לישון
אירוח דרוזי
לבבי ונעים
מול נוף נהדר
בעין אל אסד
לינה בצפון
לאכול
פאב ותיק
ומיוחד במינו
עם מגוון
סוגי בירות
בר מוזה
לבלות
סיור מודרך
בין אפרוחים
ועופות מים
בכפר ברוך

אטרקציה
לטייל
טיול רטוב
לכל המשפחה
כולל שחייה
ושפע צמחייה
הזכי
1 הגדל תמונה
צילום באדיבות המקום
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
מעיינות חמת גדר. צילום: באדיבות המקום
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
מעיינות חמת גדר. צילום: באדיבות המקום
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
מעיינות חמת גדר. צילום: באדיבות המקום
הועלה על ידי מערכתמפה
5 הגדל תמונה
מעיינות חמת גדר. צילום: באדיבות המקום
הועלה על ידי מערכתמפה
6 הגדל תמונה
מעיינות חמת גדר. צילום: באדיבות המקום
הועלה על ידי מערכתמפה
7 הגדל תמונה
מעיינות חמת גדר. צילום: באדיבות המקום
הועלה על ידי מערכתמפה
8 הגדל תמונה
מעיינות חמת גדר. צילום: באדיבות המקום
הועלה על ידי מערכתמפה
9 הגדל תמונה
חמת גדר בלילה
הועלה על ידי eyalsh
10 הגדל תמונה
חמת גדר בלילה
הועלה על ידי eyalsh
 

חמת גדר

גן הקסמים הירוק של חמת גדר כל כך מאורגן ויפה, שכבר לא רואים שם טבע. ממש קשה להימנע מהמחשבה שמישהו בטח מחמם שם את המים ורק צריך למצוא את חדר המכונות. אבל לא, יש כאן באמת חמישה מעיינות תרמו-מינרליים שבוקעים מבטן האדמה והם עשירים במינרלים שעושים טוב לגוף ולנפש. אם תכננתם טיול וקמתם אל בוקר סגריר, אל תעלו על דעתכם לבטל: דווקא כשיורד גשם כיף להתרחץ במים החמימים – 42 מעלות לאורך כל השנה. אגב, גם קיסרים רומיים ונשותיהם הגיעו לכאן לפני 1800 שנים לחופשות של רחצה תחת כיפת השמים, ובין רחצה לרחצה צפו בהצגות תיאטרון ובטח גם אכלו לא מעט.
מתחם המעיינות כולל בריכות רחבות ומפלי מים, המון דשא וצל, כסאות ומיטות נוחות לרבוץ עליהם בין טבילה לטבילה, בריכת רחצה לילדים וגם שתי מסעדות, חלבית ובשרית. בסמוך לבריכות נמצא ספא וילג' שמציע (בתשלום נוסף) חוויית טבילה שקטה יותר ומגוון טיפולי מגע. כדאי להקצות לביקור בחמת גדר לפחות חצי יום אם לא יום שלם, על מנת ליהנות משפע האטרקציות שבמקום, מרביתן כלולות במחיר הכרטיס.
עוד אטרקציות, אפשרויות לינה ובילויים במתחם חמת גדר

( 36 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • nadavbloch

  nadavbloch
  אתר מיוחד אבל לא ממש כייפי|3 16.11.14
  אין ספק שאתר המרחצאות הזה הוא ייחודי בקנה מידה ארצי בהיבט של המעיינות וגם בהיבט המיקום בנוף פראי עם גדרות ביטחון והגבול הירדני. אבל למי שהיה באתרים דומים בחו"ל קשה שלא להשוות. צפוף מאד, מעט מידי מתקנים הידרותרפיים (ג'קוזי, בועות וכדו') גורם לכך שהזמינות שלהם נמוכה בעת עומס (בחו"ל מפסיקים את פעולתם כל כמה זמן, כך שיש תחלופת אנשים). המחיר הוא אותו מחיר גם ליום שלם וגם אם מגיעים שעתיים לפני הסגירה. בכניסה לא טורחים לתת עלון התמצאות ו/או להסביר מה האפשרויות במקום. התחזוקה בינונית (אריחים חסרים בברכת המפלים, קילופי צבע). מזנונים יקרים מאד וגם הלוקרים בתשלום.
 • סגלגלה

  סגלגלה
  מומלץ בערב קר, יקר...|3 22.10.14
  מוצאי סוכות, 20:00 בערב, האתר היה יחסית מלא אבל לא נורא. רוב הדברים היו כבר סגורים ולכן לא הוגן שהמחיר נשאר יקר *מאוד*, ובכל זאת נהנו לרחוץ במים החמים ולהתייבש באוויר הקר. המזנון ליד הברכות יקר בצורה היסטרית. לא הייתי כאן בקיץ, אבל דמיוני אומר לי שמדובר במרק מהביל (מי רוצה לרחוץ במים כ"כ חמים ואז לצאת לאוויר הרותח של דרום הגולן?). לסיכום, נחמד פעם ב... יש הנחות די משמעותיות לתושבי הגולן, גמלאים וכולי
 • nachsht

  nachsht
  מקום מיוחד|4 13.07.14
  לא זול, אבל מאפשר יום בילוי מגוון ומהנה עם המשפחה; הינו ביום שישי ביולי ולא היה עמוס, הבריכה הקרה עם המגלשה היתה מאד מהנה, הבריכות החמות היו גם נחמדות אם כי פחות אטרקטיביות לילדים, מופע התוכים היה מוצלח, גן החיות ככה ככה, התנינים ידעו ימים טובים יותר ואתר העתיקות סגור (חבל), מסעדת המחבת שקיבלנו בה ארוחה כחלק מהדיל נותנת תחושה של מעבר במנהרת הזמן לשנות השמונים. בשל היחוד והגיוון של האתר, נראה לי חובה למשפחות ישראליות, אבל אני לא בטוח שיש טעם ליותר מביקור אחד (אלא אם המים החמים מסיעים לפתרון בעיה רפואית..)
 • נירית1

