1 הגדל תמונה
בתוך מרכז החושים, צילום באדיבות יח''צ
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
בתוך מרכז החושים, צילום באדיבות יח''צ
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
בתוך מרכז החושים, צילום באדיבות יח''צ
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
בתוך מרכז החושים, צילום באדיבות יח''צ
הועלה על ידי מערכתמפה
5 הגדל תמונה
בתוך מרכז החושים, צילום באדיבות יח''צ
הועלה על ידי מערכתמפה
 

מרכז החושים של קוקה-קולה מציע הצצה אל עולמו של מותג העל והמשקה המפורסם ביותר בעולם. תחילת הסיור, שאורכו כשעה וחצי, בבית המזיגה של דוקטור פמברטון, ממציא הנוסחה הסודית שמשגעת את העולם כבר יותר ממאה שנה.


הסיור ממשיך בשלל הפעלות ואמצעי המחשה טכנולוגיים מתקדמים, ביניהם משחק טריוויה אינטראקטיבי ו"המנהרה הישראלית" שמספרת את ההיסטוריה של קוקה-קולה בארץ. בדרך אפשר להצטלם לסרטון שאותו מוזמנים המבקרים לשתף ביוטיוב או בפייסבוק, לרקוד במסיבת אוזניות באולפן המוזיקה, להתרשם מקולות, ריחות ומראות ב"מעגל החושים", להשתתף באופן פעיל בתהליך המחזור, להיכנס לתוך בועה עם משקפי תלת-ממד, ועוד דברים שילדים, ולא רק הם, אוהבים.


לקראת סוף הביקור עוברים המבקרים מעל לקו הייצור החדש וצופים בתהליך הייצור של המשקה המפורסם. לסיום תקבלו כמובן בקבוק משקה ותוכלו לרכוש מגוון מזכרות בחנות שבמרכז.


המרכז נגיש לבעלי מוגבלויות. הסיור המודרך מתאים לילדים מגיל 7 ומעלה בקבוצות של עד 25 איש. יש להירשם לסיור מראש באתר האינטרנט של מרכז המבקרים.

( 13 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • פסולינה

  פסולינה
  תערוכת מחזור 2014 פסח|4 19.04.14
  מאורגן למופת, אטרקציות מהנות. אם מתעלמים מהפרסום (בואו לא ניתמם, הגענו למפעל קוקה קולה מרצוננו החופשי) אחלה אטרקציה לחופש פסח.
 • עדית36

  עדית36
  מאד נחמד, והמדריכה ליאל משקיעה|5 17.03.14
  הייתי היום, יום ב' של חופש פורים, עם בן 8, לרגל הרצאה שעליו להרצות בכתה (שלא הוא בחר, ואינו מתענין בקולה דוקא, כך שאנו אוביקטיביים). לילדים הכל מהנה, וגם להורים. נוער מגיל 14 ומבוגרים יהנו מאד מפס היצור ומחדר הבועות (מושבים שעולים עד כ-3 מטר, במהלך סרט 3D (יש כסאות רגילים למי שלא רוצה)). לסיור כולו יש גם ערך חינוכי- חדר מחזור מענין וסרט על החושים שלנו (יושבים על מושב עגול שמסתובב לאט ובעדינות). יש עוד אטרקציות. החלק האינפורמטיבי החשוב בנושא הוא בחדר ה-1. בתחילת הסיור ניתן לצלם הילד, לשלם במקום 5 שח, ובסוף הילדים מקבלים בקבוק עם תצלומם, מעבר למתנה. המדריכה ליאל חייכנית, סבלנית ומשקיענית.
 • קרןהפוך

  קרןהפוך
  סתמי ביותר|3 27.09.12
  ועוד כשצריך למצוא חנייה וזה מאד קשה.. לפחות לא אמרו שהמשקה בריא. בנותי נהנו מהרכיבה על אופניים
 • eliko421

  eliko421
  ברגשות מעורבים|5 31.08.11
  למרות החינוך ש"לא דוגל" בשתיית קוקה קולה בבית, לקחנו את הילדים ברגשות מעורבים. קוקה קולה הרימו מרכז מבקרים (חדור בשטיפת מוח) איכותי ומגוון. מבחר אטרקציות בסטנדרט גבוה ובסוף גם ניתן לקבל בקבוק קוקה קולה עם תמונת הילד על התווית. הנוער נהנה מאוד - מקווה שהפרסום לא יישאר בתת מודע ...
 • ocp

  ocp
  נחמד ולא יותר|3 02.08.11
  מרכז המבקרים נחמד, ישנן מספר תחנות פעילות עם סוגים שונים של פעילויות (סרט אינטראקטיבי/אופניים וכו'). התצפית על איזור הייצור לא מספקת ולא חוויתית. הסך הכל חביב אבל לא יוצא דופן. אם אתם בסביבה ואתם ממילא בחופש ומחפשים פעילות לכו על זה. לא מצדיק מאמץ מיוחד.
 • dafnag

  dafnag
  הילדים נהנו מאד|3 01.08.11
  גילאים 8, 10. אני הקבה פחות. 6 חדרים עם הפעלה / פעילות וביקור בקו היצור (מלמעלה). קו היצור היה מרשים מאד. הפרסומת למותג ולמשקאות מאד מובלטת והלידים קלטו את המסרים.
 • dalitdo

