אקו-כפר

כפר סגול בצפון הנגב הוא מרכז אקולוגי לסדנאות ריפוי ואירוח. במקום בריכות עם מפלים, מדשאות וגינה אורגנית. תושבי הכפר חיים במבני אדמה, ממחזרים מים ופסולת, מגדלים ירקות אורגניים, מתרגלים מדיטציה ומשתתפים בסדנאות שונות כמו בנייה באדמה, סדנאות מודעות, הכנת אוכל בטאבון ועוד. מדי שנה מתקיים בכפר פסטיבל סגול הכולל סדנאות מודעות ומדיטציה.
ויש גם קמפינג בסגול
האורחים בכפר סגול יכולים ליהנות מארוחות ביתיות וטיפולים אלטרנטיביים, טיולי סוסים או גלישה בסנפלינג. אפשר גם לשכור את המקום לאירועים פרטיים. בנוסף, קיימת אפשרות לקמפינג במתחם. לטובת לני הקמפינג יש תאורה ונקודות חשמל, שירותים ומקלחות. הלינה מוגבלת לקבוצות קטנות, עד כעשר משפחות.

רוצים להיות המדרגים הראשונים?

דרגו עכשיו
עוד אטרקציות מומלצות
חאן בארותייםחאן בארותיים מומלץ מפה9.3בחאן בארותיים יש אנשים שנושמים מדבר, מרגישים מדבר וחיים מדבר ואת האהבה הזאת שלהם אפשר להרגיש בכל פינה. החאן נמצא על תוואי נחל בארותיים, פינה מנותקת מהעולם החיצון העטופה קסם שמזכיר קצת את אווירת החופים בסיני, רק בלי הים. החאן מחולק לשני אזורי לינה שבכל אחד מספר בקתות מחופות בוץ ובמרכזו מדורה מוקפת מזרנים שבה אפשר למצוא במשך כל שעות היום והערב קומקומים מפוייחים עם תה צמחים מתוק וקפה. הבקתות בגדלים שונים, מבקתות לזוג ועד בקתות גדולות שיתאימו גם לעשרה אנשים ויותר, הן בסיסיות אך נקיות לתפארת ולכל אחת יש פינת ישיבה פרטית בחוץ. בתוך הבקתות יש אח עצים, מחצלות ומזרנים נוחים לשינה כשאת המצעים ושק השינה יש להביא מהבית. הבקתות צמודות זו לזו והקירות אינם אטומים לרעשים כך שאם זכיתם בשכנים הפורטים על גיטרה תוכלו ליהנות מצלילי המיתר, לגבי זאטוטים רעשניים זאת כבר סוגיה אחרת, ומי שמחפש שקט מדברי מומלץ לו להגיע בימי אמצע השבוע. הפתעה גדולה מחכה לכם דווקא במקלחות והשירותים, אחד האזורים הכי יפים בחאן. כיורי החרסינה המעוטרים, אריחי הקרמיקה הצבעוניים והחלונות המקושתים הפונים לעבר מרחבי הנחל הצחיח, מרהיבים ביקרא עוד


עוד אטרקציות