פארק מים חוף גיא

סוג: פארק מים
 

פארק המים נמצא בסמוך למלון חוף גיא ויש בו שבעה סוגי מגלשות מים, בריכה עם מים רדודים ומתקני שעשוע, מרחבי דשא ופינות מוצלות לשבת בהן. לפארק חוף רחצה פרטי ואחרי הוצאת האנרגיות במגלשות אפשר לעבור לבילוי קצת יותר רגוע הכולל טבילה במי הכנרת. אורחי מלון חוף גיא ייהנו מכניסה ללא תשלום למתחם הפארק.

( 7 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • kidar1z

  kidar1z
  לכייף בכיף|4 19.08.13
  היינו ביום שישי באמצע אוגוסט. הגענו מוקדם, התחיל מרווח, אבל גם בשיא העומס כשהיו המוני מבלים מבוגרים וילדים לא הרגשנו צפוף. לכל משפחה או חבורה יש שמשיה נפרדת. נקיא כי כל הזמן עוברים ומנקים. החסרון הוא ההמתנה הארוכה במגלשות. מגלשות מגוונות לפי הלב ורמת הריגוש. בריכת הגלים והשחיה נקיה אבל חוף הכינרת קטן, המים עכורים (אוי כינרת שלי) והמדרון בתוך המים תלול ומיד מים עמוקים. בהשוואה לפארק מים אחר על הכינרת בו היינו לפני יומיים, חוף גיא עדיף בהרבה. לא זול אבל טוב. שימרו על הילדים הקטנים קרוב, המקום גדול וכשייש קהל כל כך גדול קל ללכת לאיבוד. ראיתי ילד כזה וגם לי בא לבכות.
 • l9901

  l9901
  מוצלח מאוד!|5 01.10.12
  ביקרנו בפארק ביום שלמחרת כיפור. התמזל מזלנו ליום מאוד רגוע. לא היו תורים כלל לאף אחת מהמגלשות. הפארק היה אורירי ומזמין. נהננו מאוד במקום והשתובבנו בין כל המגלשות. הילדים היו בעננים. מידי 20 דקות נקראנו לטבול בבריכת הגלים הגועשת. הפארק מתוחזק הייטב, להבדיל ממקומות דומים נוספים באותו אזור. המחיר מעט גבוה, אך שווה! 80 שח לאדם, למשפחה זו הוצאה לא קטנה...
 • galshani

  galshani
  בילוי מוצלח|4 24.08.11
  בהחלט ראוי לשם פארק מים- בריכת ילדים, מגוון מגלשות, כינרת, בריכת גלים. מעבר לכך דשא מטופח ונקי, שמשיות נוחות וכסאות צמודים. והכי חשוב, אין אפשרות לעשות מנגלים מה שמבטיח אווירה קצת פחות חנוקה. היינו באוגוסט ויחסית לעומס במקומות אחרים, התורים למגלשות היו סבירים. עם זאת, מומלץ להגיע מוקדם, גם פחות תורים וגם פחות לכלוך.
 • davihare

  davihare
  בילוי מהנה|4 16.08.11
  כל קיץ אני והבן מגיעים ביולי לחוף גיא. יתרונות: אין צפיפות ואין תור כמעט במגלשות. ברכת גלים טובה וסך הכל נהנים. חסרונות: יקר! המסעדה טובה רק לשתיה וקרטיב. במקלחו של המלתחה היו מיים קרים בלבד.
 • avikatz22

  avikatz22
  סה"כ טוב|4 21.08.10
  כנראה החלופה היותר טובה בכנרת לפארק מים. למרות שגדוש לא צפוף מדי. סה"כ מתוחזק היטב. קצת יקר, אבל יש מגוון מגלשות, גם לקטנים, ואפילו חוף קטן לטבילה בכנרת.
 • rabinovich

  rabinovich
  כייף אמיתי|5 02.08.08
  כל הכבוד שנה אחרי שנה אנחנו חוזרים כל המשפחה הרחבה לפארק המים ולחוף גיא שעל הכנרת. נקי מסודר מאורגן לא זול בכניסה אבל שווה כל אגורה. המלצה לשיפור לארגן את החניה ללא סימוני חניה הבלגן גדול ממולץ בחום רטוב !!
 • galiavu

  galiavu
  כיף רטוב (לא למתבודדים אנינים)|4 24.08.07
  אי אפשר לגמרי לחמוק מהמוניות בביקור בפארק מים בסוף אוגוסט, אבל בחוף גיא הצפיפות לא מעיקה מדי, התורים לא ארוכים מדי והרעש מקורו בעיקר במוזיקה הקולנית והמעצבנת המושמעת ברמקולים, ולא בקהל. המקום רחב ידיים ונקי להפתיע. כיף לגלוש במגלשות, פחות כיף לראות את אלה שמצפצפים על ההוראות ותוקעים את כל התור. אה, כן, ומשטחי הגרנוליט נורא דוקרים ברגליים. אי אפשר לחשוב על פתרון מונע החלקה אחר?
- 1
אתר מפה מעדכן בקביעות שעות פתיחה וטווחי מחירים, אך תמיד מומלץ לבדוק מראש עם המקום.
עוד אטרקציות מומלצות
מוזיאון האדם הקדמוןמוזיאון האדם הקדמון מומלץ מפה8.5בכניסה למוזיאון האדם הקדמון, בסוף שורת ההתפתחות מהאדם הקדמון ועד לאדם שהננו היום, מוצבת מראה כדי שנראה מה יצא בסוף תהליך ההתפתחות. אנחנו והכלים שברשותנו שכלול של תרבות שהחלה לפני מאות אלפי שנים. זוהי התמצית של המוזיאון, המציג אוסף ממצאים פרהיסטוריים שמקורם בעמק החולה. במוזיאון מוצגים 1600 פריטים שבהם כלי עבודה, תכשיטים, פסלים ושלדים שנמצאו בחפירות באזור ובמערות הקבורה בתחום הקיבוץ. אולם המוזיאון נחלק למדורים בנושאים המשלימים את תמונת חייו של האדם הקדמון - מגורים, ציד וליקוט המזון ובעלי חיים קדמוניים. במדור האתנוגרפיה מוצגים חפצים וכלים מתרבויות בנות זמננו שעדיין לא עברו את מהפכת התיעוש והטכנולוגיה ומשתמשות בחומרים מן הטבע לציד, ללבוש ולאמנות. אמנון אסף, הרוח החיה מאחורי המוזיאון, מצא את אבן היד הראשונה באוסף כשסיקל שדה בור כשהיה בפלמ"ח. מאז הוא המשיך ואסף ואף צבר ידע נרחב ומנהל כיום את המוזיאון היחיד בארץ לפרהיסטוריה ללא תמיכה כלכלית. את הידע האדיר הוא מעביר בהדרכות לילדים ולמבוגרים הבאים למוזיאון. הממצאים בתצוגה, שנאספו כולם בעמק החולה ומעידים על החיים הקדומים במקום נותנים מעט קרא עוד
עוד אטרקציות