פעילות לילדים בנמל

מרכז דיאדה בנמל שוכן במבנה לשימור וממוקם בקרבה מרגיעה אל הים, אולם יש לקחת בחשבון שהמיקום מייקר את החוויה כולה ומדובר באחת המשחקיות היקרות יותר. בדיאדה תומכים בהורים חדשים בתהליך בניית זהותם כמשפחה ומספקים מקום מפגש להורים ובילוי זמן ומשחק עם הילדים. יחודו של המרכז בנמל תל אביב, מלבד הים שליד, היא בריכת השחייה במקום המיועדת בעיקר לילדים. הכניסה לבריכה היא רק במסגרת החוגים והפעילויות שמציע המקום אך בתאום מראש אפשר לקבל בה גם טיפולים אישיים לקהל היותר בוגר, דוגמת ווטסו. במרכז מתקיימות שפע פעילויות להורים ולילדים ובהן מפגשי תנועה ומוזיקה, הרצאות בנושא הריון, לידה והורות, שעת סיפור והצגות. מתחם ייחודי מסוגו בעולם הוא המצחקיה, מרחב תנועה וצחוק אינטראקטיבי המאפשר לקטנים לשחק ובה בעת לפתח את כישורים המוטוריים בטיפוס על סולמות החבלים ובשיוויו משקל בגשרים התלויים . להבדיל ממשחקיות אחרות המצחקיה אינה עשויה מפלסטיק אלה מחומרים כחבלים ובדי מצנח. בימים של שמש נעימה תמיד אפשר גם לצאת לדק העץ היפה של נמל תל אביב ולתת לילדים לשאוף קצת אויר מלוח, לשחק בארגז החול הגדול שבאמצע הדק או סתם להתרוצץ ולהוציא אנרגיות.
עוד תוכלו להינות כאן משחיית פעוטות, חוגי מגע קולי, קרקס או גיטרה. שעת הסיפור הקבועה מתקיימת בכל יום ראשון בשעה 18:00 והיא מתאימה לגילאי 2-4.
במרכז בנמל, לא נפקד גם מקומם של בית הקפה שישמח לבב הורה מותש והחנות המציעה מגוון מוצרים לילדים ובהם פרטי לבוש, משחקים, ספרים, קישוטים ועוד.

מועדי ההופעות וההקרנות התקבלו מהמפיצים. אתר מפה אינו אחראי לשינויים.
מה ומתי
יום ראשון16:45 - 17:30, 17:45 - 18:15
יום ראשון16:45 - 17:30, 17:45 - 18:15
( 6 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • טאטי

  טאטי
  בכל ביקור אני מפחית כוכב|2 27.12.14
  ירד לרמה של משחקייה/ג'מבורי שחוק במרכז מסחרי סוג ב' בפאתי עיירת פיתוח. מוזנח, מתקנים מטונפים, כולם מסתובבים בנעלי רחוב בפנים, הורים דורכים על ילדים של אחרים. עלוב.
 • רעיה3

  רעיה3
  הג'ימבורי יקר ומאכזב מאוד|2 29.08.12
  נכנסנו בבוקר איך שפתחו, לפנינו התקיים במקום חוג התעמלות מיוזע לנשים.. היה רועש מחניק ומסריח-פשוט לא נעים לשהות במקום.כנראה שגם הילדים (גיל 3)הרגישו בזה וביקשו לצאת אחרי חצי שעה. בזבוז של 40 שח.
 • m_yaron

  m_yaron
  אפילו כוכב אחד לא מגיע|1 14.05.12
  40 ש"ח לילד בכניסה לג'ימבורי, וכשנכנסנו ראינו שפשוט אין מה לעשות. מתקן טיפוס עלוב ולא מזמין, טרמפולינה אחת וזהו. בכל פעלטון של 20 ש"ח יש יותר מה לעשות. אפילו בג'ימבורים החינמיים שיש בקניונים אנחנו נהנים יותר. חבל על הכסף.
 • elzae

  elzae
  הכיצד הם מרשים לעצמם?|1 27.04.12
  מסמנים עבורי את ניצול האמהות. מחירים בשמיים ללא הצדקה! 40 ש"ח כניסה לג'ימבורי פצפון של תינוקות? חנות מותגים יקרה ותחושה פלצנית כללית. אולי הכוונה טובה אבל הביצוע לוקה בחסר.
 • batikes

  batikes
  אין הצדקה למחיר - פלצנות לשמה|2 20.08.09
  חבל על הכסף שלכם, מלבד פלצנות (וגם זה בקטן) אין למשחקיה של דיאדה מה להציע! המקום קטן, מפוצץ ולא שווה 40 ש"ח לילד (בלי מפעיל) הגיע הזמן להצביע ברגלים ממקומות כאלו
 • פסולינה

