1 הגדל תמונה
מוצרי עץ בחנות
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
סבא יוסי
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
צובעים בנגרייה
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
צובעים בנגרייה
הועלה על ידי מערכתמפה
5 הגדל תמונה
במשחקייה
הועלה על ידי מערכתמפה
6 הגדל תמונה
במשחקייה
הועלה על ידי מערכתמפה
7 הגדל תמונה
במשחקייה
הועלה על ידי מערכתמפה
8 הגדל תמונה
עובדים בעץ עם סבא יוסי. באדיבות תיירות עין גב
הועלה על ידי מערכתמפה
9 הגדל תמונה
הנגרייה של סבא יוסי. באדיבות תיירות עין גב
הועלה על ידי מערכתמפה
10 הגדל תמונה
בכניסה לנגרייה עם סבא יוסי. באדיבות תיירות עין גב
הועלה על ידי מערכתמפה
11 הגדל תמונה
חלון מלא בהפתעות. צילום: יעל צור, אתר מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
12 הגדל תמונה
הנגריה. צילום: יעל צור, אתר מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
13 הגדל תמונה
ממלכה קסומה
הועלה על ידי Jeannaw
 

ילדים יוצרים בעץ

הנגרייה של סבא יוסי הוא שמו הפיוטי של מקום עוד יותר פיוטי, שהקימו סבא יוסי והסבתא שאיתו בקצה הנמל של קיבוץ עין גב. לעת ערב, הגענו היישר לאימפריית העץ הקטנה וחיש קל, משל היינו ארבעה נגרים, התבייתנו על ערכת נגרות לתפארת. יחד עם סבא יוסי, ניגרנו להנאתנו מטוס, שאף זכה לצביעה קפדנית. זהו תקציר סדנת הילדים, שבוחרים צעצוע עץ. משייפים, מחברים, מדביקים, צובעים וחוזרים הביתה עם הצעצוע שבנו בעצמם. אין מה לדאוג, תפאורת הקיבוץ תעזור לכל יצירה להמריא כאן, גם אם איננה מטוס. הסדנה מתאימה לילדים מגיל שלוש ומעלה.
עוד תגלו כאן משחקייה המציעה משחקי עץ ובזמן שהילדים מנגרים וממסמרים את עתידם האמנותי, תוכלו לרכוש בחנות צעצועי עץ מקוריים או ערכות להרכבה עצמית.
מחוץ לנגרייה, מעט דרומה תוכלו לצאת לסיבוב ברכבת הילדים בין שבילי הקיבוץ ולראות פרות ברפת וילדים בעגלול, או לבלות על הטיילת היפה באחת מהמסעדות הממוקמות ממש על קו המים.
למתחם עין גב - מסעדות, אטרקציות ולינה

( 10 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • גונידו

  גונידו
  מושלם|5 09.04.15
  מקום מהמם ומושקע, אנחנו עם 3 (2, 6, 9) משחקייה נפלאה וסדנאות נגרות מדליקות לגדולים יותר
 • nachsht

  nachsht
  התנסות מאד מהנה|5 13.07.14
  הגענו עם שלושה ילדים, המדריכים ידעו להתחבר בגובה העניים לכל ילד עם יכולותיו ורצונותיו. הילדים מאד נהנו וכל אחד צמוד לצעצוע אותו הוא בנה. גם מתחם המשחקים מאד נחמד ומגוון, סה"כ חוויה מאד חיובית ומאפשר קצת לגוון את פעילויות המים. מומלץ !
 • Gilead1

  Gilead1
  יצירתי ואיכותי|4 31.05.14
  משחקייה בסגנון ג'ימבורי בנוי כולו מעץ ונגרייה המציעה סדנאות עבודה ויצירה. בן השלוש ובת השש שלנו נהננו מאוד וחזרו הביתה עם כלבלב עץ על גלגלים. מקום איכותי לבילוי משפחתי נעים. החיסרון העיקרי הוא המחיר הגבוה במקצת - כניסה למשחקייה 25 ש"ח לילד, ומחיר דגם להרכבה 60 ש"ח ומעלה.
 • jhrt09

  jhrt09
  יופי של מקום מזכיר את הולנד|5 21.05.13
  הגענו בחג שבועות גשם, ואנחנו עם מעילי גשם הולכים על הטיילת היפיפיה של עין-גב כל הכנרת פרושה לפנינו. הגענו לנגריה כמעט ראשונים קיבלו את פנינו בחם צוות מדריכים מיומן ומנוסה. כל ילד בחר ערכה מעץ, (הצוות הרגיע אותנו קודם תהנו, משלמים בסוף) ואכן הילדים: בת 8 ובן 6 התיישבו וצבעו לאחר מכן קדחו חורים עם מקדחות בליווי הצוות כמובן לא לפני שחבשו משקפי מגן ואוזניות. לאחר מכן המשיכו להבריג במברגות אמתיות שייפו במשייפות מקצועיות. הרבה כבוד לילדים בגובה העיניים הן מבחינת הצוות והן מבחינת המקום שמותאם לילדים עם המוןמחשבה. ממש הרגיש לנו כמו במוזיאונים הפתוחים בהולנד. מומלץ להביא אופניים לילדים לרכוב על הטיילת.
 • boazhovav

