אתר הרחיפה בנתניה

אתר הרחיפה בנתניה, שנחשב אחד המקומות המוצלחים להתנסות ראשונה במצנחי רחיפה, ממוקם מטרים ספורים דרומה למלון כרמל. בסופי שבוע האתר מתמלא מרחפים מנוסים שבתורם מחכים לתרמיקה הנכונה ומקשטים את השמים במגוון צבעים.

שימו לב שמדובר רק בנקודת יציאה לרחיפה, אין במקום השכרת ציוד או כל שרות אחר.
מדריך למרחפים חובבים
ההמראה במצנחי רחיפה נעשית מגבעות, צוקים או רכסים בגלל זרימת האוויר המאפשרת עילוי. בארץ ישנם מספר אתרי רחיפה שמהם אפשר להמריא: הר תבור, זכרון יעקב, מבוא חמה, נתניה, כתף שאול ועוד. באתרים עצמם אין דבר מלבד תנאי טבע שמאפשרים המראה, בטיחות בדוקה ובדרך כלל גם נוף מרהיב. כדי להתנסות בטיסת טנדם – טיסה הנעשית במצנחו של המדריך ובצמוד לו, יש לפנות לאחד מבתי הספר למצנחי רחיפה ולהגיע עם המדריך לאתר. מרחפים מוסמכים ומנוסים יכולים להגיע לאתרים השונים עם הציוד האישי שלהם ולהמריא בהתאם לתנאי מזג האוויר.

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • aziza

    aziza
    לעוף כמו ציפור|5 15.08.10
    בסופ"ש אבא שלי קיבץ את הדור השני והשלישי ליום כיף באוויר. ראשון המרחפים היה אחייני בן ה-8 שלא הראה שום סימני פחד ואפילו חייך תוך כדי ואחרי. אני, בניגוד לו, קצת חרדתי מהקפיצה מהצוק, אבל סמכתי על טל המדריך בעיניים עצומות. מלמעלה חוף הים ואפילו נתניה נראו מצוין ולמעט דפיקות הלב שלי, היה שקט מוחלט באוויר. תלויים על חוטים ומעלינו חופה צבעונית, היינו ציפורים ליום מיוחד אחד. מומלץ!
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


עוד אטרקציות