טיולי ג'יפים ברחבי רמת הגולן המותאמים לקהל היעד. אפשר לצאת עם אור ראשון לטיול זריחה או לבחור את הצד האפל של הירח לפעילות לילה בעקבות חיות הבר. אפשר לצאת למשחק רכוב המשלב נסיעה בשטח עם משימות וחידות בדרך למטמון הנכסף ועוד. למפונקים מציעה החברה ג'יפים ממוזגים ולאלו שרוצים להרגיש את הדרך גם מעבר לחלון ולקפיצות, מומלץ לצאת לשטח בג'יפ פתוח.

( 4 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • reutadmon

  reutadmon
  לא משהו|2 10.08.12
  הטיול לעת שקיעה, שאורגן בספונטניות, מנה שלושה ג'יפים עם מבוגרים וילדים. הסתבר לנו במהרה ששובצנו בין שני טיולים אחרים ולכן צריך "לתקתק". המסלול החווייתי שהובטח לנו הסתכם ברובו בנסיעה בין מטעים (כולל הסברים בנוסח "כאן מגדלים מנגו, כאן מגדלים הדרים"). הילדים באמת נהנו מכל קפיצה וירידה בין הגבעות בדרך החקלאית. עצרנו להשקיף על הנוף היפה בנקודה מרשימה אחת. הכריזמה שדובר בה בסקירות הקודמות עלולה להתגלות כמעיקה עבור מי שאינו מתמוגג מלהג רציף ובלתי נשלט (כנראה). בקיצור, הרגשתנו היא שחיפפו אותנו, דחסו אותנו "על הדרך" בין טיול לטיול וגבו על כך הרבה מאוד כסף.
 • מוישלה

  מוישלה
  מקצועיות|5 01.09.10
  היתה הרגשה בטוחה בטיול. פינקו במנגו מהמטעים הקרובים ותמרים והיו בראש טוב
 • hmizrahi

  hmizrahi
  חווייתי ומוצלח לילדים ולגדולים|5 07.02.10
  תיאמנו טיול ג'יפים לילי (מרדת החשיכה) לקבוצה גדולה, 5 ג'יפים של ילדים ומבוגרים. כל הנהגים גם הסבירו והדריכו. הנסיעה, כמו גם ההדרכה, חוויתית, מרתקת, חיפשנו חיות, "שטנו" במים, עצרנו לאתנחתא של קומזיץ על שפת הכינרת. הילדים היו באקסטזה, הגדולים התמוגגו. נהנינו גם משלב התיאומים (עם אבנר וקרן) וגם - מאד - משלב הביצוע. למחרת טיול משפחות במכוניות פרטיות בהדרכת אבנר - מוצלח במיוחד! מלא הומור, שופע כריזמה! מומלץ בחום !!
 • נירית1

  נירית1
  היה כייף|5 28.06.08
  התארחנו במושב רמות שלוש משפחות עם ילדים קטנים וגם ילדים בני עשרים פלוס וזוג מבוגר. לקחנו סיור רגוע של שעתיים עם אבנר ועמרי, ג'יפ אחד ממוזג והשני פתוח. הסיור היה נחמד מאד וחוויתי לילדים ולמבוגרים כאחד, משולב בהסברים מרתקים ובשתיית תה צמחים מרענן. איסוף והחזרה מהצימר. עלות 680 ש"ח לג'יפ, לא זול אבל שווה.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
המוזיאון הפתוח לצילום תל חיהמוזיאון הפתוח לצילום תל חי מומלץ מפה9.4המוזיאון הפתוח לצילום בגן התעשייה בתל-חי הוא המוזיאון היחיד בארץ המוקדש לצילום בלבד. בכניסה למוזיאון מוצבות מצלמות עתיקות שגודלן העצום וסרבולן מבהיר באחת את ההתפתחות האדירה שעבר התחום ממצלמות ידניות בגודל אדם למצלמות כיס דיגיטליות. מתחלפות בו שתי תערוכות צילום בשנה ויש גם תערוכת צילומים קבועה. בתערוכות מציגים צלמים ידועים מהארץ ומהעולם ופעם בשנה מוצגת תערוכה של בוגרי בתי הספר לצילום בארץ. התערוכות המתחלפות המתארחות בחלל הנעים מעניינות ומצדיקות את ההגעה לאצבע הגליל. המוזיאון שואף לקרב את הקהל לאמנות הצילום על כל היבטיה ומציע הפעלות בצילום לילדים וקורסים למבוגרים. בחדר הקמרה אובסקורה מומחשת האמרה שתמונה שווה אלף מילים. בחדר החשוך מבינים בפשטות איך פועלות עדשות המצלמה ומתרגמות את הנראה דרכן לתמונה. ילדים כמבוגרים יכולים לפתח תמונות שעיצבו בחדר חושך ולראות את הקסם הכימי מתהווה לנגד עיניהם המשתאות בסדנת פוטוגרמה. אפשר גם לצלם בחצר גן הפסלים במצלמת נקב ולהשתתף בעוד פעילויות משובחות המבהירות את תורת הצילום בפועל. בסוף הביקור אפשר לצאת החוצה, להתרשם מפסלי החוצות של איזור התעשייה המטופח ולנשום קרא עוד
יער האייליםיער האיילים מומלץ מפה9.4משה אמיתי, האבא של האיילים, היה פעם בוקר עם סוסים ולאסו וכל האביזרים הנלווים. רמת הגולן היא אולי המקום היחיד בארץ שמאפשר לגברים להיות קאובואים. תוך כדי חיפוש אחרי גידול חקלאי שיוכל להפוך גם לאתר תיירות הוא נתקל באייל, וככה התחיל מה שהיום הוא יער האיילים. במכלאות היער שביישוב אודם מגדלים עדרי איילים ובהם תמצאו את האייל הנקוד, האייל הגמדי שמקורו בהודו וגם את האייל האדום שהכי מזכיר את אביו האגדי של במבי ומתפאר בקרניים גדולות ומסועפות. במתחמים נפרדים נמצאים בעלי קרניים נוספים ובהם צבאים, אנטילופות, יעלים, עזים ואפילו ג'ימי - ג'מוס יליד המקום, חובב ילדים שאפשר לרכב עליו. במקום גם ביזון אמריקאי שבאמצעותו ניתן לעמוד על ההבדל בינו לבין הבאפלו. בחצר מבצעים העופרים תעלולי קפיצה לגובה, אוכלים מכף היד פרוסות לחם ובליווי מדריך תקבלו הסבר במה האיילים שונים משאר בעלי הקרניים, איך עושים שופרות ועוד. לאחר מכן תוכלו לטייל ברחבי יער אודם בנהיגה עצמית על רכבי גולף. בגן החיות הקטן שבמקום נמצאים סוסי פוני עליהם אפשר להרכיב את הילדים ולטייל ללא תוספת תשלום או הגבלת זמן. עוד אטרקציות במקום כוללות פקרא עוד


עוד אטרקציות