפשר ללמוד על קורות חייו של המשורר, שהאישי בחייו היה כרוך עם הלאומי. בקומת הכניסה שקירותיה צבועים בירוק, כחול ואדום, צבעי הקיר המקוריים שנתגלו באקראי בעת השיפוץ ושוחזרו, נמצאים טרקלין האירוח וחדר האוכל שבו שולחן ערוך לסעודה שכבר לא תיהיה. מדרגות עץ מובילות אל הקומה השניה בה התנהלו חייהם הפרטיים של בני הזוג. חדר העבודה והספרייה שבקומה שוחזרו ומספקים הצצה לחייו היותר אישיים של המשורר. מאוסף הספרים המסקרן, אפשר להתרשם רק ממראה עיניים, שכן למען שימורם הם ננעלו מאחורי חלונות זכוכית. במספר עמדות מחשב מוצגים תולדות האיש וקרא עוד


עוד אטרקציות