1 הגדל תמונה
פארק אתגרים. צילום: לימור אדרי
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
פארק אתגרים. צילום: לימור אדרי
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
פארק אתגרים. צילום: אבי רוקח
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
פארק אתגרים. צילום: אבי רוקח
הועלה על ידי מערכתמפה
5 הגדל תמונה
אחת מפינות החי
הועלה על ידי מערכתמפה
6 הגדל תמונה
בריכת קטנטנים
הועלה על ידי מערכתמפה
7 הגדל תמונה
קיר טיפוס לקטנטנים
הועלה על ידי מערכתמפה
8 הגדל תמונה
סירה על גלגלים
הועלה על ידי מערכתמפה
9 הגדל תמונה
בנג'י טרמפולינה
הועלה על ידי מערכתמפה
10 הגדל תמונה
המגדל הרב שימושי
הועלה על ידי מערכתמפה
 

פארק האתגרים הוא יוזמה יפה שממשיכה כל הזמן להתפתח בתחומי פארק נחל לכיש, בצפון העיר אשדוד. הפארק פרוס על שטח לא גדול וקצת מבולגן אבל בכל זאת מצליח לאגד כמות יפה ומגוונת של מתקני ספורט מאתגרים ומתקני שעשועים נחמדים. כל אחד, בהתאם לגילו, ימצא מתקן מתאים. הקטנים ממש ימצאו מתנפחים, בריכות קטנות עם סירות פדלים וקיר טיפוס חמוד עם דמויות מצויירות. אלה שדעתם כבר מאפשרת להם להתלבט ידלגו ודאי בין מכוניות מתנגשות, אומגה שמתבצעת בישיבה על צמיגים, קליעה למטרה עם רובי צבע ומתקן המשלב טרמפולינה ובנג'י. לרציניים באמת מחכה בלב הפארק מגדל בגובה 40 מטר שיכול, כך מסתבר, להעלות את רמת האדרנלין בכמה צורות. אפשר לטפס עליו, אפשר לקפוץ ממנו בנגי', או אפשר להתחיל ממנו אומגה לאורך כבל מתוח. אלו שרוצים להשאר על הקרקע יכולים להשתולל במשטחי ההחלקה של רולרבליידס וסקטבורד. ההורים וכל מי שאינו מעוניין בפעילות אקטיבית, יכול לטבול בבריכה או לבקר בפינת החי, אבל סביר להניח שבמהרה ימצא את עצמו יושב בפינה מוצלת עם צ'ופר מהמזנון. המזנון, אגב, מציע אוכל וחטיפים במחירים סבירים בהחלט.

התשלום ההוגן בכניסה מאפשר שימוש בכל המתקנים. הפארק פתוח לקהל הרחב בשבתות וחגים בלבד במהלך רוב השנה והכניסה אליו היא דרך פארק נחל לכיש. בימים א'-ו' הפארק פתוח לקבוצות, בתיאום מראש ובחודשים יולי-אוגוסט הוא פתוח לכולם כל השבוע, אז ניתן גם להחנות את הרכב בחניון הצמוד. המקום מקבל ערך מוסף בזכות צוות עובדים ומתנדבים נאמן, שכולל ילדי בית ספר ונערים מוגבלים.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • ozamski

  ozamski
  בדיוק בגודל המתאים|4 08.07.13
  החלטנו לחגוג יום הולדת קצת אחר בשעות אחה"צ, לגברבר בן 9 שהזמין כמה חברים. מצאנו פארק די נקי (בהתחשב בכך שבבוקר בילו במקום ילדי קייטנות), נראה שהמקום מנוהל בצורה טובה, לשמחתנו היה שקט ולא צפוף. הילדים בילו שעתיים וחצי של כיף. כניסה לילד אם קונים כרטיסיה של 10 כניסות-40 ש"ח. רק חבל שהאומגה לא היתה בשימוש.
 • yoavbp

  yoavbp
  בילוי אידיאלי לימי החופש|4 21.07.10
  הגעתי למקום עם הקייטנה של בני כך שלגבי מחירים אין לי מושג. סה"כ פארק שעשועים לא גדול כמו נחשונית ולא קטן מדי. מתקני שעשועים מגוונים לרבות מכוניות מתנגשות, אומגה, קיר טיפוס, טרמפולינות, מסלול אופנועים, מתנפחים, פינת חי גדולה ומתחם רטוב עם מגלשה אחת. המקום מוצל ברובו, מטופח ונקי וניכר כי רמת התחזוקה של המקום בהחלט טובה מאד. 4.5 שעות במקום חלפו להן במהרה. סה"כ בילוי אידיאלי לימי החופש. רק בקשה קטנה למנהלי המקום עשו טובה- תפזרו כמה קולרים בשטח...
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


עוד אטרקציות