הפארק האקולוגי שבפאתי קיבוץ רביבים בנוי מבוץ ומעץ, ומתפרש על שטח של 16 דונם. בפארק יש גן זואולוגי הכולל בעלי חיים האופייניים למדבר כמו זאב, שועל, עופות דורסים, יענים וגמלים. לצד אלה אפשר לפגוש חיות נוספות שאינן מדבריות כלל, ואולי בגלל זה נראה שקצת חם ולא נח להן: עופות מים שנבנה במיוחד עבורם אגם מלאכותי, בבונים, תוכים ועוד. במבנה עץ גדול נמצאת פינת ליטוף והאכלה שבה אפשר לראות וכמובן ללטף ארנבים, צבים, חמוס ועוד. סולם עץ הניצב במרכז המבנה מוביל לתצפית מוגבהת על כל המתחם.

לינה
בתחומי הפארק אפשר להישאר ללון בבית בוץ, באוהל טיפי וקזחי, בחדר אירוח, בחאן או באוהלים וליהנות מחימום בחורף וקירור בקיץ, ממחצלות וממזרנים. לרשות האורחים עומדים שירותים ומקלחות עם מים חמים ומטבח מאובזר. בחדרי האירוח יש מיטות, מזגן, מטבחון עם מקרר, טלוויזיה, שירותים ומקלחת פרטיים.
ידידותי לילדים
במתחם יש שלל אטרקציות מדבריות לילדים. כאן הזאטוטים יכולים ללמוד איך ללבן לבנים מבוץ, איך אופים פיתות בטאבון ואיך מייצרים שמן זית. כל המשפחה יכולה לסייר במיני רכבת, להשתתף בסיור מודרך בגן הזואולוגי או ליהנות בארגז החול הגדול המדמה חפירות ארכיאולוגיות בנושא דינוזאורים. בתשלום נוסף אפשר להשתתף בפעילויות יצירה עם חול צבעוני וחימר.

( 31 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • ellaw555

  ellaw555
  יש למקום הרבה פוטנציאל|2 11.10.14
  לנו במתחם הקמפינג הקטן, והלא באמת מיועד לכך. לא מסודר ומאובזר אם כי מנהל המתחם מאוד משתדל ומנסה לארגן מה שצריך. המקום מוזנח ביותר ולא נקי. מנקים את המקום רק פעם אחת בשעות הבוקר (לפחות לפי מה שאנחנו ראינו). המקום מאוד מבולגן, נראה כאילו בנו טלאי ועוד טלאי. במקום מגוון חיות שהילדים מאוד אוהבים, גם כאן חייב להיות יותר מתוחזק ונקי. ארוחת הבוקר חביבה ביותר וכוללת פיתוח להכנה עצמית על טאבון, לאבנה, ירקות, טחינה ושוקלד. בנוסף קפה ותה. הכל בשפע. הילדים סך הכל מאוד נהנו מהחיות ומהמרחב, אבל הרמה התחזוקתית חייבת להשתפר! כמו שציינתי, פוטנציאל קיים.
 • hm36

  hm36
  מצוין למשפחות עם ילדים קטנים|4 31.10.11
  היינו 5 משפחות עם ילדים עד גיל 9 - הילדים נהנוווו.ישנו במתחם האוהלים,יש להצטייד בשמיכות וכריות,סך הכל נחמד מאוד. המיקום לא רע - שעה וחצי מהמרכז.חניון לילה+אטרקציות נחמדות לילדים:פינת חי וליטוף,מיני רכבת וארוחת בוקר הכוללת:הכנת פיתות בטאבון,לבנה,ירקות וזיתים. 4 כוכבים - מהנה וחד פעמי. ניתן להגיע בשעות הבוקר ליום של הפעלות לילדים.
 • tinky

  tinky
  מעולה לילדים, אפשר לתחזק יותר|4 23.10.11
  היינו בסוכות המקום היה מלא אנשים, שמחנו שבחרנו באוהלי הטיפי שהיו מעולים ופחות המוניים מהחאן, ארוחת הבוקר הייתה מעולה במיוחד הפיתות בסאדג' ובטבון, אך המקום לא היה מתוחזק ברמה גבוהה, והיו כל מיני ביתנים מוזנחים וכאלו, חוץ מזה היה דיי נקי והילדים נהנו מאוד
 • yanirt72

  yanirt72
  מצוין לילדים. יחס יוצא דופן.|4 11.05.11
  מקום לשיפור : תחזוקה יותר טובה.
 • danam_20

  danam_20
  יופי חי|4 29.11.10
  יפה, נקי ומסודר עם המון תעסוקה לילדים. יש אפשרות לקנית מוצרים במקום כגון שמן זית וזיתים (מעולים!!). אפשר בקלות להעביר יום שלם בלי להרגיש.
 • איילת

