מהותי הוא מרכז פעילות חווייתי הממוקם בלב תל-אביב ומיועד לילדים, בני נוער והורים, שמחפשים פעילות מהנה וערכית. הפעילות משלבת הדרכה אישית, טכנולוגיה והמון יצירתיות. שדרגנו, שיפצנו, התחדשנו, שמרנו על המהות מוזמנים לחוויה חדשה במרכז.


הסיור החדש של מהותי: סיור במהותי החדש מזמין אתכם למסע של היכרות עצמית, הכולל תחנות אינטראקטיביות כשבכל אחת מהן הפעלה ייחודית ומרתקת. יחד, יוצרות התחנות מסלול המעורר את הדמיון והיצירתיות, המחשבה והסקרנות. הסיור מאפשר לכל אחד להרגיש שהוא יחיד ומיוחד. פעילות משותפת להורים וילדים עם ערך מוסף. תוכן הפעילות מותאם מגיל 8, עם זאת תותר כניסה לגילאי 6 ומעלה. לגילאי 8 ומעלה. משך הסיור : שעה ורבע. עלות: 25 ₪ לילד ו- 25 ₪ למבוגר.


מסע בארץ האור: פעילות חווייתית לקטנטנים. הפעילות מבוססת על הספר "מסע בארץ האור" - זהו סיפור של אור וחברו הטוב, קופי הקופיף, היוצאים יחד למסע ארוך בעקבות מפת אוצר מסתורי שמצאו. תוך כדי המסע אור וחברו לומדים להכיר את עצמם, את הייחודיות שלהם ואת היופי בשיתוף פעולה. בסוף הפעילות תתקיים פעילות יצירה בעקבות הסיפור. לגילאי 4-6. משך הפעילות: כשעה. עלות: 25 ₪ לילד.


כוכב הסרט הוא אני: בואו ליצור עם ילדכם כרזת קולנוע אישית בכיכובו ליהנות מהצצה לעולמו הפנימי ולגלות יחד תכונות, אהבות וחלומות. הפעילות כוללת שימוש באפליקציה מיוחדת, חומרי יצירה, שיח הורה וילד והצגה משותפת של כרזות הסרטים. הפעילות מומלצת כפעילות משלימה לסיור החדש של מהותי. תוכן הפעילות מותאם מגיל 8 ומעלה. משך הפעילות: כשעה ורבע. עלות: 25 ₪ לילד.


התכנים במהותי מוצגים בעברית, באנגלית ובערבית ומותאמים גם לבעלי מוגבלויות. הביקור בתיאום מראש בלבד.


לתשומת לבכם: לא תתאפשר כניסת תינוקות ופעוטות למרכז.


ניתן רכוש כרטיסים לפעילויות במהותי דרך הלינק הזה

( 4 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • michalna

  michalna
  חוויה מדהימה לילדים|5 14.01.14
  כוועד גן ארגנו סיור במרכז מהותי, מאחר וזה הטיול הראשון של הגן מאוד חששנו אך יזרום ואך יתנהגו הילדים, אך מרגע שירדנו מהאוטובוס קיבלו את פנינו מדריכות עם קסם, וחיוך ששבו את לב הילדים. התכנים שהעבירו בנעימות ורוך שבו את ליבם של הילדים ושלנו המלווים. הילדים היו מרותקים וקשובים למדריכות ולפעילות , הם שוחחו על השונה , שחקו במשחקי מחשב, הצטלמו, עברו חוויה באקווריום, סרט, רקדו, כולנו נהנינו. תודה רבה וכבר קבענו המשך פעילות לסוף השנה. תודה על החוויה המדהימה.
 • finkel1

  finkel1
  כיף של יומולדת ב"מהותי"|5 13.01.14
  בעקבות ביקור פרטי במהותי החלטנו לחגוג שם יומולדת 9 ל- 20 בנות בכתה ג'. היה נהדר !!! אירוע רגוע ואחר, מאפשר שיחה ומחשבה, והתוכן החינוכי-ערכי מתאים ונכון לכל גיל. הבנות נהנו מאוד, ילדת היומולדת הגדירה את הארוע כ: "הכי כיף בעולם" צוות המדריכות היה אדיב, נעים ומעניין מאוד, וגם המקום שהוקצה לנו לכיבוד וטקס העוגה היה נוח נעים ונקי. לא פחות חשוב - גם המחיר אטרקטיבי. אנחנו ממליצים בחום !
 • מירי11

