1 הגדל תמונה
טיול מים ברכב שטח. תמונה יח"צ
הועלה על ידי מערכתמפה
2 הגדל תמונה
טיולים ברכב שטח. תמונה יח"צ
הועלה על ידי מערכתמפה
3 הגדל תמונה
טיול מים ברכב שטח. תמונה יח"צ
הועלה על ידי מערכתמפה
4 הגדל תמונה
טיולים ברכב שטח. תמונה יח"צ
הועלה על ידי מערכתמפה
5 הגדל תמונה
הריינג'רים. צילום: יעל צור, אתר מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
6 הגדל תמונה
מול נוף הכינרת. צילום: יעל צור, אתר מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
7 הגדל תמונה
נקודת ההתכנסות. צילום: יעל צור, אתר מפה
הועלה על ידי מערכתמפה
 

טיולים ליד הכינרת

הנוף אל הכינרת הנשקף מסככת קבלת הפנים יכול לעודד את החוששים ולהאיץ בעייפים לצאת אל הדרך ומהווה נקודת התחלה מבטיחה. למען האמת, קשה להתנתק מפינת הישיבה הפונה אל הנוף הפתוח. בעלי הבית, בני המושב המתגוררים בקרוון הנמצא במתחם, מסבירי פנים ורואים שהם עוסקים במלאכה אהובה עליהם. להגדרתם הם אוהבים כל סוג טיול שכולל לחיצה על הגז ומעידים על כך צי רכבי השטח שממתין לפקודתם, סירת המנוע והג'יפ המשודרג ברחבת החניה.
טיולים ברכב שטח
אפשר לצאת לטיולי שטח בתומקרים, בריינג'רים ובג'יפים אל מגוון מסלולים. אפשר לשלב במסלולי הטיול טבילה בכינרת. בנוסף מפיקה החברה אירועים בשטח ומתפעלת מתחם משודרג לקמפינג.

( 1 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
  • yoavbp

    yoavbp
    אקסטרים לילדים. |4 10.08.14
    אחרי לינה במתחם הקמפינג של חווית שטח באמנון, קמנו רעננים לטיול עם מכוניות תומקאר וריינג'רים. יצאנו מאמנון לטיול רכוב לכיוון פארק הירדן, אגב מעבר בכמה מעברי מים כיפיים. מדובר בטיול של כשעה ורבע (כולל עצירת הפסקה בפינת חמד ליד מעיין בלב פארק הירדן). פתחנו אבטיח קר שהבאנו עימנו בהפסקה וקיררנו את עצמנו בטבילה במים. סה"כ טיול כייפי, לא ארוך מדי (המקום גם מציע טיולים של שעתיים ומעלה), מתאים לילדים קטנים, לא אתגרי מדי. חסרה לי הדרכה על המקום, על הדרך בדומה לטיולים אחרים שעשיתי בגוש עציון וברמה. עלות כ- 300 ש"ח בממוצע לרכב. (ללנים במקום).
- 1
עוד אטרקציות מומלצות
רוב רוי – שייט בקאנו אינדיאנירוב רוי – שייט בקאנו אינדיאני מומלץ מפה9.5"רוב רוי" הינו אתר מיוחד לשייט קאנו וקיאקים על הירדן הדרומי, המלא במים לאורך כל השנה. האתר כולו בנוי מחומרים טבעיים - עץ וחימר, ומשלב בתוכו מוטיבים אתניים אינדיאניים. אופיו השקט והפסטורלי של המקום בשילוב השייט לאורך נהר הירדן, מאפשר לחוש מגוון רחב של תחושות מרגיעות ונינוחות, ועד לאקשן ואדרנלין במים. את הקסם המסתרר במקום ניתן לחוש מהרגע בו תתיישבו בסירה - אם נשב בשקט ונתבונן סביב, נבחין בעין האינדיאנית המתבוננת בנו ובחיות הבר. עומקו של הירדן הינו כשלושה מטרים לכל אורך המסלול, ולאורך הנחל תלויים מעצי האקליפטוס חבלים עבים, ממש כמושל טרזן, מהם אפשר לקפוץ למים. חשוב לדעת כי הרחצה בירדן הינה על אחריות המתרחצים וההורים בלבד, כאשר במקום אין מציל. כמו כן, באתר מתקיימות פעילויות נוספות: בניית רפסודות בעזרת חומרי טבע, שייט לילי באווירה מיוחדת, סדנאות אמנות ברוח המקום, אפיית פיתות אינדיאניות, טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית באיזור וחציית גשר הימליה - גשר חבלים מיוחד. מומלץ להגיע עם בגד ים ולהביא בגדים להחלפה. מתאים לקבוצות, ימי כיף וגיבוש עם אפשרות לארוחות שטח.קרא עוד