  איילת
  גן חיות קטן|4 20.05.10
  לנו במקום והילדים (בני הארבע) נהננו מאוד ! יש פינת ליטוף קטנה ומגוון פינות חמד שסיפקו לילדים תעסוקה למשך יומיים שלמים.. בנוסף, יש פינות יצירה בתשלום סימלי ורכבת, שמן הראוי לדאוג יותר לתחזוקתה..
 • nachsht

  nachsht
  בסדר|4 04.04.10
  משהו בין פינת חי לגן חיות קטן, רמת התחזוקה לא ממש גבוהה, נראה שבאתר מתרכזים בהקמת חדרים ללינת אנשים ופחות ברווחת בע"ח. ה'חוכמה' שהמבקרים נוהגים בטרקטורון אליו מחוברת שיירת כסאות עם ילדים- ממש לא מוצלחת ולא בטיחותית, ראינו כמעט תאונה שהתרחשה בשל כך. אבל סה"כ, יחד עם ההפעלות בילוי חביב לילדים.
 • נירית1

  נירית1
  נחמד|3 17.04.09
  במקום אפייה עצמית של פיתות בטאבון, סיור קצר ברכבת לילדים, ליטוף והאכלה של חיות מדבריות ואחרות וצפייה בציפורי טרף. נחמד, לא מעבר.
 • eliko421

  eliko421
  פארק חביב|4 10.01.09
  עם הפעלות נחמדות וגם קניות - למי שחייב לחזור הביתה עם משהו. מגוון החיות אינו גדול במיוחד
 • naor01

  naor01
  נחמד ומהנה לילדים|4 16.08.08
  היתרון של האתר הוא במיקומו - אטרקציה דומה במרכז - לא הייתה נראיית כה אטרקטיבית . בסך הכל הילדים מאוד נהנו והמחיר היה כמעט וסביר . המלצה חמה : לא להרגיז את הבבונים , היו ילדים שהתגרו בהם והם החלו להשתולל באופן שהפחיד את הקטנים ( הם בכלוב - כך שאין סכנה מלבד הבהלה ) עוד דבר, מומלץ לא לפתח יותר מידי ציפיות , בגלל "מומלץ מפה" !!
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
שביל הסלטשביל הסלט מומלץ מפה9.5אורי אלון הוא אגרונום, חקלאי ואלוף הארץ בהפרחת יוני דואר. הטיול המודרך שהוא מוביל בחבל הבשור, בין נופי טבע לנופי חקלאות מתקדמת, משלב את כל אהבותיו המקצועיות ואת תחביביו. תחילת הטיול היא בשדות הפלחה ב"דרך השדות", משם עוברים המטיילים לחממות פרטיות בהן אפשר לראות ולטעום תותים מעופפים שהם תותי שדה שגדלים באדניות מוגבהות ובחממה הם מודברים בהדברה ביולוגית ללא שימוש בחומרי ריסוס. בהמשך נכנסים המטיילים לחממות בהן מגדלים עגבניות שרי, עוצרים ליד מכוורות של דבורי בומבוס שהחקלאים נעזרים בהם למטרות האבקה, וממשיכים לפרדס של תפוזים סיניים ותפוזי דם המתפקעים מעסיס אדמדם. בכל אחת מהתחנות במסלול ישנה הפעלה, טעימה או הסבר ובסוף הסיור מגיעים המטיילים לחצר משקו של אלון. שם מפריחים הילדים והמבוגרים יוני דואר כשלכל אחת מהן מוצמדת משאלה קטנה של השולח. במשק של אורי ושולי אלון גדלות לצד שובכי היונים ערוגות תבלין מהם מכינים ביחד לקינוח היום רוטב פסטו שמלווה את הפיתות שנאפות גם הן במקום ומתובלות בסיפורים ואגדות. הסיורים נערכים כשלוש שעות, מתואמים בתיאום מראש ומתאימים לכל הגילאים.קרא עוד


עוד אטרקציות