פארק המים המיתולוגי, הלונה גל, שומר על פעילות קבועה מזה שנים בצפון מזרח הכינרת. בתוך הפארק תמצאו מגלשות מים מכל הסוגים, בהן מגלשות מתונות ומתפתלות, ומגלשות מהירות, תלולות וקצרות כמו הקמיקזה והטייפון . אטרקציות נוספות ברחבי הפארק הם מסלול אבובים גועש, גלישת מים בתוך צינור, בריכה אולימפית, בריכות לקטנים ומתקני עולם הילד. תחזוקת פארק המים, שידע ימים יפים יותר בשנות השמונים, לוקה בחסר ויכולה לגרום לאכזבה בקרב מי שזוכר לו חסד נעורים.

בחוף גולן הצמוד, שבו אפשר להשכיר סירות פדלים או לרכב על בננה מתנפחת, יש מספר אפשרויות ללינה: בבקתות עץ, באוהלים גדולים או באוהל פרטי וכמובן שאפשר להסתפק גם בלהניח את השק שינה על הדשא, תחת כיפת השמיים.

מלבד חודשים יולי-אוגוסט, בהם פתוח הפארק כל יום, הפארק פתוח לכניסת הקהל הרחב בימי שישי ושבת ובאמצע השבוע רק בתיאום מראש.

( 32 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • ecohen11

  ecohen11
  באנו ללא צפיות והופתענו לטובה|4 21.07.15
  לאור התגובות הקודמות הגענו ללא צפיות גבוהות. נראה לי שכהכנה לקיץ הנוכחי, המקום עבר עדכון ושדרוג והיה מאוד נחמד. ממליץ לבעלי המקום, להשקיע עוד מעט בהצבת פקחים במתקנים המוצלחים (אבובים לדוגמא) להפחתת ההתפלחות המעצבנת. באמת שנהנינו.
 • קרןהפוך

  קרןהפוך
  לאור הציפיות|3 20.09.14
  לא היה מדהים אבל היה סביר. שבת בספטמבר. לא היה מלא. תורות סבירים במגלשות. עלינו כמה פעמים שרצינו. היה מקום לשבת. הבעייה שלסדרנים לא אכפת, וגם שאני וראיתי שעוד שתיים לפחות חטפנו בראש מכות מהמגלשות. להזהר בהוריקן. עדיף לא לעלות למי שלא ילד.
 • kidar1z

  kidar1z
  לא נחזור לשם|2 19.08.13
  היינו ביום רביעי באמצע אוגוסט. צפוף בטרוף במשטחים שבין המתקנים. התורים למגלשות ארוכים באופן בלתי נסבל. היינו במקום הרבה שעות אבל הילדים גלשו פעמיים בלבד כיוון שהתייאשו. בבריכה אין אפשרות לשחות בגלל צפיפות. הארוחה הכלולה בכרטיס המשולב מאד מאכזבת. הצל למבוגרים לא מספיק. החלטנו לא לחזור שוב.
 • wife

  wife
  נהננו|4 19.07.13
  באנו לאור התגובות שצויינו באתר עם ציפיות נמוכות ו.. להפתעתנו המים היו נקיים, מרכז המים לילדים צעירים נקי עם מגלשות קטנות וחדשות, התורים במגלשות הגדולות לא היו ארוכים במיוחד (בניגוד לשפיים למשל), ויכולנו להתגלש שוב ושוב בלי הרבה המתנה. באנו ביום שישי בחודש יולי בסביבות שעה 11. השרותים-מקלחות לא חדשים ולא נראים משהו למרות שכל הזמן היתה שם אשת ניקיון שעמלה על העניין. בקיצור נהננו והיינו 4 שעות.
 • l9901

  l9901
  לסגור- ויפה שעה את קודם!|1 15.08.12
  מילא המקום מטונף, מילא אין סדרנים וכל אחד עושה את שעולה על רוחו, אבל חברים - המתקנים אינם מתוחזקים חלודה בכל פינה, זו סכנת נפשות של ממש. שומר נפשו ירחק. נראה כי ימי הזוהר של המקום חלפו מזמן ועימם התחזוקה וההשקעה באתר. ההזנחה ניכרת בכל פינה. איפה הימים לפני עשרות שנים בהם נפתח הלונה-גל עם הדמות "לוני" שגרמה לנו להתרגשות והתפעלות... איך חולפת תהילת עולם. חבל!
 • mirishechter

  mirishechter
  זוועה|1 14.08.12
  הביקורות במשך השנים גרועות ומדהים ששום דבר לא השתנה. ברכות חמות, מגלשות ישנות, מלוכלך, אין השגחה במתקנים : ראיתי ילד בן 13 בעולם הילד מתנגש בתינוקת, המזנון היה מטונף, המקלחות עם וילונות של פעם, אין מתקן מים קרים - לך ותקנה, תורים ארוכים, אין שום סדר אנשים עושים מה שהם רוצים. גועל נפש
 • אלון

  אלון
  להתרחק!|1 12.09.11
  במילה אחת להתרחק. לתת למקום הזה לגווע. המגלשות גרועות ולא כיפיות. גם מסוכנות. והשירותים - אלוהים ישמור.
 • ליטוש

