במפעל איה נטורל שבבית ג'ן מייצרים מוצרי קוסמטיקה המבוססים על שמן זית וצמחי מרפא, ללא כימיקלים מזיקים. המפעל נמצא במבנה ירוק בקצה הכפר כשמסביב לו נמצאת כל שרשרת היצור של מוצרי איה נטורל. את מטעי הזית האורגניים על הגבעות שמסביב אפשר לראות מבעד לחלונות החדר הגדול בו מקבלים את פני המבקרים. החדר שליד הוא המפעל עצמו. במהלך הביקור במתחם אפשר לשמוע איך מסורות ריפוי וטיפול מקומיות משתלבות בטבעיות עם מדע מתקדם, ומהו תהליך הייצור שתחילתו בעץ הזית וכבישת זיתים וסופו במוצר קוסמטיקה טבעי ואורגני. מבחר המוצרים גדול וכולל קרמים לגוף ולפנים, שמנים לשיער ולציפורניים, סבונים וחמאות. את המוצרים אפשר לרכוש בחנות המפעל או בחנויות רבות ברחבי הארץ. היחס נעים והמחירים ידידותיים. איה, דרך אגב, אלה ראשי תיבות של ארץ ישראל היפה.

אתם מוזמנים לבקר ולהתארח אצל נידאל בבית העתיק בבית ג'אן

( 7 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • zeevfl

  zeevfl
  מוצרים מעולים|5 01.04.13
  בעקבות הביקור בחנות הפכנו לצרכנים נלהבים של מוצרי החברה כולל סבון מוצק סבון גילוח משמן זית וקרמים לנשים.אפשר להזמין גם במשלוח.
 • GADIO018

  GADIO018
  שווה את המאמץ|5 13.03.10
  בקצה הכפר .חנות מופלאה ויחס נהדר ללקוחות.
 • dannydin

  dannydin
  לרוץ !!|5 07.03.10
  קבלת הפנים מדהימה, מוצרים מעולים וזולים (הכל יחסי). רימה המקסימה ישבה איתנו כשלושת-רבעי שעה, הסבירה והדגימה, עשתה שמיניות באוויר כדי שנקבל עוד הנחה ועוד מוצר ועוד. החיסרון היחיד הוא שאין להם סניף בירושלים :)
 • sagyi

  sagyi
  רק בגלל ההשקעה שווה המאצץ|4 19.03.08
  החנות הוקמה בסוף העולם - בקצה בכפר בית גא'ן. התוצאה שווה ביקור בעיקר בגלל קבלת הפנים הנהדרת. אם רוצים הסברים צריך לתאם מראש.
 • goodlife

  goodlife
  יוזמה יפה|4 05.01.08
  מרכז המבקרים מארח אותך יפה. עם הכניסה מקבלים תה צמחים חם, יש הרצאה על תהליך העבודה וסגולות החומרים. המפעל הוקם על ידי שני יוצאי צבא שהשקיעו את הפנסיה ובכך מעניקים תעסוקה גם לבנות הכפר. מרכז המבקרים הוא בשולי הכפר. אפשר להתווכח על החומרים, אבל היוזמה יפה.
 • סוזן

  סוזן
  איכויות גבוהות|5 05.01.08
  המוצרים מצויינים ומזכירים לנו איך מוצרי קוסמטיקה אמורים להיות, לפני שהתרגלנו למוצרים התעשיתיים.
 • tomika

  tomika
  מוי כיף|4 03.12.07
  מוצרים נהדרים שמופקים משמן זית וצמחי מרפא. שווה לבקר במרכז המבקרים הקטן בכפר.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
כנסיית הר תבורכנסיית הר תבור מומלץ מפה9.6בראש ההר המקודש לנוצרים עומדות זו לצד זו כנסייה יוונית-אורתודוקסית וכנסייה פרנציסקנית שנבנתה על יסודות ביזנטיים וצלבניים עתיקים על ידי האדריכל המפורסם אנטוניו ברלוצי. במסורת הנוצרית נקרא התבור הר ההשתנות, משום שעליו השתנה ישו בלבושו ובמראהו כשנגלה היסוד האלוהי שלו לעיני תלמידיו הבכירים. בברית החדשה לא צוין בדיוק מיקומו של ההר שעליו התקיים החזיון העל טבעי הזה, אבל צוין הר גבוה והר קדוש. סמיכותו לאתרים נוצריים אחרים הפכו את התבור למועמד הנבחר לשמש כהר ההשתנות. כבר מהמאה הרביעית החלו לבנות כאן מבנים, שנהרסו ושוקמו חליפות. לאחר מלחמת העולם הראשונה החלו בבניית הכנסייה החדשה בה משולבות הקפלות העתיקות והיא תוכננה כך שהאור החודר אליה, יחד עם חומרי הבניין, יצרו את אווירת ההשתנות הבוהקת והמבריקה. בקדמת הכנסייה מצוי פסיפס המתאר את סצינת השינוי - ישו ניצב לעיני תלמידיו פטרוס, יעקב ויוחנן, בין משה, סמל החוק, ואליהו, סמל הנבואה, כמו שנכתב בברית החדשה בספר לוקס: "ויהי בהתפללו, וישתנו פניו, ולבושו הלבין והבריק, והנה שני אנשים מדברים איתו, משה ואליהו". לכל אחד מאלה, המוכרים לנו מהתנ"ך, מוקדשת קפלה מרשקרא עוד


אולמות האביריםאולמות האבירים מומלץ מפה9.6מתחם אולמות האבירים הפך עם הזמן לשער הכניסה הרשמי של עכו העתיקה. כאן, בחצר בפאתי האולמות, תוכלו לרכוש כרטיס משולב לכל האטרקציות של עכו או לכל אחת בנפרד ולקבל כל מידע שתרצו, כולל להצטייד באמצעי הדרכה קולית. הביקור בשטחי המצודה ההוספיטלרית עצמה, בה נמצאים אולמות האבירים, פותח צוהר למחשכי עכו הצלבנית שכיום נמצאת מתחת לפני השטח. המצודה, שהיתה חלק מהרובע ההוספיטלרי העתיק ששקק חיים לפני כמעט אלף שנים, כוללת ארבעה אגפים הבנויים סביב חצר פתוחה. המבנים השתמרו באופן יוצא דופן ועיקר עבודת החפירה כאן היתה הוצאת עפר מתוך האולמות וניקיון כללי, עבודה שנמשכת כל הזמן וחושפת עוד ועוד מבנים. הקהל המבקר יכול להנות מארכיטקטורה צלבנית טיפוסית ואולמות מקומרים, אדירי ממדים, בהם גרו האבירים, אכלו וניהלו את טקסיהם. החל מ-2015 מוקרנים על קירות החללים סרטוני אנימציה הממחישים את החיים כאן בימי הביניים, ואומנים של ימינו עושים את מלאכתם העתיקה בכמה חנויות. בפינת החצר נחשף המקום בו עשו האבירים את צרכיהם. מי שאינו רוצה לחזור חזרה למרכז המבקרים יכול לסיים את הביקור במינהרה שאורכה 350 מ'. המנהרה מסתיימת מחוץ למצודה במרתקרא עוד
עוד אטרקציות