  מירי11
  כיף גדול|5 13.12.10
  מתאיים לכל הגילאים, אם כי לקטנים קל יותר להודות בזה. מעניין, מרגיע ומפנה זמן איכות לכל המשפחה
 • eliko421

  eliko421
  בילוי נהדר עם הילדים|5 27.06.10
  הדגש הוא כמובן ילדים (ורק הם משלמים 10 ש"ח ...). מרכז עתיר טכנולוגיה עם שלל הפעלות ממוחשבות לילדים, כולל חדר הרגעות נהדר. באנו בקבוצה גדולה וזה קצת עמעם את היכולת לעבד עם הילדים את התכנים. אבל זהו בסיס טוב לעיבוד שיקרה אח"כ ולבילוי של שעה וחצי בשבת, במרכז ת"א. צריך להזמין מקום מראש. מומלץ. למבוגר שיתעמק בשלל החזונות שגודשים את המקום, עלול להסיק כי חלקם הזויים, אך הרבה הערכה לשרי אריסון על הנכונות והיוזמה.
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
מוזיאון תל אביב לאמנותמוזיאון תל אביב לאמנות מומלץ מפה9.8מוזיאון תל אביב תופס מקום מרכזי בסצנת האמנות הישראלית המודרנית. הוא מהווה מרכז חשוב הנותן במה לאמנים ישראליים וכן לאמנים בעלי שם מכל העולם. התארחו ומתארחות בו תערוכות משמעותיות בעולם האמנות המקומי. המוזיאון והמוסדות הסמוכים לו, ספריית בית אריאלה ומשכן אמנויות הבמה הם עורק פועם בלבה התרבותי של תל אביב. המוזיאון הוקם ב-1932 ביוזמת ראש העיר מאיר דיזנגוף. תחילה שכן המוזיאון בביתו של דיזנגוף, אך הרחבת האוסף חייבה את הקמתו של מבנה גדול יותר וב-1971 נחנך משכנו הנוכחי. במוזיאון תצוגת קבע של אמנים אירופאיים מהמאות ה-16 עד ה-19, אוסף אמנות של ציירים מהמאה ה-20 שבו יצירות של אמנים גדולים כקלימט וקנדינסקי ותצוגת קבע של פיסול מודרני ובה גם יצירות של פיקאסו. נוסף על תצוגות הקבע מציג המוזיאון תערוכות מתחלפות בכל תחומי האמנות ותערוכה מתחלפת המיועדת לילדים ונסמכת על אוספי המוזיאון. כן מתקיימים במוזיאון אירועי תרבות כקונצרטים והצגות ומוקרנים בו סרטים. הכניסה למוזיאון לילדים עד גיל 18 היא ללא תשלום, ילדים עד גיל 14 חייבים בליווי הורים.קרא עוד
בית ביאליקבית ביאליק מומלץ מפה9.7בקצה רחוב שנקרא על שמו עוד בחייו, כבוד שזכו לו מתי מעט מיקירי העיר והאומה, נמצא ביתו של המשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק. ב - 2009, לאחר עבודות שיפוץ שארכו כשלוש שנים, נפתחו דלתות הבית מחדש לציבור. הבית המרשים בו גר וכתב ביאליק בין השנים 1925-1934, תוכנן על פי מסורת הבניה המזרחית ומשלב בין מזרח למערב. האדריכלות המזרחית לצד הריהוט האירופי שבעלי הבית הביאו אתם, יוצרים תמהיל פיוטי של שולחן שח, כלי חרסינה, בלטות איטלקיות, נרגילה, קשתות וכיפה בראש הבית. בבית שהפך למוזיאון קטן, אפשר ללמוד על קורות חייו של המשורר, שהאישי בחייו היה כרוך עם הלאומי. בקומת הכניסה שקירותיה צבועים בירוק, כחול ואדום, צבעי הקיר המקוריים שנתגלו באקראי בעת השיפוץ ושוחזרו, נמצאים טרקלין האירוח וחדר האוכל שבו שולחן ערוך לסעודה שכבר לא תיהיה. מדרגות עץ מובילות אל הקומה השניה בה התנהלו חייהם הפרטיים של בני הזוג. חדר העבודה והספרייה שבקומה שוחזרו ומספקים הצצה לחייו היותר אישיים של המשורר. מאוסף הספרים המסקרן, אפשר להתרשם רק ממראה עיניים, שכן למען שימורם הם ננעלו מאחורי חלונות זכוכית. במספר עמדות מחשב מוצגים תולדות האיש וקרא עוד


עוד אטרקציות