פארק המים נמצא בסמוך למלון חוף גיא ויש בו שבעה סוגי מגלשות מים, בריכה עם מים רדודים ומתקני שעשוע, מרחבי דשא ופינות מוצלות לשבת בהן. לפארק חוף רחצה פרטי ואחרי הוצאת האנרגיות במגלשות אפשר לעבור לבילוי קצת יותר רגוע הכולל טבילה במי הכנרת. אורחי מלון חוף גיא ייהנו מכניסה ללא תשלום למתחם הפארק.

( 9 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • גוטי

  גוטי
  מצוין!|5 21.08.15
  היינו בשיא העונה והיה עמוס ביותר. אבל! המקום גדול ומרווח, שמשיות וכסאות בשפע מרוחקות אחת מהשניה באופן כזה שמאפשר עם כל העומס מרווח ומקום לכל אחד, המקום מתוחזק היטב ונקי, והמכללות כמובן להיט. יש גם בריכת פעוטות גדולה מאד עם מגלשות קטנות - מעולה לילדים קטנים ממש. שלושה ילדים קטנים נהנו ביותר ולא רצו ללכת... והאמת - גם אנחנו
 • אייריס

  אייריס
  הילדים נהנו,ההורים פחות|4 24.05.14
  באנו במיוחד באמצע שבוע מחוץ לעונה , פעם ראשונה של הילדים בפארק מים. בכל האתר היינו אולי 10 -15 משפחות. המקום נקי, מטופח, מזנון לא יקר. אין תורים כמובן והילדים התרוצצו בלי סוף. אבל..משעה 11:00 בערך הפעילו מוזיקה מזרחית בלבד ובאיכות שמע גרועה להפליא. לבקשתנו הסכימו להנמיך אך לא לכבות. לא היה נראה שמישהו בעניין של המוזיקה בכלל .האחראי , איש נחמד מאוד כמו כל הצוות, הסביר שעכשיו רק 2 רמקולים עובדים ובעונה כל הרמקולים יפעלו כולל צוות בידור. הקיצור, הבילוי המדהים הפך לדי סיוטי. בכל אופן 4 כוכבים על כל השאר
 • kidar1z

  kidar1z
  לכייף בכיף|4 19.08.13
  היינו ביום שישי באמצע אוגוסט. הגענו מוקדם, התחיל מרווח, אבל גם בשיא העומס כשהיו המוני מבלים מבוגרים וילדים לא הרגשנו צפוף. לכל משפחה או חבורה יש שמשיה נפרדת. נקיא כי כל הזמן עוברים ומנקים. החסרון הוא ההמתנה הארוכה במגלשות. מגלשות מגוונות לפי הלב ורמת הריגוש. בריכת הגלים והשחיה נקיה אבל חוף הכינרת קטן, המים עכורים (אוי כינרת שלי) והמדרון בתוך המים תלול ומיד מים עמוקים. בהשוואה לפארק מים אחר על הכינרת בו היינו לפני יומיים, חוף גיא עדיף בהרבה. לא זול אבל טוב. שימרו על הילדים הקטנים קרוב, המקום גדול וכשייש קהל כל כך גדול קל ללכת לאיבוד. ראיתי ילד כזה וגם לי בא לבכות.
 • l9901

  l9901
  מוצלח מאוד!|5 01.10.12
  ביקרנו בפארק ביום שלמחרת כיפור. התמזל מזלנו ליום מאוד רגוע. לא היו תורים כלל לאף אחת מהמגלשות. הפארק היה אורירי ומזמין. נהננו מאוד במקום והשתובבנו בין כל המגלשות. הילדים היו בעננים. מידי 20 דקות נקראנו לטבול בבריכת הגלים הגועשת. הפארק מתוחזק הייטב, להבדיל ממקומות דומים נוספים באותו אזור. המחיר מעט גבוה, אך שווה! 80 שח לאדם, למשפחה זו הוצאה לא קטנה...
 • galshani

