רצועת חוף ירוקה

פארק הכט מצטרף אל רצועת החוף היפה של חיפה, דרומית לתל שקמונה. הפארק הירוק מציע קילומטר ומאתיים מטר של דשאים, מסלולי ריצה, מתקני משחק לילדים, מתקני כושר, מגרש כדורסל, פינות ישיבה ופינות מסודרות לפיקניק. בפארק המטופח הנושק אל רצועת ים, ניכר תכנון עירוני מוקפד כנהוג כיום בפארקים ובטיילות כבמדרון יפו ובפארק ההשכלה בתל אביב. מתקני המשחקים עשויים מעץ ומחבלים רכים וצבעיהם משתלבים יפה בנוף ולא זרים לו. תכנון הפארק מביא בחשבון את תנאי הטבע בנקודות תצפית אל הים ואל חופי חיפה ובה בעת מותאם לצרכי התושבים המתעמלים בפארק, לאלה חולפים בו בריצה, או מתניידים בעזרת כסאות גלגלים, להורים המביאים את הילדים לשחק, או לאנשים שבאים לפוש בו או לטייל עם הכלב ולזוגות שמחפשים קצת רומנטיקה. חשוב לציין שניתן להיכנס לפארק בין השעות 23:00-06:00, ביתר הזמן שעריו נעולים.
הפארק הוקם על שמו של ד"ר ראובן הכט ז"ל, חתן פרס ישראל למפעל חיים ותרומה לחברה ולמדינה משנת 1984. מאוספו הארכיאולוגי של הכט אפשר להתרשם במוזיאון הכט שבאוניברסיטת חיפה.
רוצים לדעת עוד על אתרי בילוי בחיפה בפסח 2014? - לחצו כאן

( 2 )

גולשים היו ודירגו

דרגו עכשיו
 • קרןהפוך

  קרןהפוך
  לאחר שיפוץ|5 18.05.13
  והמתקנים המפורקים תוקנו והושמשו. מתאים לכולם ליחיד לזוג לילדים למשפחה כולם ימצאו מה לעשות שם . בנוי בצורה נהדרת וגן המשחקים מרהיב . הדשא מטופח והגינון נהדר.
 • galiavu

  galiavu
  יפה ומטופח|5 03.04.10
  לידיעת חולדאי - גם בחיפה יודעים לפתח את אזור החוף ועושים את זה מצוין (כשלא בונים מגדלים כעורים לחוף הים - וגם את זה הם יודעים לעשות...ע"ע הכניסה לחיפה) מתקני החבלים נהדרים, והמעבר מתחת למסילה אל הים מאפשר תנועה חופשית גם אל פיסת טבע פראית יותר שלא תורבתה עד הסוף. לא נותר אלא לקוות שההמונים שפוקדים את המקום ישמרו על הפארק לאורך זמן במצבו הנוכחי...
- 1
עוד אטרקציות מומלצות


עוד אטרקציות