  פסולינה
  למרות המחיר ניסינו.....|4 23.05.09
  21.5.09- נכנסנו (שילמנו רק 25 לילד, לא היה מפעיל) והילדים, בני 4 ו-8 מאוד נהנו. ניסינו גם את בית הקפה שעל הדק של הנמל ממש וגם שם היה טוב מאוד ומותאם ילדים מאוד. 8.2.09- 40 ש"ח מחיר כניסה לילד למשחקיה??? גם למשחקיה יפה, משוכללת והיי טקית זה הרבה. יצויין- הכניסה מגיל 4.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
מוזיאון תל אביב לאמנותמוזיאון תל אביב לאמנות מומלץ מפה9.8מוזיאון תל אביב תופס מקום מרכזי בסצנת האמנות הישראלית המודרנית. הוא מהווה מרכז חשוב הנותן במה לאמנים ישראליים וכן לאמנים בעלי שם מכל העולם. התארחו ומתארחות בו תערוכות משמעותיות בעולם האמנות המקומי. המוזיאון והמוסדות הסמוכים לו, ספריית בית אריאלה ומשכן אמנויות הבמה הם עורק פועם בלבה התרבותי של תל אביב. המוזיאון הוקם ב-1932 ביוזמת ראש העיר מאיר דיזנגוף. תחילה שכן המוזיאון בביתו של דיזנגוף, אך הרחבת האוסף חייבה את הקמתו של מבנה גדול יותר וב-1971 נחנך משכנו הנוכחי. במוזיאון תצוגת קבע של אמנים אירופאיים מהמאות ה-16 עד ה-19, אוסף אמנות של ציירים מהמאה ה-20 שבו יצירות של אמנים גדולים כקלימט וקנדינסקי ותצוגת קבע של פיסול מודרני ובה גם יצירות של פיקאסו. נוסף על תצוגות הקבע מציג המוזיאון תערוכות מתחלפות בכל תחומי האמנות ותערוכה מתחלפת המיועדת לילדים ונסמכת על אוספי המוזיאון. כן מתקיימים במוזיאון אירועי תרבות כקונצרטים והצגות ומוקרנים בו סרטים. הכניסה למוזיאון לילדים עד גיל 18 היא ללא תשלום, ילדים עד גיל 14 חייבים בליווי הורים.קרא עוד
בית ביאליקבית ביאליק מומלץ מפה9.7בקצה רחוב שנקרא על שמו עוד בחייו, כבוד שזכו לו מתי מעט מיקירי העיר והאומה, נמצא ביתו של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק. ב - 2009, לאחר עבודות שיפוץ שארכו כשלוש שנים, נפתחו דלתות הבית מחדש לציבור. הבית המרשים בו גר וכתב ביאליק בין השנים 1925-1934, תוכנן על פי מסורת הבניה המזרחית ומשלב בין מזרח למערב. האדריכלות המזרחית לצד הריהוט האירופי שבעלי הבית הביאו אתם, יוצרים תמהיל פיוטי של שולחן שח, כלי חרסינה, בלטות איטלקיות, נרגילה, קשתות וכיפה בראש הבית. בבית שהפך למוזיאון קטן, אפשר ללמוד על קורות חייו של המשורר, שהאישי בחייו היה כרוך עם הלאומי. בקומת הכניסה שקירותיה צבועים בירוק, כחול ואדום, צבעי הקיר המקוריים שנתגלו באקראי בעת השיפוץ ושוחזרו, נמצאים טרקלין האירוח וחדר האוכל שבו שולחן ערוך לסעודה שכבר לא תיהיה. מדרגות עץ מובילות אל הקומה השניה בה התנהלו חייהם הפרטיים של בני הזוג. חדר העבודה והספרייה שבקומה שוחזרו ומספקים הצצה לחייו היותר אישיים של המשורר. מאוסף הספרים המסקרן, אפשר להתרשם רק ממראה עיניים, שכן למען שימורם הם ננעלו מאחורי חלונות זכוכית. במספר עמדות מחשב מוצגים תולדות האיש וקרא עוד


עוד אטרקציות