  galshani
  בילוי מוצלח|4 24.08.11
  בהחלט ראוי לשם פארק מים- בריכת ילדים, מגוון מגלשות, כינרת, בריכת גלים. מעבר לכך דשא מטופח ונקי, שמשיות נוחות וכסאות צמודים. והכי חשוב, אין אפשרות לעשות מנגלים מה שמבטיח אווירה קצת פחות חנוקה. היינו באוגוסט ויחסית לעומס במקומות אחרים, התורים למגלשות היו סבירים. עם זאת, מומלץ להגיע מוקדם, גם פחות תורים וגם פחות לכלוך.
 • davihare

  davihare
  בילוי מהנה|4 16.08.11
  כל קיץ אני והבן מגיעים ביולי לחוף גיא. יתרונות: אין צפיפות ואין תור כמעט במגלשות. ברכת גלים טובה וסך הכל נהנים. חסרונות: יקר! המסעדה טובה רק לשתיה וקרטיב. במקלחו של המלתחה היו מיים קרים בלבד.
 • avikatz22

  avikatz22
  סה"כ טוב|4 21.08.10
  כנראה החלופה היותר טובה בכנרת לפארק מים. למרות שגדוש לא צפוף מדי. סה"כ מתוחזק היטב. קצת יקר, אבל יש מגוון מגלשות, גם לקטנים, ואפילו חוף קטן לטבילה בכנרת.
 • rabinovich

  rabinovich
  כייף אמיתי|5 02.08.08
  כל הכבוד שנה אחרי שנה אנחנו חוזרים כל המשפחה הרחבה לפארק המים ולחוף גיא שעל הכנרת. נקי מסודר מאורגן לא זול בכניסה אבל שווה כל אגורה. המלצה לשיפור לארגן את החניה ללא סימוני חניה הבלגן גדול ממולץ בחום רטוב !!
 • galiavu

  galiavu
  כיף רטוב (לא למתבודדים אנינים)|4 24.08.07
  אי אפשר לגמרי לחמוק מהמוניות בביקור בפארק מים בסוף אוגוסט, אבל בחוף גיא הצפיפות לא מעיקה מדי, התורים לא ארוכים מדי והרעש מקורו בעיקר במוזיקה הקולנית והמעצבנת המושמעת ברמקולים, ולא בקהל. המקום רחב ידיים ונקי להפתיע. כיף לגלוש במגלשות, פחות כיף לראות את אלה שמצפצפים על ההוראות ותוקעים את כל התור. אה, כן, ומשטחי הגרנוליט נורא דוקרים ברגליים. אי אפשר לחשוב על פתרון מונע החלקה אחר?
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
הסדנא לטקסטילהסדנא לטקסטיל מומלץ מפה9.7אם לפעמים כשאתם מתסתכלים על העוברים ושבים ברחוב, נדמה לכם שכולם לובשים את אותם הבגדים, בסדנת הטקסטיל של תמר ותומר בר-נס תוכלו לעצב לכם חולצה ייחודית. הזוג המקסים והלבבי הזה זורק זריקת צבע בלבו של קיבוץ אשדות יעקב ורצוי שהצבע הזה יודפס על בד. בני הזוג עקבו אחרי חלומם לעבור לקיבוץ ולא זנחו את נטיות לבם. תמר התמחתה בעיצוב טקסטיל בבית ספר שנקר וכעת היא מנחילה את מסורת ההדפס על בד לילדים ולמבוגרים בסדנאות. כל מבקר יכול לבחור חולצה או סינר ולהטביע בהם חותמות וציורים לפי שבלונות מגוונות, או לכתוב משפטים העולים על רוחו. נעים ליצור בסדנה האינטימית, השמחה והססגונית שתומר ותמר שיפצו במו ידיהם ונעימה עוד יותר חברתם של השניים, שמדריכים בסבלנות רבה ולא שוללים אף גחמה אמנותית של היוצרים החובבים. ניכר בכל פרט בסדנה שמדובר פה בזוג אנשים יצירתיים שאוהבים את עיסוקם. המתעניינים מאוד בסיפורי הבדים וכן אנשי מקצוע, יכולים להשתתף בקורסים מעמיקים יותר להדפס על בד. כדי להשתתף בסדנה יש צורך לתאם מראש. מינימום שלושה משתתפים לפתיחת סדנה. טלפון לתיאום סדנה: 052-6454274 תמר.קרא עוד


עוד אטרקציות