לעוף כציפור

ביקור בהר תבור יכול להיות חוויה מרגיעה, אולם אם אתם מחפשים קצת אקשן, יחד עם נוף קסום, הגעתם למקום הנכון. על צלע ההר ניתן לצפות באנשים הפורשים כנף ויוצאים לעוף מעל ההר, כ- 350 מטר גובה מעל לפני הקרקע! ביום בהיר תוכלו ליהנות משמיים צבועים בשלל צבעי הקשת של מצנחי הרחיפה. איך מגיעים: במעלה הר התבור לעבר המנזר, בעיקול השני לפני האחרון פונים שמאלה.
מדריך למרחפים חובבים
ההמראה במצנחי רחיפה נעשית מגבעות, צוקים או רכסים בגלל זרימת האוויר המאפשרת עילוי. בארץ ישנם מספר אתרי רחיפה שמהם אפשר להמריא: הר תבור, זכרון יעקב, מבוא חמה, נתניה, כתף שאול ועוד. באתרים עצמם אין דבר מלבד תנאי טבע שמאפשרים המראה, בטיחות בדוקה ובדרך כלל גם נוף מרהיב. כדי להתנסות בטיסת טנדם – טיסה הנעשית במצנחו של המדריך ובצמוד לו, יש לפנות לאחד מבתי הספר למצנחי רחיפה ולהגיע עם המדריך לאתר. מרחפים מוסמכים ומנוסים יכולים להגיע לאתרים השונים עם הציוד האישי שלהם ולהמריא בהתאם לתנאי מזג האוויר.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • yoavbp

  yoavbp
  ממעוף הציפור|4 21.08.07
  נקלענו למקום ממש במקרה במהלך טיול במהלכו החלטנו לעלות לכנסיה על הר תבור. במעלה ההר התכנסו להם כמה חובבי רחיפה עם המצנחים שלהם. פשוט עמדנו והסתכלנו עליהם למעלה משעה. על ההכנות, הקפיצה, הריחוף. כמו שנאמר בתגובה לפני להביט ולקנא.
 • batami

  batami
  להביט ולקנא|4 25.07.04
  מבט למעלה לצנחנים התופסים טרמיקות ומרחפים מאות מטרים מעל ההר. מרהיב ועושה חשק ללמוד לרחף
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


עוד אטרקציות