  נירית1
  נחמד במיוחד ליום חורף|4 15.05.13
  האתר צפוף מדי לטעמי אבל סהכ נחמד, בריכות שוות חמות וקרות, אטרקציות לילדים - תנינים, מופע תוכים..סה"כ נחמד, בפרט כשמזג האוויר לא איפשר סתם לנפוש בכנרת. מחיר כניסה לא זול (91 שח בחג) אבל ניתן להשיג כרטיסים מוזלים דרך ועדים.
 • avron

  avron
  חוויה רטובה וכנראה בריאה|4 27.10.11
  המקום שודרג משמעותית מהפעם הקודמת והרחוקה שביקרתי בו. אבל עדיין יש מקום לשיפור המלתחות הדי עלובות, צירוף תאי איחסון לכרטיס הכניסה כמו בחמי טבריה והתקנת מתקני מים קרים גם במחיר הפסד מסויים ממכירת שתיה. בבוקר יום ה' של שבוע עבודה היה יחסית שקט ורגוע (אם כי היו כמה בבונים צעקנים). סהכ ההתרשמות חיובית ומהנה.
 • sagyi

  sagyi
  חויה ליום חורף קר|4 05.02.11
  הטבילה במרחצאות החמים ביום חורף קר היא תענוג אמיתי- בערב פתוח עד 2200. ככל שיותר קר החוויה גדולה. ועכשיו גם מקפידים יותר על הנקיון ועל הסדר.
 • meron16

  meron16
  חוויה לילדים|4 28.08.10
  יש מופע תוכים מצויין ב-11:00. מומלץ להגיע לפני כדי להספיק את פינת הליטוף (יחסית אנושית). אח"כ סיבוב מרתק אצל התנינים ואז לבריכות המים הקרים. אנחנו ויתרנו על מעיינות הגופרית והעתיקות (אולי כשהילדים יגדלו). להביא הרבה מים קרים ולא לבנות על מסעדת המחבת...
 • avikatz22

  avikatz22
  ככה|3 13.08.10
  עקב זכרונות מפעמים קודמות, לא התקרבנו לצד של הבריכות ובייחוד לא למסעדות הזכורות כמזויעות. עשינו סיבוב בין בעלי החיים, מופע התוכים ממש ממש יפה, והאכלת התנינים חביבה. סה"כ מקום שמשום מה מעורר סלידה, אבל שווה ביקור חד פעמי לילדים.
 • codish

  codish
  בילוי מצוין של יום עם המשפחה|5 09.05.10
  מגוון האפשרויות במקום מבטיח משהו טוב לכל בני המשפחה - חיות - בעיקר תנינים כמובן, מרחצאות חמים (אצלינו נהנו מגיל 12 ומעלה - לקטנים היה מסריח מדי) עם המון השקעה במפלים וב"גקוזי" ובריכת מים מתוקים נהדרת. לילדים גם מגלשה מדהימה ומתקן ספלא ששהעסיק את הקטנטנים. למי שיש עוד כח נותרו העתיקות... המקום מושקע, נקי ושמור. ח-ו-ב-ה!!! לבוא עם קופונים או כרטיסי הנחה שיש כמעט בכל חברה גדולה (לפחות לעובדי שירותי בריאות כללית יש).
 • yoavbp

  yoavbp
  7 שעות במקום לא יכולות לשקר..|4 02.04.10
  הגענו למקום ביום ו' ב- 9:30 ויצאנו ב- 16:30, אז על מה יש בכלל להתלונן ? כמעט שעתיים חלפו להם עם הילדים בפינת החי, שם ראינו תנינים, מופע חביב של תוכים, פינת ליטוף ועוד. משם עברנו למרחצאות החמים (אני באופן אישי לא יכול לעמוד בחום ובריח של הגופרית...), אח"כ עברנו לבריכה של המים הרגילים, בין לבין הילדים הלכו לקפוץ במתקנים המתנפחים שהוצבו במקום (כנראה בגלל שזה היה בחג). לגבי המחיר - תמיד כדאי להשיג שוברי הנחה או לרכוש כרטיסים מאירגון כלשהו (חבר/אירגון המורים וכו'). בסה"כ חזרנו עייפים, אך מרוצים. והאמת ממש אבל ממש מסריחים...(מהגופרית, אין מה לעשות...)
- 1
אתר מפה מעדכן בקביעות שעות פתיחה וטווחי מחירים, אך תמיד מומלץ לבדוק מראש עם המקום.
עוד אטרקציות