1 הגדל תמונה
האגם וברקע ראשון לציון
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
אנפה אפורה על גדות האגם
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
פארק האגם
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
פארק האגם
הועלה על ידי מערכתמפה
 

אגמון בראשון

לצד מתחם הקולנוע יס פלאנט נחבא אגם קטן. האגם התחיל כמאגר מים יזום, והפך לכתם כחול מלבב בלב החולות ולביתם של מיני ציפורים וצמחים חובבי מים. אפשר לשבת באחד מבתי הקפה על גדת האגם או לפרוס שמיכה לפיקניק ולהשקיף על מיני אנפות, קורמורנים, שחפים, תמירונים, שלדגים, אגמיות וגם עופות דורסים שבאים לחפש מזון ולנוח. לנו, בני האדם, זו הזדמנות טובה לראות אותם כל כך קרוב לעיר ולאספלט. זה אולי סרט הטבע הטוב ביותר שתראו כאן, ובחינם.
איך מגיעים?
נוסעים לסופרלנד דרך שדרות רחבעם זאבי ושדרות מרילנד. עוקפים את החניון של הסופרלנד מימין וחונים בחניון מתחם יס פלנט. ניתן לנסוע גם לצדו השני של האגם עד חניית איצטדיון הכדורגל, שם פונים שמאלה, נוסעים עד כמה שניתן והשאר ממשיכים ברגל, בחול, עד הגדה.

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • goodlife

  goodlife
  מאגר של ציפורים|5 17.10.16
  האגם קצת יבש בעונה זו. לטובת המטיילים נבנה גשר עם נקודות תצפית. המקום עדיין בבניה. יש הרבה ציפורים באגם. צפר נלהב שהיה במקום נשבע שאחת מהציפרים שאנחנו רואים הוא פלמינגו. בין אם נכון ובין אם לא, יופי של מקום.
 • rbenzi

  rbenzi
  האגם הנעלם|5 22.12.09
  מאחורי הסופרלנד בראשון לציון, רחוק מהכביש הסואן, נחבא אגם שקט ופסטורלי, מקום להתרגע. חובה לשבת לשפת האגם ליד צמחי המים שהתפתחו במקום ולצפות המגוון הציפורים כשמרחוק נראים מבני העיר בנגודיות מדהימה
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


עוד אטרקציות