נייטמר - מבוך האימה באילת

 

בנייטמר, מבוך האימה והפחד, כל סיוט הופך למציאות. הליכה במבוך המתפרש על שטח של מאה ושישים מ"ר, תבדוק מי מפחד ומי לא . המבוך שבו מייצגי אשליות ומראות תעתועים , מיועד למי שפחד ואימה מאתגרים אותו ולאלו שרוצים לבדוק את גבולות הפחד. ההתקדמות במסלול האימה היא לפי הקצב האישי ואורכת בין עשר לעשרים דקות כאשר לאורך כל המסלול ניתן לצאת אל מחוץ למבוך. לדברי בעלי המקום הכניסה למתחם מומלצת לילדים מעל גיל 14, אבל זו המלצה בלבד.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • תלתן

  תלתן
  נפלא לקבוצת חברים|5 13.05.07
  באנו קבוצה של שישה , ונהננו מכל רגע. הצליחו להפחיד אותנו , לדגדג אותנו ובעיקר - להצחיק אותנו. המלצה שלי : לבוא עם חברים , אחרת זה נראה לי סתמי.
 • ROEY2004

  ROEY2004
  חויה שכל אחד צריך לעבור|5 10.05.07
  עשיתי את המבוך פעמיים, המקום מדהים, בפעם הראשונה אישתי ממש על ההתחלה לא העיזה להתקדם אפילו פסיעה עד שיבואו להוציא אותה, חזרתי למחרת ביקשתי שיעשו הנחה והם הסכימו לבסוף לעשות הנחה של 10 שקל, בסך הכל חוויה מטורפת של פעם בחיים מומלץ ללכת לאט, כמה שתלכו יותר לאט תראו יותר אפקטים, הבובות מכשפות באות אליכם בריצה ועוקפות אותכם, עם חרבות, כמובן שהם לא פוגעות בכם, אבל יש בזה דיי כדי שישמעו אותכם צורחים עד מוות, חוויה מעניינת, ושווה את הכסף גם אם תברחו אחרי דקה, אני לא אוהב סירטי אימה, תחשבו שאתם עושים ברכבת הרים זה גם רק בשביל הפחד, זה חוויה מפחידה שתוציא אותכם עם חיוך ובסופו של דבר תצחקו ותהנו מזה
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


עוד אטרקציות