ספא בארומה יפנית

מרכז טיפולים בבעלות טומוקו קורונו, ילידת אוסאקה שביפן. טומוקו, שהמקום נושא את שמה, מביאה למקום גם משהו מרוח האירוח היפני: הספא קטן וצנוע ועם זאת מעוצב בעדינות מינמליסטית נעימה עם עציצי סחלב, מפל מים קטנטן על משטח חצץ וחפצי נוי אחרים מארץ השמש העולה ובהם בובות קטנות לבושות קימונו וכפכפי עץ מסורתיים. ריח השמנים ממלא את החלל ומשלים את התמונה.
סוגי טיפולים
בספא ארבעה חדרי טיפולים שבגדול שבהם נמצאת גיגית עץ גדולה המשמשת לטבילה. בין הטיפולים, המשלבים בין שיטות מהמזרח ומהמערב, תמצאו עיסויים עם שמות כמו זאנשין מסאז' שנעשה באמצעות שמן ענבים חם, אשי צובו שבדומה לשיאצו ודומיו נעשה בלחיצות בקצוות הגוף והרבל בול שהוא כדור מחומם מלא בסוגים שונים של עשבי מרפא ומטרתו לנקז ולנקות רעלים בגוף ולהרפות את השרירים. טיפול מיוחד נוסף הוא עיסוי בקונכיות חמות המשלב חמאת קקאו ושעוות דבורים והוא נועד להרגיע ולהבריא את הגוף והנפש. נוסף על אלה תמצאו במקום טיפולי פנים ויופי שונים.
ספא שכונתי
מי שבוחר אחרי הטיפול להסיר מעצמו את שכבת השמן, ימצא במקום שני חדרי רחצה נקיים ויפים ובהם מגבות, סבונים, מקלות אוזניים, קרם לשיער ואפילו מסרק. הצוות לבבי ומסביר פנים והתחושה הכללית היא שהגעתם לספא השכונתי בהרצליה פיתוח, כזה שלא צריך להגיע אליו במיטב המחלפות, כשפשוט רוצים עיסוי משחרר וקצת להירגע.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • sigsag

  sigsag
  עיסוי מפנק|4 07.07.09
  הייתי אתמול בערב בעיסוי מפנק, היה מושקע ביותר, אפילו לרגעים חזק מידיי.
 • ציפורשיר

  ציפורשיר
  בעיות בעורף|4 29.07.08
  באתי במקרה כי פשוט נתפסו לי הצוואר והעורף והמיקום והמחיר התאימו. הפתעה לטובה, קטן, נקי, נעים, צוות מקסים. הבעיות בעורף לא נפתרו אומנם במלואן אבל כמו שגם צה"ל יודע לא קל לתת פתרונות מיידיים לעורף.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


עוד אטרקציות