מתוק, מתוק

מבט מקרוב על דרך הכנת מאפים ועוגות. הסיור מתחיל בסרטון המספר על ההסטוריה של רולדין ומשם עוברים למחלקות הייצור השונות, ודרך קיר זכוכית הצופה למתרחש בתחנות האפייה, מקבלים הסברים על התהליכים השונים במפעל: לישה, יצירת המאפים, קישוט וסידור במגשים ועד השילוח במשאיות. בתום הסיור חוזרים לחדר המבקרים שם על גבי שולחנות עבודה מכינים המבקרים עוגיות חמאה, מרקיז שוקולד, וכדורי שוקולד לשימוש אישי בהדרכת השף.
הפעילות במקום מתקיימת רק בחופשים ובחגים בימים א-ה בין השעות 9:00-13:00. סיור יוצא בכל שעה עגולה. מתאים לילדים מגיל 3 ומעלה. בתיאום מראש בלבד.

( 5 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • לוטרה

  לוטרה
  מרכז המבקרים של רולדין|4 15.09.13
  אחרי הים, בריכה, ים, בריכה הנה עוד רעיון חמוד לבלוי משפחתי קולינרצ'יק (קולינארי בקטנה). אי שם בקדימה מתקיימת סדנת אפיית עוגיות של רולדין. חוויה מהנה וקצת יוצאת דופן. לאחר ששוטפים ידיים ומקבלים מצנפות אופים פונים להכנת שלושה סוגים של עוגיות: מרקיז שוקולה, כדורי שוקולד ועוגיות סוכר שאחרי התנור גם מקשטים בצבעי מאכל. אחרי ששמים את הכל בתנור צופים בסרטון על ההסטוריה והתיפעול של רולדין וגם עושים תצפית על העובדים במפעל. הסדנה המתקיימת בסטודיו המותאם לילדים להפליא. את הכל לוקחים בסוף הביתה אם הצלחתם לא לזלול כבר שם. סיכום: רופא השיניים לא ימות על הסיור הזה מצד שני לא הוא שומר הילדים בחופש :) מגיל 3
 • תלתן

  תלתן
  טעים , באמת טעים...|4 15.12.09
  בסה"כ יוצרים שלושה מיני עוגיות. יוצרים ? טוב , רק אם קוראים לגלגול כדור שוקולד בסוכריות צבעוניות - יצירה או כדור אחר באבקת סוכר. למדריכה אין "מדונה" אז בקושי שומעים אותה , וגם את הסרט לא ממש מצליחים לשמוע , שלא לדבר על לראות בגלל שהחדר מואר מדי. אח"כ עוברים לתצפית על המפעל. חלון קטן מדי , ומעט מאד מקום לצפות באמת מה קורה שם למטה במפעל. אז חיכינו שכולם ילכו , עמדנו וצפינו שעה ארוכה , מרותקים ונהנים לראות איך הכל נעשה ידנית. באמת , מעורר התפעלות. אני משערת שלא נדרשת השקעה רבה מדי , אלא מעט , כדי להנעים יותר את הסיור.
 • zvikaz

  zvikaz
  לכו עם הילדים|4 27.08.07
  הסיור אינו מאוד ארוך, ועיקרו הכנת עוגיות עם הילדים. בסופו יוצאים עם כמות נחמדה של עוגיות אפויות וכדורי שוקולד. הילדים מאוד נהנו ואנו כהורים נהנו מהיצירה איתם. בתום הסיור ההורים מוזמנים לקפה בקפיטריה/מסעדה המקומית. לקחת בחשבון שהבילוי במסעדה הוא חלק אינטגרלי מהסיור. המדריכה אגב הייתה נחמדה ולבבית.
 • יעלנרדי

  יעלנרדי
  אכזבה|3 01.09.05
  הסיור נעשה לקבוצה גדולה מדי , הכל מהר-מהר , אי אפשר לעכל כלום , ה"סדנא " - אפשר לעשות עוגיות בבית , בקצב שלנו , בכמות שלנו. הסיור כולו פרסומת לרשת , כמעט בלי ערך מוסף. ועוד לשלם על זה (25 ש"ח לילד !!! ). הילדות העבירו זמן בכיף , אז מילא. אבל בימינו , כשמרכזי מבקרים עולים ברמה - יש לאן להשתפר.
 • איילתהשחר

  איילתהשחר
  רולדין - חוויה לילדים|5 10.08.05
  ביקרנו 3 משפחות, עם ילדים בגילאים 3-12. את הסיור מנחה קונדיטור מקצועי עם גישה נפלאה לילדים. הילדים הכינו 3 סוגי עוגיות, הם הכינו ואנחנו אכלנו. היה טעים ובסה"כ חוויה נחמדה מאוד. שווה ביקור.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


עוד אטרקציות