  boazhovav
  פעילות חכמה לידים|5 20.11.12
  במקום 2 אטרקציות - המשחקייה, שמתאימה יותר לבני 2 - 4, מלאה בובות, מקומות מחבוא ומשחקים, והנגרייה, שמתאימה יותר לבני 4 ומעלה, ומספקת הדרכה צמודה בבניית דגמי עץ שונים. מחיר הדגמים אומנם מעט יקר, אולם ההדרכה בבנייה, כולל שימוש בפטישים, מקדחות ומברגות כלולה במחיר, ונותנת תמורה טובה מאד לכסף. היחס של יוסי ויוכי שווה גם הוא ביקור, מומלץ בחום.
 • sagit32

  sagit32
  מקום מקסים|4 18.08.12
  המשחקייה מקסימה המקום נעים הערכות צביעה קצת יקרות אבל סה"כ מאוד כייף מומלץ !
 • noamir

  noamir
  המשחקיה מקסימה|4 03.04.11
  ערכות הנגרות היו יקרות לטעמנו. המשחקיה היתה מקסימה, הכל עשוי עץ, עם רעיונות מקוריים. התאים גם לבני השנתיים וגם לבני החמש.
 • maya_a

  maya_a
  היה יכול להיות מקסים|3 25.04.10
  המקום אכן מקסים, המשחקיה נהדרת ומלאת דמיון. רעיון הסדנא יפה גם הוא. אבל עדיף היה שסבא יוסי הנהדר יעבוד עם הנגרים הצעירים, ולא הסבתא שאיתו, שכנראה היא מוכשרת בתחום היצירה, אבל לא בתקשורת ובהפעלת ילדים רכים. חוסר סבלנות ותוקפנות מצדה מעיבים על החוויה וחבל שכך...
 • talido

  talido
  ממלכת חלומות לילדים|5 22.03.10
  נגרייה קסומה לילדים עם צוות אדיב שמדריך ומסייע בחביבות. כל זה לצד משחקייה מרהיבה ועתירת דמיון מעץ. מומלץ בחום ושווה את המחיר.
 • liorhay

  liorhay
  מקסים|4 24.05.09
  היינו בשבת, לשמחתנו לא היו המון אנשים וייתכן שהמקום די צפוף כשיש יותר מ- 15 - 20 ילדים, אבל כללית- מקום מקסים!, מומלץ!
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
הסדנא לטקסטילהסדנא לטקסטיל מומלץ מפה9.7אם לפעמים כשאתם מתסתכלים על העוברים ושבים ברחוב, נדמה לכם שכולם לובשים את אותם הבגדים, בסדנת הטקסטיל של תמר ותומר בר-נס תוכלו לעצב לכם חולצה ייחודית. הזוג המקסים והלבבי הזה זורק זריקת צבע בלבו של קיבוץ אשדות יעקב ורצוי שהצבע הזה יודפס על בד. בני הזוג עקבו אחרי חלומם לעבור לקיבוץ ולא זנחו את נטיות לבם. תמר התמחתה בעיצוב טקסטיל בבית ספר שנקר וכעת היא מנחילה את מסורת ההדפס על בד לילדים ולמבוגרים בסדנאות. כל מבקר יכול לבחור חולצה או סינר ולהטביע בהם חותמות וציורים לפי שבלונות מגוונות, או לכתוב משפטים העולים על רוחו. נעים ליצור בסדנה האינטימית, השמחה והססגונית שתומר ותמר שיפצו במו ידיהם ונעימה עוד יותר חברתם של השניים, שמדריכים בסבלנות רבה ולא שוללים אף גחמה אמנותית של היוצרים החובבים. ניכר בכל פרט בסדנה שמדובר פה בזוג אנשים יצירתיים שאוהבים את עיסוקם. המתעניינים מאוד בסיפורי הבדים וכן אנשי מקצוע, יכולים להשתתף בקורסים מעמיקים יותר להדפס על בד. כדי להשתתף בסדנה יש צורך לתאם מראש. מינימום שלושה משתתפים לפתיחת סדנה. טלפון לתיאום סדנה: 052-6454274 תמר.קרא עוד


עוד אטרקציות