במילה "כולה" מקופלת האידיאולוגיה של מרכז הטיפולים הצמוד לבית הקפה וחנות הבגדים של קום איל פו. יהיה מי שיקרא לזה ספא, אחרי הכול מסתובבות שם נשים עטופות בחלוקים לבנים, אבל כאן מעדיפים להתייחס למקום כאל מרחב השייך לנשים ורק להן, מקום לטיפול, פינוק, התענגות, שיקום ואפילו העצמה של נשים. ההתייחסות לאישה ולמכלול צרכיה, לכולה, גוף ונפש, עומד כאן במרכז הדברים. רשימת הסדנאות שמועברות כאן עוסקות בהגשמה עצמית, מיתוג עצמי וריפוי באמצעות שירים; ברשימת הטיפולים כלולים גם טיפול המקל על תופעות גיל המעבר ותופעות המחזור, טיפול מיוחד לנשים בהיריון, טיפול לנשים שעברו כריתת שד, ואחר לנשים שעברו טראומה של התעללות או תקיפה. אבל גם מי שרוצה רק מסאז' מענג וממריץ שבמהלכו נמשח הגוף בשוקולד חם, עיסוי עם חומרים על בסיס תה ירוק, מסאז' שבדי או רק פדיקור ומניקור תתקבל כאן בברכה.

מעבר למסרים הפמיניסטיים, הספא, שהוא אחד היפים בארץ, מספק בועה מעוצבת היטב ומרגיעה לשעה קלה במתחם הנעים שבנמל. מומלץ ליום כיף עם חברות, אמהות או בנות.

( 4 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • amshagit

  amshagit
  חוויה מרנינה ומקצועית לעילא|5 05.01.14
  מהרגע שנכנסתי למקום השרה עליי המקום רוגע ,נשיות ורצון של העובדים להסב לי נחת ,הובלתי אחר כבוד למלתחות שם חיכו לי קרמים לשיער לפנים,לגוף החלפתי לחלוק וישבתי לחכות למטפלת ,קודם כל זה המקום הראשון שלוקח בחשבון שזה שיש חלוק עלייך לא אומר שאוטומטית הפכת להיות חובבת עשבי תה וכך חיכה לי שם נס קפה וחלב ושתיתי לי בהנאה תחת עיון בספרים שונים שלא הייתי נתקלת בהם ביומיום . אחר כך הגיעה תמר המטפלת שהובילה אותי לטיפול .היא שאלה אותי חזק חלש או בינוני אבל אני שקצת היססתי סיפרתי לה שאני עוסקת בריצות ארוכות ,פירקתי את הגוף בשבת (4 שעות ריצה) ובאתי להרכיב מחדש . המסג' היה במילה אחת -מעולה!!! תודה כולה!!!
 • galida

  galida
  ספא לנשים מפנק|4 07.12.09
  אמנם הספא יקר, יקר, יקר - אבל המיקום מוצלח, ובגלל שהספא רק לנשים לי יותר נעים לבקר בו. רב המטפלות נעימות וקשובות לרצון הלקוח. אך עדיין יקר, יקר, יקר!
 • Yehuda10

  Yehuda10
  יקר ללא הצדקה|2 31.05.08
  מעבר לנוף אין למקום מה להציע ...פקידות קבלה לא נחמדות ומחירים לא ריאליים !!!
 • sophiedw

  sophiedw
  לא שווה המחיר|3 04.01.08
  האווירה נעימה ויש למקום פוטנציאל. אבל יקר מידי וקצת פלצני
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


עוד אטרקציות