  dalitdo
  מקום מושקע, נחמד לילדים|4 26.10.10
  אם נתעלם מכך שזו פירסומת אחת גדולה, אז יש כאן מקום חוויתי ונחמד. תחנות מעוצבות שעוברים ביניהן בלווית מדריכה, פה ושם יש מתקנים מלהיבים- כמו אזור כלי הנגינה והאוסף המרשים של בקבוקים, שם ניתן להצטלם. בסוף הסיור מקבלים בקבוק משקה. היו לנו ציפיות לקבל הדגמה של תהליך הייצור, אך התאכזבנו. קו הייצור עצמו היה בהפסקה באותה שעה ולא ניתן היה לראות את העבודה עצמה במפעל. אבל לסיכום- לילדים שבחבורה (עד גיל 9)- היה ביקור מהנה. לא לצפות ליותר מידי...
 • ofersinai

  ofersinai
  פרסום לוורידים ועוד בתשלום|3 28.09.10
  החברים שהיו איתנו נהנו, רק אני לא הבנתי מה כל כך מהנה שמפציצים אותך בפרסומות לפנים, ואתה אפילו לא יכול להשתיק עם השלט. יש כמה דברים נחמדים, לא יותר מזה (בגלל זה לא נתתי פחות מ 3 כוכבים)
 • אסתריקה

  אסתריקה
  פוטנציאל לא ממומש ויקר|3 26.08.10
  שלום, המקום בעל פוטנציאל אדיר אך ההדרכה לקונית, לא עומדים בלוחות זמנים, לא ברור למה צריך לשלם 20 ש"ח עבור ביקור פרסומי במרכז מבקרים. המתחם עצמו מאוד יפה ומושקע אך כל השאר מקלקל...
 • nadavbloch

  nadavbloch
  מרכז מבקרים מושקע|5 17.04.10
  בהחלט חוויה לילדים בכל גיל ואפילו למבוגרים (שמלווים את הילדים). המנהרה השקופה מעל קו היצור מרתקת במיוחד.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
מוזיאון תל אביב לאמנותמוזיאון תל אביב לאמנות מומלץ מפה9.8מוזיאון תל אביב תופס מקום מרכזי בסצנת האמנות הישראלית המודרנית. הוא מהווה מרכז חשוב הנותן במה לאמנים ישראליים וכן לאמנים בעלי שם מכל העולם. התארחו ומתארחות בו תערוכות משמעותיות בעולם האמנות המקומי. המוזיאון והמוסדות הסמוכים לו, ספריית בית אריאלה ומשכן אמנויות הבמה הם עורק פועם בלבה התרבותי של תל אביב. המוזיאון הוקם ב-1932 ביוזמת ראש העיר מאיר דיזנגוף. תחילה שכן המוזיאון בביתו של דיזנגוף, אך הרחבת האוסף חייבה את הקמתו של מבנה גדול יותר וב-1971 נחנך משכנו הנוכחי. במוזיאון תצוגת קבע של אמנים אירופאיים מהמאות ה-16 עד ה-19, אוסף אמנות של ציירים מהמאה ה-20 שבו יצירות של אמנים גדולים כקלימט וקנדינסקי ותצוגת קבע של פיסול מודרני ובה גם יצירות של פיקאסו. נוסף על תצוגות הקבע מציג המוזיאון תערוכות מתחלפות בכל תחומי האמנות ותערוכה מתחלפת המיועדת לילדים ונסמכת על אוספי המוזיאון. כן מתקיימים במוזיאון אירועי תרבות כקונצרטים והצגות ומוקרנים בו סרטים. הכניסה למוזיאון לילדים עד גיל 18 היא ללא תשלום, ילדים עד גיל 14 חייבים בליווי הורים.קרא עוד
בית ביאליקבית ביאליק מומלץ מפה9.7בקצה רחוב שנקרא על שמו עוד בחייו, כבוד שזכו לו מתי מעט מיקירי העיר והאומה, נמצא ביתו של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק. ב - 2009, לאחר עבודות שיפוץ שארכו כשלוש שנים, נפתחו דלתות הבית מחדש לציבור. הבית המרשים בו גר וכתב ביאליק בין השנים 1925-1934, תוכנן על פי מסורת הבניה המזרחית ומשלב בין מזרח למערב. האדריכלות המזרחית לצד הריהוט האירופי שבעלי הבית הביאו אתם, יוצרים תמהיל פיוטי של שולחן שח, כלי חרסינה, בלטות איטלקיות, נרגילה, קשתות וכיפה בראש הבית. בבית שהפך למוזיאון קטן, אפשר ללמוד על קורות חייו של המשורר, שהאישי בחייו היה כרוך עם הלאומי. בקומת הכניסה שקירותיה צבועים בירוק, כחול ואדום, צבעי הקיר המקוריים שנתגלו באקראי בעת השיפוץ ושוחזרו, נמצאים טרקלין האירוח וחדר האוכל שבו שולחן ערוך לסעודה שכבר לא תיהיה. מדרגות עץ מובילות אל הקומה השניה בה התנהלו חייהם הפרטיים של בני הזוג. חדר העבודה והספרייה שבקומה שוחזרו ומספקים הצצה לחייו היותר אישיים של המשורר. מאוסף הספרים המסקרן, אפשר להתרשם רק ממראה עיניים, שכן למען שימורם הם ננעלו מאחורי חלונות זכוכית. במספר עמדות מחשב מוצגים תולדות האיש וקרא עוד


עוד אטרקציות