סקייטפארק גלית

פארק ספורט ראשון מסוגו בארץ, שבמרכזו סקייטפארק מקצועי ברמה בין-לאומית, המציע לחובבי הסקטבורד והרולר, מקום ראוי לאימון והפגנת יכולת. בפארק נבנו מתקנים המיועדים לתעלולי מחליקי הרולר והבורדים המקצועיים ובהם שתי בריכות עמוקות ובור בטון גדול. איזור הסקייטפארק מואר עד 24:00. עוד בפארק, מתקני משחק וכושר לילדים, כ-20 דונם מדשאות, מגרשי ספורט, משטחים רטובים עם משחקי מים ואפילו מקלחות התרעננות בין לבין. לאלו מביניכם שהגיעו לכושר שיא ורוצים לפרוש בשיא, מחכות פינות מוצלות בשפע. למען האמת לא חייבים לעסוק בפעילות ספורטיבית או להחליק, השהייה בפארק נעימה ומרגיעה, וגם אם תגיעו לכאן עם ספר ומוזיקה שאתם אוהבים, תקבלו את מלוא התמורה. הכניסה חופשית.

( 4 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • sasmic

  sasmic
  אחלה מתחם|5 01.01.10
  מתחם ייחודי שנותן מענה מעולה לבני הנוער באיזור. כיף לעבור באיזור בימי חמישי ולראות את כל הצעירים נהנים מהמתחם, בחלט כל הכבוד למיישמי הרעיון.
 • yoavbp

  yoavbp
  אקסטרים !|5 01.01.10
  שאפו למי שחשב על זה ובנה את זה. איפה הייתם שהייתי ילד ?! משטח איכותי ומגוןן לרולרבליידס וסקייטבורד. אני ממתין בקוצר רוח שהילד יגדל ויהיה לי תירוץ לחזור לסקייטבורד..
 • yytzhaki2

  yytzhaki2
  חלום כל סקייטר|5 05.12.07
  סופסוף מתקן החלקה משובח לסקייטרים. תענוג לראות איךהילדים (והלא ילדים) נהנים מהמיתקן.
 • עדנוש

  עדנוש
  פארק נפלא ולא רק למחליקים |5 12.11.07
  הפארק נפתח בראשית נוב' והוא כבר מלא במחליקים. 2"בריכות" עמוקות ו"בור" בטון גדול למחליקי הרולר והבורדים המקצועיים. לצד הבריכות גם מקום אפשרי למתחילים וילדים קטנים. ברחבי הפארק (הלא גדול) מדרכות בטון, ספסלים, מדשאות וצל. הוצבו בו גם מתקנים ייחודים ומתקני כושר. המתקנים מצוינים בפני עצמם. חסרה אגב ברזייה.. מתאים לילדים (יסודי) נוער ומעלה. ממליצה להמנע מהגעה בשבתות.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
מוזיאון תל אביב לאמנותמוזיאון תל אביב לאמנות מומלץ מפה9.8מוזיאון תל אביב תופס מקום מרכזי בסצנת האמנות הישראלית המודרנית. הוא מהווה מרכז חשוב הנותן במה לאמנים ישראליים וכן לאמנים בעלי שם מכל העולם. התארחו ומתארחות בו תערוכות משמעותיות בעולם האמנות המקומי. המוזיאון והמוסדות הסמוכים לו, ספריית בית אריאלה ומשכן אמנויות הבמה הם עורק פועם בלבה התרבותי של תל אביב. המוזיאון הוקם ב-1932 ביוזמת ראש העיר מאיר דיזנגוף. תחילה שכן המוזיאון בביתו של דיזנגוף, אך הרחבת האוסף חייבה את הקמתו של מבנה גדול יותר וב-1971 נחנך משכנו הנוכחי. במוזיאון תצוגת קבע של אמנים אירופאיים מהמאות ה-16 עד ה-19, אוסף אמנות של ציירים מהמאה ה-20 שבו יצירות של אמנים גדולים כקלימט וקנדינסקי ותצוגת קבע של פיסול מודרני ובה גם יצירות של פיקאסו. נוסף על תצוגות הקבע מציג המוזיאון תערוכות מתחלפות בכל תחומי האמנות ותערוכה מתחלפת המיועדת לילדים ונסמכת על אוספי המוזיאון. כן מתקיימים במוזיאון אירועי תרבות כקונצרטים והצגות ומוקרנים בו סרטים. הכניסה למוזיאון לילדים עד גיל 18 היא ללא תשלום, ילדים עד גיל 14 חייבים בליווי הורים.קרא עוד
בית ביאליקבית ביאליק מומלץ מפה9.7בקצה רחוב שנקרא על שמו עוד בחייו, כבוד שזכו לו מתי מעט מיקירי העיר והאומה, נמצא ביתו של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק. ב - 2009, לאחר עבודות שיפוץ שארכו כשלוש שנים, נפתחו דלתות הבית מחדש לציבור. הבית המרשים בו גר וכתב ביאליק בין השנים 1925-1934, תוכנן על פי מסורת הבניה המזרחית ומשלב בין מזרח למערב. האדריכלות המזרחית לצד הריהוט האירופי שבעלי הבית הביאו אתם, יוצרים תמהיל פיוטי של שולחן שח, כלי חרסינה, בלטות איטלקיות, נרגילה, קשתות וכיפה בראש הבית. בבית שהפך למוזיאון קטן, אפשר ללמוד על קורות חייו של המשורר, שהאישי בחייו היה כרוך עם הלאומי. בקומת הכניסה שקירותיה צבועים בירוק, כחול ואדום, צבעי הקיר המקוריים שנתגלו באקראי בעת השיפוץ ושוחזרו, נמצאים טרקלין האירוח וחדר האוכל שבו שולחן ערוך לסעודה שכבר לא תיהיה. מדרגות עץ מובילות אל הקומה השניה בה התנהלו חייהם הפרטיים של בני הזוג. חדר העבודה והספרייה שבקומה שוחזרו ומספקים הצצה לחייו היותר אישיים של המשורר. מאוסף הספרים המסקרן, אפשר להתרשם רק ממראה עיניים, שכן למען שימורם הם ננעלו מאחורי חלונות זכוכית. במספר עמדות מחשב מוצגים תולדות האיש וקרא עוד


עוד אטרקציות