פארק המים של רעות הוא קאנטרי קלאב לכל המשפחה ובו שתי בריכות מקורות המחוממות בחורף ופתוחות בקיץ, בריכה לפעוטות, סאונה, ג'קוזי, חדר כושר גדול, ארבעה אולמות סקווש, מגרשי טניס, , אולם כדורסל, מדשאות רחבות ידיים, בית קפה ומסעדה. במקום מתקיימים חוגים לילדים, נוער ומבוגרים, ופעילות תרבות.
במתחם פועל גם ספא המציע עיסויים וטיפולים אלטרנטיביים כמו רפלקסולוגיה, שיאצו, עיסוי שוודי, הוליסטי, תאילנדי, לומי-לומי ועוד. באי הספא יכולים להשתמש בכל מתקני הפארק עבור תוספת תשלום.

( 3 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • mousalli

  mousalli
  מתקן מטופח ומפותח|4 09.12.07
  מקום מקסים לבילוי, אך יותר מדי אקסקלוסיבי ואליטיסטי. טעון שיפור הצד הזה.... לדעתי זה ישתנה רק עם תחרות של מתקנים אחרים באזור. אין מה להתווכח כי המקום טוב מאד לבילוי ספורט.
 • eliko421

  eliko421
  לא קאנטרי כי אם פארק מים|4 26.05.07
  הרבה שטח בריכות, חדר כושר ומעט אירועים. מעט מאכזב ביחס לקאנטרי הכי יקר בארץ. מחירי המניות - בשפל ...
 • goodlife

  goodlife
  קאנטרי מטופח|4 05.10.06
  קאנטרי מאוד מטופח ונעים והוא כולל גם חדר כושר, אולם השירות של הנהלת הפארק טעונה שיפור.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
יד לשריון בלטרוןיד לשריון בלטרון מומלץ מפה8.9משטרת לטרון נבנתה בשנים 1941-1942 בידי שלטונות המנדט על גבעה השולטת על הכביש מתל-אביב לירושלים. במאי 1948 נתפסה בידי הלגיון הערבי שהשתמש בה לניתוק הדרך לירושלים. בחודשים מאי יולי 1948 ערכה ה'הגנה' לא פחות מחמש התקפות על מתחם לטרון, אבל כולן נהדפו בידי הליגיון והסבו אבידות כבדות ללוחמים הישראלים. ב- 1980 הוכרזה משטרת לטרון כאתר ההנצחה הרשמי של חיל השריון, המראה החיצוני של מבנה המשטרה נשמר ומסביבו ובתוכו צמחו והתפתחו מפעל הנצחה מהמרשימים בארץ, ומוזיאון שריון מהגדולים בעולם. אתר ההנצחה כולל מספר מפעלי הנצחה: קיר הנצחה לכ-4800 אנשי חיל השריון שנפלו במלחמות ישראל. שער הגבורה שעל קירותיו מוקרנים באופן אקראי תמונות חללי השריון. מגדל הדמעות הבנוי אל תוך מבנה המשטרה הישן- יצירתו של דני קרוון. באתר גם מעמד יזכור יומי המנציח את הנופלים באותו יום וגלעד תולדות החיים- מאגרי מידע ממוחשבים המאפשרים לראות תמונה, לקרוא ולהדפיס את סיפור חייו של כל נופל. מוזיאון השריון מאפשר ללמוד על התפתחות כלי הרכב המשוריינים והתפתחות הלוחמה המשוריינת מתקופת הפרעונים ועד ימינו. מסביב למבנה המשטרה מוצגים עשרות טנקיקרא עוד


עוד אטרקציות