  ליטוש
  נחמד מאוד|3 04.09.11
  יומיים לפני סיום החופש.עמוס אבל לא מאוד.את הגדולים בכלל לא ראינו,נעלמו במגוון המגלשות.עם הקטן השתכשכנו 6 שעות בברכת הקטנטנים והמגלשות.בסה"כ נעים והילדים נהנו מאוד.הצפיפות היתה סבירה
 • עיריתה

  עיריתה
  מלוכלך ומוזנח|1 24.07.11
  המחיר יקר, הבריכות חמות כמו מרק, מפוצץ , השרותים נוזלים ובלי ניר טואלט, המקלחות החיצוניות לא עובדות. בקיצור מגעיל
 • edrb

  edrb
  "117.2" או "למה מצלמה"...|1 20.08.09
  רבותיי, 100 דק' נסיעה הלוך-חזור, 17.2 דק' היינו בפנים (ולצערי, הילדה גם נכנסה למים...). מזוהם, מלולכך ומגעיל במידות שאי-אפשר לתאר! הישמרו לנפשותיכם!!! איפה רשויות האכיפה? היינו אתמול, באנו ב- 18:00 (סוגרים ב- 19:00...) היה עמוס, מטונף. המים בבריכות חמימים כמו המים באסלה אחרי שאתם... (מס' 1 ו- 2). כן, יש גם ריח למים. חבל על כל דקת נסיעה לכיוון. חו"ל זה לא כאן!!! וגם הלונה-גל לא כאן. חירייה + מים = זה כאן! כש"עמך" משלם - לבעלים כבר לא אכפת. תצביעו ברגליים!!!
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
המוזיאון הפתוח לצילום תל חיהמוזיאון הפתוח לצילום תל חי מומלץ מפה9.4המוזיאון הפתוח לצילום בגן התעשייה בתל-חי הוא המוזיאון היחיד בארץ המוקדש לצילום בלבד. בכניסה למוזיאון מוצבות מצלמות עתיקות שגודלן העצום וסרבולן מבהיר באחת את ההתפתחות האדירה שעבר התחום ממצלמות ידניות בגודל אדם למצלמות כיס דיגיטליות. מתחלפות בו שתי תערוכות צילום בשנה ויש גם תערוכת צילומים קבועה. בתערוכות מציגים צלמים ידועים מהארץ ומהעולם ופעם בשנה מוצגת תערוכה של בוגרי בתי הספר לצילום בארץ. התערוכות המתחלפות המתארחות בחלל הנעים מעניינות ומצדיקות את ההגעה לאצבע הגליל. המוזיאון שואף לקרב את הקהל לאמנות הצילום על כל היבטיה ומציע הפעלות בצילום לילדים וקורסים למבוגרים. בחדר הקמרה אובסקורה מומחשת האמרה שתמונה שווה אלף מילים. בחדר החשוך מבינים בפשטות איך פועלות עדשות המצלמה ומתרגמות את הנראה דרכן לתמונה. ילדים כמבוגרים יכולים לפתח תמונות שעיצבו בחדר חושך ולראות את הקסם הכימי מתהווה לנגד עיניהם המשתאות בסדנת פוטוגרמה. אפשר גם לצלם בחצר גן הפסלים במצלמת נקב ולהשתתף בעוד פעילויות משובחות המבהירות את תורת הצילום בפועל. בסוף הביקור אפשר לצאת החוצה, להתרשם מפסלי החוצות של איזור התעשייה המטופח ולנשום קרא עוד
יער האייליםיער האיילים מומלץ מפה9.4משה אמיתי, האבא של האיילים, היה פעם בוקר עם סוסים ולאסו וכל האביזרים הנלווים. רמת הגולן היא אולי המקום היחיד בארץ שמאפשר לגברים להיות קאובואים. תוך כדי חיפוש אחרי גידול חקלאי שיוכל להפוך גם לאתר תיירות הוא נתקל באייל, וככה התחיל מה שהיום הוא יער האיילים. במכלאות היער שביישוב אודם מגדלים עדרי איילים ובהם תמצאו את האייל הנקוד, האייל הגמדי שמקורו בהודו וגם את האייל האדום שהכי מזכיר את אביו האגדי של במבי ומתפאר בקרניים גדולות ומסועפות. במתחמים נפרדים נמצאים בעלי קרניים נוספים ובהם צבאים, אנטילופות, יעלים, עזים ואפילו ג'ימי - ג'מוס יליד המקום, חובב ילדים שאפשר לרכב עליו. במקום גם ביזון אמריקאי שבאמצעותו ניתן לעמוד על ההבדל בינו לבין הבאפלו. בחצר מבצעים העופרים תעלולי קפיצה לגובה, אוכלים מכף היד פרוסות לחם ובליווי מדריך תקבלו הסבר במה האיילים שונים משאר בעלי הקרניים, איך עושים שופרות ועוד. לאחר מכן תוכלו לטייל ברחבי יער אודם בנהיגה עצמית על רכבי גולף. בגן החיות הקטן שבמקום נמצאים סוסי פוני עליהם אפשר להרכיב את הילדים ולטייל ללא תוספת תשלום או הגבלת זמן. עוד אטרקציות במקום כוללות פקרא עוד


עוד אטרקציות