גבעת הסוסים

חוות הסוסים מציעה מסגרת של רכיבה טיפולית לצד שיעורי רכיבה רגילים וטיולי סוסים. בחווה כעשרה סוסים וטיולי הסוסים יוצאים אל המרחבים החקלאיים והיפים של אזור גבעת עדה, הארוכים שבהם נמשכים כשלוש שעות. הטיולים מיועדים גם עבור אלה שזוהי להם הפעם הראשונה שהם מתיישבים על סוס, ובהתאם לכימיה וליכולת נערך הסיור. ילדים מגיל 11 יכולים לרכב לבד על סוס, לאחר היכרות עם החבר הצוהל, הנערכת בשטח החווה.
הרכיבה טיפולית בחוות הסוסים מועברת על ידי מטפלת מוסמכת ומטרתה לעזור בין השאר בתחום המוטורי-סנסורי והקוגניטיבי, קואורדינציה, שיווי משקל, כושר ריכוז, כושר תגובה והתמצאות במרחב. לרכיבה הטיפולית נודעת גם השפעה בתחום האמוציונלי כמו למשל התגברות על פחד, העלאת הערך העצמי ופיתוח אחריות.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • avnert

    avnert
    תמורה לכסף|5 02.01.10
    הגעתי עם שתי בנות 9 ושני בני 5. הגדולות רכבו לבד והבנים באוכף מיוחד מאחורי המדריכים. התרשמתי מהמקצועיות של יורם הבעלים, החל משיחת הטלפון הראשונה (היי, הוא לא אמר לי "יהיה בסדר אח שלי" כששאלתי איך יסתדרו הקטנים!), דרך ההדרכה המעולה, ההבנה ללבם ולשפתם של הילדים, בחירת המסלול בטבע והנינוחות הטבעית. המחיר, 100 ש"ח לאדם לשעה (או 50 ש"ח לחצי שעה) - הגיוני. המדריכה המלווה מאיה, חמודה מאד, מקצוענית-סוסים ושמחה לחלק את הידע שלה. באמת מוצלח אם מתחשק לכם לבלות שעתיים (שעה מתוכם על סוס) בשבת שמשית של חרף.
  • tamy01

    tamy01
    חויה של חווה!|5 26.06.09
    ביום חול החלטנו לפנות לנו רגע של רומנטיקה. הגענו ליורם, איש סוסים מקסים, שלקח אותנו לטיול משגע באיזור המדהים והפחות מוכר- 2 דקות מזכרון יעקב. יורם הסביר על הסוסים ועל הנוף- היה פשוט כיף להרגיש את הטבע. הסיורים מתאימים גם למשפחות עם ילדים ולקבוצות. מומלץ בחום
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


עוד אטרקציות