פירמידה - מרכז לאמנות עכשווית

מומלץ מפה
8
סוג: גלריה
 

המרכז לאמנות שבואדי סאליב הוקם בשנת 2007 על ידי חברי קבוצת פירמידה, אמנים יהודים וערבים המתגוררים באיזור חיפה. הקבוצה פועלת בבניין בית ספר נטוש ומציגה בין כתליו את עבודתיה בנושאים מתחלפים . מדי שנה נבחרים על ידי הקבוצה שישה אמנים צעירים הזוכים לעבוד וליצור בסטודיו וחללי היצירה שבמרכז, ללא תשלום למשך שנה אחת.

חברי קבוצת פירמידה שבראשם עומד האמן אברהם אילת, פתחו את המרכז במטרה ליצור גשר בין האמנות לציבור הרחב ולקהילה שמסביב דבר שמסביר גם את המיקום שנבחר בשכונת ואדי סאליב על בתי האבן שבה והאוכלוסיה המקומית הותיקה. שתי תערוכות גדולות מוצגות פעמיים בשנה לצד תערוכות מתחלפות מצומצמות יותר.

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • אותהגברת

    אותהגברת
    מרכז חיוני, חשוב ומלא בצבע|5 17.03.08
    כמה כיף להגיע למקום שבו האמנות צומחת ישירות מהלב, בלי יחצנים, בלי אורות מסנוורים, פשוט אמנות. כיף ומעניין לראות אמן עובד ובטח כשהוא אדם צעיר ומבטיח. כיף גם להכיר את האמנות הצעירה, זו שעדיין לא הופיעה במוזיאונים הגדולים. מקום מקסים.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


חי פארקחי פארק מומלץ מפה9.3החי פארק בקריית מוצקין הוא אתר בילוי משפחתי, מטופח ומרהיב ביופיו, המשתרע על פני 180 דונם. המקום מחולק למספר מתחמים, כשהמרכזי בהם הוא גן החיות היפהפה ובו מגוון רחב של בעלי חיים, בבתי גידול מעוצבים, המדמים את סביבתם הטבעית. בין דיירי המקום תוכלו לפגוש – ג'ירפות, פילים, קופי אורנגאוטן, עופות שונים, פינגווינים, זוחלים למיניהם, ועוד, כאשר רוב התצוגות מאפשרות למבקרים קרבה ממשית לבעלי החיים. בפינת הליטוף תוכלו ללטף אנרבונים, כבשים ועיזים. בנוסף, ניתן לרכב על גמלים וסוסי פוני בשבילים הרחבים שבתוך גן החיות. במתחם הפארק ניתן למצוא אגם גדול של ברבורים וברווזים, הכולל מזרקות וצמחיית מים מעוצבת. סביב האגם קיימת טיילת רחבת ידיים הכוללת מסלול הליכה. הפארק מתאפיין במרבדי דשא, פינות ישיבה מוצלות ומתקני שעשועים לילדים. במתחם הלונה חי, קיים מיני לונה פארק ססגוני המכיל מתקנים חשמליים. זה המקום המושלם לתת לילדים לפרוק אנרגיה ולהתמלא בחיוכים. מתחם האמפי פארק הינו מתחם נוסף בו מתקיימים אירועים והופעות עם מיטב אומנים מהארץ ומחו"ל. המתחם יכול להכיל עד 10,000 איש. גן החיות מוערך כמרכז הבילוי הקרא עוד
עוד אטרקציות